Sprzątanie domu po pożarze Konin

Data: 20.07.2020
Miejsce: Konin
Czas trwania:  2 dni
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Sprzątanie po pożarze domu w miejscowości Konin. Powodem wybuchu rozległego i trudnego do ugaszenia pożaru, było zwarcie w ładowarce hulajnogi elektrycznej. Niestety takie zdarzenia są w naszym kraju coraz częstsze i to nie pierwsza nasza interwencja tego typu.

czyszczenie po pożarze konin

Sprzątanie domu po pożarze Konin – realizacja 20.07.2020

To już kolejne zlecenie czyszczenia domu po pożarze, do którego doszło z powodu zwarcia ładowarki. W naszej karierze tego typu wypadki obserwowane są coraz częściej. Wiąże się to z dużą ilością sprzętów RTV AGD w naszych domach. W tym przypadku kompleksowego i profesjonalnego czyszczenia  po pożarze potrzebowały zadymione i pokryte sadzą sprzęty w domu, oraz ściany i sufity w prawie każdym pomieszczeniu.

Jakie są etapy czyszczenia po pożarze?

Pierwszy etap czyszczenia po pożarze domu w Koninie polegał na wyniesieniu tych mebli i sprzętów, które absolutnie nie nadawały się do dalszego użytku. Całkowicie spaliły się prawie wszystkie meble w salonie i dwóch sypialniach, znajdujących się na parterze domu. Uszkodzone wyposażenie przekazaliśmy do utylizacji i wywieźliśmy z terenu posesji w Koninie, specjalnie do tego przeznaczonym samochodem.

sprzątanie po pożarze koninMycie ścian po pożarze i usuwanie sadzy

Następnie nasi technicy przystąpili do mycia zadymionych i pokrytych sadzą ścian, podłóg oraz sufitów.  Do tego zadania wybraliśmy wielokrotnie sprawdzoną w takich sytuacjach, technologię czyszczenia suchym lodem.

Czym jest ta niesamowita metoda? Suchy lód w postaci granulatu o temperaturze -78,5, z ogromną prędkością 500 km/h zostaje wystrzelony w zabrudzone powierzchnie. W ten sposób powoduje uszkodzenia w wierzchniej warstwie brudu. Kolejne dawki zmrożonego dwutlenku węgla , trafiają w utworzone już w brudzie spękania i powodują oderwanie się zabrudzeń od ścian.

Czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem – powiat koniński

Mycie ścian po pożarze suchym lodem oraz czyszczenie chemiczne pozwoliło w dużej mierze pozbyć się śladów po przebytym pożarze w domu w Koninie. Ostatnim wspomnieniem tego nieprzyjemnego zdarzenia pozostał już tylko, okropny zapach spalenizny, który niestety unosił się w całym domu. Nasi specjaliści mają na to jednak sprawdzone rozwiązanie. Chodzi o ozonowanie przy użyciu profesjonalnych generatorów ozonu. Zabieg ozonowania po pożarze wykonany w odpowiednim stężeniu, przez specjalistów daje rewelacyjne efekty i pozwala na skuteczne usunięcie nieprzyjemnego zapachu spalenizny. Tak było również w tym przypadku.kontakt firma Kastelnik

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%