Sprzątanie mieszkania po zalaniu Łódź

Data: 08.02.2022
Miejsce: Łódź
Czas trwania: 6 godzin
Zleceniodawca: sprzątanie mieszkania po wylaniu fekaliów

Zlecenie na sprzątanie mieszkania po wylaniu fekaliów w Łodzi

Początek lutego był dla nas czasem wytężonej pracy i wielu wyjazdów. Jednym ze zleceń, które wykonaliśmy w tym czasie, było sprzątanie niezamieszkanego mieszkania na parterze budynku w Łodzi po zalaniu fekaliami.

Do zdarzenia doszło na skutek awarii instalacji, która doprowadziła do zalania nie tylko samego mieszkania, ale także pomieszczeń piwnicznych oraz pierwszego piętra budynku. Jak można się domyślić, zapach na miejscu był nie do zniesienia dla wszystkich lokatorów. Stąd szybki telefon do naszej firmy, która ma duże doświadczenie w usuwaniu skutków zalań fekaliami.

Inne usługi dostępne w województwie łódzkim: Sprzątanie po zmarłych w Łodzi

Sprzątanie po zalaniu fekaliami Łódź

Czyszczenie pomieszczenia po zalaniu Łódź –  realizacja 08.02.2022

Zlecenie w Łodzi możemy uznać za dość wymagające. Skażenie fekaliami było rozległe i wymagało odpowiedniego podejścia do sprawy. Zawsze w takiej sytuacji warto pamiętać, że w fekaliach znajdują się ogromne ilości bakterii oraz groźnych drobnoustrojów, które mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia. Czyszczenie pomieszczeń po zalaniach warto powierzyć specjalistom. Są oni wyposażeni w odpowiednie ubrania ochronne oraz posiadają odpowiedni sprzęt, oraz wiedzę, do szybkiego i skutecznego usunięcia skutków zalania fekaliami.

Zobacz, co ostatnio zrealizowaliśmy: sprzątanie piwnicy po zalaniu w Łodzi

Po wstępnych oględzinach nasi technicy uznali, że pierwszym etapem sprzątania po zalaniu w Łodzi musi być usunięcie podłogi. Nasi technicy zdemontowali panele, płytki PCV oraz warstwę gumolitu. Aby mieć dostęp do wszystkich zanieczyszczonych powierzchni, konieczne było również zdemontowanie armatury. Usunęliśmy więc wannę, dwie umywalki oraz trzy pary drzwi. Tylko w ten sposób mogliśmy mieć dostęp do wszystkich miejsc, w których znajdowały się fekalia.

Sprzątanie pomieszczenia po zalaniu Łódź

Zdjęcie: sprzątanie mieszkania po zalaniu fekaliami w Łodzi ©2023 Kastelnik Studio sp. z o.o.

Usuwanie skutków zalania pomieszczeń – wywóz skażonych mebli

Po usunięciu wszystkich elementów, które utrudniały nam dostęp do zabrudzonych miejsc, przystąpiliśmy do głównego etapu sprzątania po wybiciu kanalizacji. Zdecydowaliśmy się na dwuetapowe czyszczenie posadzek poprzez czyszczenie ręczne wybranych miejsc oraz gruntowne czyszczenie chemiczne. W ten sposób mogliśmy pozbyć się resztek fekaliów ze wszystkich, nawet najtrudniej dostępnych miejsc.

Pozostaje pytanie, co zrobiliśmy z wyposażeniem mieszkania, które zostało zniszczone w trakcie zalania? Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym usuwaniu skutków zalania pomieszczeń. Obejmuje to również wywóz zniszczonych w trakcie zalania mebli. W przypadku tego zlecenia nasi pracownicy przekazali do utylizacji m.in. pralkę, krzesła, szafki kuchenne, panele, gumolit, dwa stoliki oraz rzeczy osobiste. Jak więc widać, zniszczenia w mieszkaniu po zalaniu fekaliami w Łodzi były rozległe.

Dezynfekcja po wybiciu kanalizacji

Dezynfekcja po zalaniu – czy jest konieczna?

Naszym zdaniem szczególnie w przypadku zalania pomieszczeń fekaliami, dezynfekcja zdecydowanie jest konieczna. Polecamy naszym klientom metodę dezynfekcji ozonem. Technika ta pozwala na likwidację z otoczenia wirusów, bakterii, grzybów i roztoczy. Co jednak najważniejsze, ozon, którego działanie opiera się na utlenianiu, jest w stanie usunąć z pomieszczeń nieprzyjemne zapachy takie jak odór fekaliów, zapach dymu nikotynowego, czy zapach zgnilizny w starej kamienicy.

Dzięki lotnej formie ozon dociera do wszystkich, nawet najtrudniej dostępnych szczelin, co skutkuje dokładną i szczegółową dezynfekcją wszystkich miejsc.dezynfekcja po zalaniu fekaliami

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%