Sprzątanie lokalu socjalnego po samobójstwie w Knurowie

Data: 21.03.2018
Miejsce: Knurów
Czas trwania:  2 dni
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Usługa sprzątania po samobójstwie na terenie Knurowa

Specjalistyczne sprzątanie po samobójstwie wynika z potrzeby usunięcie groźnych patogenów z powietrza. Dezynfekcja po zgonie Knurów to element tego zlecenia, podczas którego wykonano odgrzybianie lokalu socjalnego po samobójczej śmierci lokatora na terenie Knurowa.

Pomagamy całodobowo po zgonach w Knurowie

Prace zostały wykonane zgodnie z procedurami i instrukcjami rozporządzenie parlamentu europejskiego w sprawie stosowania atestowanych środków biobójczych z uwzględnieniem przepisów w sprawie produktów do dezynfekcji. Zamawiający po wszystkim otrzymał od nas certyfikat dekontaminacji.

Knurów zgony i nekrologi są publikowane na stronie lokalnej parafii.

Sprzątanie po zmarłych Knurów – realizacja Kastelnik

Sprzątanie po osobie zmarłej to zadanie wymagające nie tylko znajomości  profesjonalnych technik, przepisów prawa, ale też dużej delikatności i odpowiedniego wyczucia. Nasi pracownicy spotykają się z rodzinami, które straciły bliską osobę i są w rozpaczy. Ci ludzie nie bardzo wiedzą, jak sobie poradzić z czymś tak trudnym, jak wysprzątanie mieszkania po śmierci.

Sprzątanie po zmarłych Knurów, ul. Stefana Batorego

Tym bardziej, gdy jest to śmierć samobójcza, a więc niespodziewana, której sens zawsze budzi wątpliwości. Naszym zadaniem jest przekonanie członów rodziny do zasadności naszych działań i uzyskanie dla nich aprobaty.

Zobacz najnowsze wpisy na stronie: blog Kastelnik

Zlecenie w Knurowie dotyczyło uprzątnięcia niewielkiego lokalu socjalnego po samobójstwie. W kuchni mieszkania znaleźliśmy duże ilości płynów ustrojowych, a sam lokal był mocno zaniedbany i zagracony. Wewnątrz pomieszczeń unosił się nie tylko znany nam zapach związany ze zgonem człowieka, ale również zapach zgnilizny, który sugerował zagrzybienie mieszkania.

Sprzątanie po samobójcy w Knurowie

Co wykonaliśmy w ramach tego zlecenia?

Nasi technicy natychmiast zgłosili swoje podejrzenia zleceniodawcom, którzy zlecili nam dodatkowo odgrzybienie lokalu socjalnego. W ramach usługi sprzątania po zgonie, w pierwszej kolejności uprzątnęliśmy wszystkie skażone i zniszczone meble, a także pozbyliśmy się śmieci. Wszystko oczywiście zabezpieczyliśmy w odpowiedni sposób i spakowaliśmy  do samochodu specjalnie przeznaczonego do przewozu tego typu odpadów.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Utylizacja rzeczy po zgonie

infolinia całodobowa

Jakiego środka użyliśmy do dezynfekcji pomieszczeń?

Dezynfekcję przeprowadziliśmy za pomocą proszku o bardzo silnym i szerokim działaniu biobójczym. Dawał on gwarancję zniszczenia około 30 związków chemicznych, które są uwalniane  przez zwłoki człowieka, w tym szkodliwych bakterii i wirusów. Zneutralizował też zapach, który wydziela się z martwego ludzkiego ciała. W następnej kolejności wszystkie pomieszczenia zostały poddane odgrzybianiu i ozonowaniu.

Po przeprowadzeniu przez nas czynności dezynfekujących, mieszkanie nie stanowiło już zagrożenia dla zdrowia jego kolejnych lokatorów. Można więc je było przekazać do dalszego użytku.

Dane największego portalu funeralnego w województwie śląskim pokazują, że coraz więcej ludzi umiera w wyniku śmierci samobójczej. Warto zastanowić się, skąd jest taki wzrost zgonów?

ozonowanie po zmarłych knurów

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%