Sprzątanie domu jednorodzinnego po zmarłej osobie – Mysłowice

Data: 19.06.2019
Miejsce: Mysłowice
Czas trwania:  2 dni
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Kompleksowe czyszczenie domku jednorodzinnego po ciele zmarłego w Mysłowicach, które rozkładało się kilka dni w nagrzanym pokoju. Zlecenie obejmowało wysprzątanie całego domu po zgonie oraz ozonowanie pomieszczeń w Mysłowicach.

Realizacja

Ciało przeleżało kilka dni w nagrzanym pokoju, a jego rozkład w momencie naszej interwencji był już dość zaawansowany. Tego typu zlecenia dla naszej doświadczonej ekipy nie są zaskoczeniem. Często sprzątamy mieszkania po śmierci, nawet gdy zgon nastąpił z przyczyn nienaturalnych (samobójstwa, wypadki) lub gdy doszło do rozkładu zwłok. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnym pokładom empatii nasi technicy doskonale radzą sobie nawet w tak trudnych przypadkach jak ten.

W związku z uwolnieniem się toksycznych substancji z ciała denata, naszą akcję sprzątania po śmierci w Mysłowicach rozpoczęliśmy od utylizacji wszystkich skażonych przedmiotów. Całe umeblowanie pokoju, w którym doszło do zgonu zostało wyniesione i bezpiecznie zutylizowane. Na życzenie klienta zerwaliśmy drewniane podłogi, a materiały z nich również poddaliśmy utylizacji. Całe mieszkanie zostało zdezynfekowane za pomocą silnych specjalistycznych środków czyszczących. Wysprzątaliśmy także piwnice oraz obejście domu. Na koniec poszczególne pomieszczenia poddane zostały dezodoryzacji z użyciem ozonu. Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń to najlepsza i najbezpieczniejsza metoda na pozbycie się tak zwanego trupiego zapachu. Pozwala po kilku godzinach na ponowne komfortowe korzystanie ze sprzątanego lokalu. Prace przy dezynfekcji domu po zmarłym w Mysłowicach zajęły nam dwa dni robocze, które uwieńczone zostały pisemną pochwałą od klienta i wystawieniem przezeń pozytywnej opinii w Internecie.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Wykonujemy również usługi:

We wszystkich tych oraz sąsiednich gminach wykonujemy zarówno specjalistyczną likwidację śladów po śmierci, jak i profesjonalne i dyskretne eliminowanie odpadów niebezpiecznych i skażonych biologicznie.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 2)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%