Sprzątanie mieszkania po samobójstwie – Żory

Data: 01.04.2020
Miejsce: Żory
Czas trwania:  11 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

 

Zlecenie

Sprzątanie mieszkania po samobójstwie mężczyzny. W ramach zlecenia do wykonania było czyszczenie trzech pomieszczeń mieszkalnych i ich dezynfekcja. Jest to realizacja sprzątania po zgonie w Żorach.

Realizacja

Każde sprzątanie mieszkania po zmarłym wymaga od naszych pracowników profesjonalizmu, znajomości przepisów prawa i dużej wrażliwości. W tym jednak przypadku zlecenie było wyjątkowo trudne, gdyż duże ilości  płynów biologicznych powodowały, że okoliczności w jakich pracowali nasi technicy, były makabryczne. Dodatkowo dochodziły do tego okoliczności śmierci mężczyzny oraz fakt, że cała sytuacja miała miejsce w Święta Wielkanocne. Czas, który powinno spędzać się w spokoju z rodziną. Pracownicy firmy Kastelnik są jednak odporni psychicznie i nienagannie wywiązują się nawet z bardzo skomplikowanych zadań. Ekipa zaczęła od likwidacji śladów krwi i płynów ustrojowych, których było bardzo dużo, w związku z samobójstwem mężczyzny.

Sprzątanie po zsamobójstwie w Żorach

Użyliśmy do tego metody czyszczenia suchym lodem. Jest to nowatorska i bardzo ekologiczna metoda dezynfekcji i usuwania nawet najtrudniejszych i najbardziej opornych zabrudzeń. Pozwala zlikwidować wirusy, bakterie i drobnoustroje, które są szkodliwe dla ludzi. Warto wspomnieć, że technologia suchego lodu, nadaje się nawet do czyszczenia sprzętów elektronicznych, ponieważ w procesie czyszczenia nie wykorzystuje się wody. Ze względu na to, że w krew i płyny ustrojowe wniknęły w drewniany parkiet, zdecydowano o jego zerwaniu.
W związku z tym, że już kilka godzin po śmierci rozpoczyna się proces rozkładu ciała, warto zadbać o porządną dezynfekcję mieszkania po zgonie, którą w tym przypadku wykonano poprzez specjalistyczne ozonowanie. Wykwalifikowana kadra i wysokiej klasy generatory ozonu to gwarancja sukcesu. Ozonowanie pozwoliło również pozbyć się nieprzyjemnego zapachu śmierci i stęchlizny, dzięki czemu lokal dotychczas wynajmowany przez zmarłego mężczyznę, mógł zostać bezpiecznie przekazany do użytkowania przyszłym lokatorom.

Oprócz sprzątania po zgonie w Żorach, wykonujemy również:

  • czyszczenie po zmarłych Rybnik
  • ozonowanie po śmierci Cieszyn
  • utylizacja mebli Rydułtowy
  • dezynfekcja domu po zmarłych Orzesze
  • odkażanie mieszkania po zgonie Jastrzębie Zdrój

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%