Sprzątanie lokalu socjalnego po samobójstwie – Knurów

Data: 21.03.2018
Miejsce: Knurów
Czas trwania:  2 dni
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Specjalistyczne sprzątanie, dezynfekcja oraz odgrzybianie lokalu socjalnego po samobójczej śmierci lokatora na terenie Knurowa.

sprzątanie po zmarłych Knurów

Realizacja

Sprzątanie po osobie zmarłej to zadanie wymagające nie tylko znajomości  profesjonalnych technik, przepisów prawa, ale też dużej delikatności i odpowiedniego wyczucia. Nasi pracownicy spotykają się z rodzinami, które straciły bliską osobę i są w rozpaczy. Ci ludzie nie bardzo wiedzą, jak sobie poradzić z czymś tak trudnym, jak wysprzątanie mieszkania po śmierci. Tym bardziej, gdy jest to śmierć samobójcza a więc niespodziewana, której sens zawsze budzi wątpliwości. Naszym zadaniem jest przekonanie członów rodziny do zasadności naszych działań i uzyskanie dla nich aprobaty.

sprzątanie po samobójstwie Knurów

Zlecenie w Knurowie dotyczyło uprzątnięcia niewielkiego lokalu socjalnego po samobójstwie. W kuchni mieszkania znaleźliśmy duże ilości płynów ustrojowych, a sam lokal był mocno zaniedbany i zagracony. Wewnątrz pomieszczeń unosił się nie tylko znany nam zapach związany ze zgonem człowieka, ale również zapach zgnilizny, który sugerował zagrzybienie mieszkania. Nasi technicy natychmiast zgłosili swoje podejrzenia zleceniodawcom, którzy zlecili nam dodatkowo odgrzybienie lokalu socjalnego. W ramach usługi sprzątania po zgonie, w pierwszej kolejności uprzątneliśmy wszystkie skażone i zniszczone meble, a także pozbyliśmy się śmieci. Wszystko oczywiście zabezpieczyliśmy w odpowiedni sposób i spakowaliśmy  do samochodu specjalnie przeznaczonego do przewozu tego typu odpadów.

infolinia całodobowa

Dezynfekcję przeprowadziliśmy za pomocą proszku o bardzo silnym i szerokim działaniu. Dawał on gwarancję zniszczenia około 30 związków chemicznych, które są uwalniane  przez zwłoki człowieka, w tym szkodliwych bakterii i wirusów. Zneutralizował też zapach, który wydziela się z martwego ludzkiego ciała. W następnej kolejności wszystkie pomieszczenia zostały poddane odgrzybianiu i ozonowaniu. Po przeprowadzeniu przez nas czynności dezynfekujących, mieszkanie nie stanowiło już zagrożenia dla zdrowia jego kolejnych lokatorów. Można więc je było przekazać do dalszego użytku.

ozonowanie po zmarłych knurów

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%