Sprzątanie mieszkania po samobójstwie – Żory

Data: 01.04.2020
Miejsce: Żory
Czas trwania:  11 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Sprzątanie mieszkania po samobójstwie mężczyzny. W ramach zlecenia do wykonania było czyszczenie trzech pomieszczeń mieszkalnych i ich dezynfekcja. Jest to realizacja sprzątania po zgonie w Żorach.

sprzątanie po zmarłym w Żorach

Realizacja

Każde sprzątanie mieszkania po zmarłym wymaga od naszych pracowników profesjonalizmu, znajomości przepisów prawa i dużej wrażliwości. W tym jednak przypadku zlecenie było wyjątkowo trudne, gdyż duże ilości  płynów biologicznych powodowały, że okoliczności, w jakich pracowali nasi technicy, były makabryczne.
Dodatkowo dochodziły do tego okoliczności śmierci mężczyzny oraz fakt, że cała sytuacja miała miejsce w Święta Wielkanocne. Czas, który powinno spędzać się w spokoju z rodziną. Pracownicy firmy Kastelnik są jednak odporni psychicznie i nienagannie wywiązują się nawet z bardzo skomplikowanych zadań. Ekipa zaczęła od likwidacji śladów krwi i płynów ustrojowych, których było bardzo dużo, w związku z samobójstwem mężczyzny.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

sprzątanie po samobójstwie Żory

Użyliśmy do tego metody czyszczenia suchym lodem. Jest to nowatorska i bardzo ekologiczna metoda dezynfekcji i usuwania nawet najtrudniejszych i najbardziej opornych zabrudzeń. Pozwala zlikwidować wirusy, bakterie i drobnoustroje, które są szkodliwe dla ludzi. Warto wspomnieć, że technologia suchego lodu, nadaje się nawet do czyszczenia sprzętów elektronicznych, ponieważ w procesie czyszczenia nie wykorzystuje się wody. Ze względu na to, że w krew i płyny ustrojowe wniknęły w drewniany parkiet, zdecydowano o jego zerwaniu.
W związku z tym, że już kilka godzin po śmierci rozpoczyna się proces rozkładu ciała, warto zadbać o porządną dezynfekcję mieszkania po zgonie, którą w tym przypadku wykonano poprzez specjalistyczne ozonowanie. Wykwalifikowana kadra i wysokiej klasy generatory ozonu to gwarancja sukcesu. Ozonowanie pozwoliło również pozbyć się nieprzyjemnego zapachu śmierci i stęchlizny, dzięki czemu lokal dotychczas wynajmowany przez zmarłego mężczyznę, mógł zostać bezpiecznie przekazany do użytkowania przyszłym lokatorom.
 dezynfekcja po zgonie

Oprócz sprzątania po zgonie w Żorach, wykonujemy również:

 • czyszczenie po zmarłych Rybnik
 • ozonowanie po śmierci Cieszyn
 • utylizacja mebli Rydułtowy
 • dezynfekcja domu po zmarłych Orzesze
 • odkażanie mieszkania po zgonie Jastrzębie Zdrój

dezynfekcja ozonowanie Żory

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%