Sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie Trzebinia

Data: 18.08.2020
Miejsce: Trzebinia w powiecie chrzanowskim
Czas trwania: 2 dni
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie Trzebinia (woj. małopolskie), a dokładnie likwidacja mieszkania po śmierci mężczyzny na zlecenie rodziny zmarłego. Ten lokal zastaliśmy w bardzo złym stanie, więc na życzenie klienta całkowicie usunęliśmy wszystkie meble, zerwaliśmy podłogi oraz tynki ze ścian. Jak wyglądało sprzątanie po zmarłym? Szczegóły sierpniowej realizacji poniżej.

sprzątanie po zmarłych trzebinia

Sprzątanie po zmarłych w Trzebini – realizacja 18.08.2020

Jedno z naszych ostatnich zleceń na terenie Małopolski dotyczyło kompleksowego sprzątania po zmarłym w mieście Trzebinia. Klient, osoba spokrewniona z denatem, zleciła sprzątanie po zmarłych, łącznie z usunięciem podłóg, tapet na ścianach i wykładzin. Mieszkanie, gdzie doszło do zgonu, było niezwykle zaniedbane oraz od wielu lat nieremontowane.

Zalegały w nim śmieci i niepotrzebne graty, od lat zbierane przez zmarłego mieszkańca powiatu chrzanowskiego. Denat chorował na przewlekłe choroby zakaźne, dlatego z uwagi na bezpieczeństwo wszystkie przedmioty z lokalu zabezpieczyliśmy i przewieźliśmy specjalnymi samochodami do utylizacji termicznej. Sprzątanie mieszkań po zgonie, nie należy do najprzyjemniejszych zawodów tego świata, ale nie dla naszych techników.

Ekipa firmy sprzątającej po zmarłych Kastelnik, to sprawdzeni profesjonaliści. Wykazują się oni empatią i dużym doświadczeniem. To cechy, które pomagają w realizacji zleceń takich jak to.

sprzątanie po zmarłych w Trzebini

Zdjęcie: likwidacja mieszkania po zgonie Trzebinia, Copyright 2023 © Kastelnik

Jak przebiegało sprzątanie po zmarłym?

Nasi eksperci usunęli wszystkie tapety i wykładziny z pokojów, a z salonu drewniane podłogi. Następnie całe mieszkanie zostało dokładnie zdezynfekowane po zgonie, silnymi środkami bakteriobójczymi. Najbardziej zabrudzone miejsca betonowej posadzki potraktowaliśmy suchym lodem. Suchy lód sprawdza się podczas czyszczenia posadzek po zmarłych, czasem wręcz bywa niezastąpiony. Dezynfekcja tą metodą zdobywa duże uznanie w trakcie prac związanych ze sprzątanie po wypadkach w zakładach przemysłowych.

Unikalna metoda dezynfekcji po zwłokach – czyszczenie suchym lodem

Czyszczenie suchym lodem polega na oczyszczeniu powierzchni granulatem lodu pod wysokim ciśnieniem. Cząsteczki są wypuszczane ze specjalnego urządzenia z prędkością min. 500 km/h w temperaturze -78,6°C. Uderzają z impetem w brudną powierzchnię i dzięki tej zawrotnej prędkości usuwają wszelkie zanieczyszczenia, których nie da się wyczyścić tradycyjnymi sposobami.

firma sprzątająca

Dezynfekcja ozonem jako ostatni etap prac sprzątających po zgonie

Ostatnim etapem dezynfekcji po zmarłych było ozonowanie pomieszczeń po śmierci, które odświeżyło zapach w mieszkaniu. Po zakończeniu sprzątania po zgonie lokal przekazaliśmy ekipie remontowej, która odświeży go i wkrótce umożliwi wprowadzenie się nowym lokatorom. Niezwykle istotnym jest fakt, iż dezynfekcja za pomocą ozonu niszczy w pomieszczeniach mieszkalnych wszelkie wirusy oraz usuwa nieprzyjemny zapach po śmierci.

Do tego celu, w tej konkretnej realizacji użyliśmy trzech profesjonalnych generatorów ozonu o mocy 80 g./h każdy. Jeżeli masz problem z utylizacją mieszkania po zmarłej osobie i szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej po zmarłych – zadzwoń do nas!

Pozostałe usługi sprzątania po zgonie i dezynfekcji w okolicy miasta Trzebinia

Sprzątanie po zmarłym Trzebinia

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,5
  Rated 4.5 out of 5
  4.5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent50%
  Very good50%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%