Sprzątanie mieszkania po denacie Świerklaniec

Data: 17.07.2019
Miejsce: Świerklaniec
Czas trwania:  12 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Sprzątanie po śmierci i dezynfekcja mieszkania po denacie, zmarłym wskutek tragicznie zakończonej awantury domowej na terenie Świerklańca.

sprzątanie po zmarłym świerklaniec

Realizacja

Sprzątanie pomieszczeń po osobach zmarłych to bardzo trudna praca. To nie tylko wysiłek fizyczny i stosowanie profesjonalnej wiedzy i narzędzi, ale też duże obciążenie psychiczne. Kontakt ze śmiercią nigdy nie jest łatwy. Obcowanie jednak z taką jej formą, która została zadana w sposób gwałtowny i brutalny,  to prawdziwe wyzwanie. Nasi pracownicy sprzątający po zgonach, muszą się wykazać dużą odpornością psychiczną i ogromną empatią. W przypadku tego zlecenia mieliśmy do czynienia z dużą ilością krwi i innych płynów biologicznych. Znajdowały się one głównie w kuchni. Nimi należało się zająć w pierwszej kolejności.

sprzątanie po zgonie świerklaniec

Jednym z elementów naszej usługi sprzątanie po zgonie jest czyszczenie przy użyciu technologii suchego lodu. Właśnie dzięki tej innowacyjnej technice, ślady z krwi zostały skutecznie usunięte. Metoda ta daje nie tylko świetne efekty dezynfekujące ale też jest bezpieczna dla środowiska. Miało to duże znaczenie, gdyż kompleksowej dezynfekcji poddano nie tylko mieszkanie w Świerklańcu ale i klatkę schodową, na którą wybiegła ranna ofiara awantury. Sposób dezynfekcji wykorzystany przy realizacji tego zlecenia zabija wirusy i szkodliwe bakterie.

Eliminuje też przykry zapach, który wydzielają  zwłoki. Ciało zmarłego bowiem jest źródłem kilkudziesięciu szkodliwych związków chemicznych. Należy więc zrobić wszystko aby pozbyć się ich szkodliwego działania. Uzupełnieniem usługi sprzątania po zgonie było przeprowadzenie ozonowania w całym mieszkaniu przy użyciu specjalistycznych generatorów ozonu.

dezynfekcja po zgonie infolinia

Profesjonalne usuwania śladów po zgonie wykonujemy na terenie całego woj. Śląskiego w sposób dyskretny i fachowy. Oprócz tego w ofercie posiadamy:

 • czyszczenie po zmarłych Tarnowskie Góry
 • ozonowanie po zgonie Bytom
 • utylizacja mebli Lubliniec
 • dezynfekcja mieszkania po zmarłych Piekary Śląskie
 • odkażanie mieszkania po zgonie Kalety

dezynfekcja ozonowanie

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%