Sprzątanie domu po pożarze Konin

Data: 20.07.2020
Miejsce: Konin
Czas trwania:  2 dni
Rodzaj usługi: czyszczenie po pożarze w Koninie
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po pożarach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie na sprzątanie po wybuchu ognia otrzymał Kastelnik

Sprzątanie po pożarze domu w miejscowości Konin. Powodem wybuchu rozległego i trudnego do ugaszenia pożaru, było zwarcie w ładowarce hulajnogi elektrycznej. Niestety takie zdarzenia są w naszym kraju coraz częstsze i to nie pierwsza nasza interwencja tego typu.

czyszczenie po pożarze konin

Sprzątanie domu po pożarze Konin – realizacja 20.07.2020

To już kolejne zlecenie czyszczenia domu po pożarze, do którego doszło z powodu zwarcia ładowarki. W naszej karierze tego typu wypadki obserwowane są coraz częściej. Wiąże się to z dużą ilością sprzętów RTV AGD w naszych domach. W tym przypadku kompleksowego i profesjonalnego czyszczenia  po pożarze potrzebowały zadymione i pokryte sadzą sprzęty w domu, oraz ściany i sufity w prawie każdym pomieszczeniu.

Jakie są etapy czyszczenia po pożarze?

Pierwszy etap czyszczenia po pożarze domu w Koninie polegał na wyniesieniu tych mebli i sprzętów, które absolutnie nie nadawały się do dalszego użytku. Całkowicie spaliły się prawie wszystkie meble w salonie i dwóch sypialniach, znajdujących się na parterze domu. Uszkodzone wyposażenie przekazaliśmy do utylizacji i wywieźliśmy z terenu posesji w Koninie, specjalnie do tego przeznaczonym samochodem.

sprzątanie po pożarze koninMycie ścian po pożarze i usuwanie sadzy suchym lodem

Następnie nasi technicy przystąpili do mycia zadymionych i pokrytych sadzą ścian, podłóg oraz sufitów.  Do tego zadania wybraliśmy wielokrotnie sprawdzoną w takich sytuacjach, technologię czyszczenia suchym lodem.

Czym jest ta niesamowita metoda? Suchy lód w postaci granulatu o temperaturze -78,5, z ogromną prędkością 500 km/h zostaje wystrzelony w zabrudzone powierzchnie. W ten sposób powoduje uszkodzenia w wierzchniej warstwie brudu. Kolejne dawki zmrożonego dwutlenku węgla , trafiają w utworzone już w brudzie spękania i powodują oderwanie się zabrudzeń od ścian.

Kastelnik – czyszczenie suchym lodem – usługi całodobowe 24/7

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem – powiat koniński

Mycie ścian po pożarze suchym lodem oraz czyszczenie chemiczne pozwoliło w dużej mierze pozbyć się śladów po przebytym pożarze w domu w Koninie. Ostatnim wspomnieniem tego nieprzyjemnego zdarzenia pozostał już tylko, okropny zapach spalenizny, który niestety unosił się w całym domu.

Nasi specjaliści mają na to jednak sprawdzone rozwiązanie. Chodzi o ozonowanie przy użyciu profesjonalnych generatorów ozonu. Zabieg ozonowania po pożarze wykonany w odpowiednim stężeniu, przez specjalistów daje rewelacyjne efekty i pozwala na skuteczne usunięcie nieprzyjemnego zapachu spalenizny. Tak było również w tym przypadku.kontakt firma Kastelnik

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%