Sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie Trzebinia

Data: 18.08.2020
Miejsce: Trzebinia
Czas trwania: 2 dni
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie Trzebinia (woj. małopolskie), a dokładnie likwidacja mieszkania po śmierci mężczyzny na zlecenie rodziny zmarłego. Ten lokal zastaliśmy w bardzo złym stanie, więc na życzenie klienta całkowicie usunęliśmy wszystkie meble, zerwaliśmy podłogi oraz tynki ze ścian.

Realizacja

Jedno z naszych ostatnich zleceń na terenie Małopolski dotyczyło kompleksowego sprzątania po zmarłym w mieście Trzebinia. Klient, osoba spokrewniona z denatem, zleciła likwidację mieszkania po zmarłym krewnym, łącznie z usunięciem podłóg, tapet na ścianach i wykładzin. Mieszkanie, gdzie doszło do zgonu, było niezwykle zaniedbane oraz od wielu lat nieremontowane. Zalegały w nim śmieci i niepotrzebne graty, od lat zbierane przez zmarłego mieszkańca. Denat chorował na przewlekłe choroby zakaźne, dlatego z uwagi na bezpieczeństwo wszystkie przedmioty z lokalu zabezpieczyliśmy i przewieźliśmy specjalnymi samochodami do zniszczenia.

Nasi eksperci usunęli wszystkie tapety i wykładziny z pokojów, a z salonu drewniane podłogi. Następnie całe mieszkanie zostało dokładnie zdezynfekowane po zgonie, silnymi środkami bakteriobójczymi. Najbardziej zabrudzone miejsca potraktowaliśmy niezawodnym suchym lodem.

Czyszczenie suchym lodem polega na oczyszczeniu powierzchni granulatem lodu pod wysokim ciśnieniem. Cząsteczki są wypuszczane ze specjalnego urządzenia z prędkością min. 500 km/h w temperaturze -78,6°C. Uderzają z impetem w brudną powierzchnię i dzięki tej zawrotnej prędkości usuwają wszelkie zanieczyszczenia, których nie da się wyczyścić tradycyjnymi sposobami.

Ostatnim etapem pracy było ozonowanie pomieszczeń po śmierci, które odświeżyło zapach w mieszkaniu. Po zakończeniu sprzątania po zgonie lokal przekazaliśmy ekipie remontowej, która odświeży go i wkrótce umożliwi wprowadzenie się nowym lokatorom.

Pozostałe usługi sprzątania po zgonie i dezynfekcji w okolicy miasta Trzebinia

  • dezynfekcja domu po śmierci Skawina;
  • ozonowanie mieszkania po zgonie Sławków;
  • sprzątanie domu po śmierci Kraków;
  • odkażanie kawalerki po zgonie Bukowno.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

2.3
2,3 rating
2.3 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 3)
Doskonale33%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie67%