Sprzątanie domu jednorodzinnego po zmarłej osobie – Mysłowice

Data: 19.06.2019
Miejsce: Mysłowice
Czas trwania:  2 dni
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Sprzątanie po zgonach w Mysłowicach – zlecenie 19.06.2019

Kompleksowe czyszczenie domku jednorodzinnego po ciele zmarłego w Mysłowicach, które rozkładało się kilka dni w nagrzanym pokoju, spowodowało rozległy smród nie tylko w mieszkaniu, ale i na całej klatce schodowej. Zlecenie obejmowało wysprzątanie całego domu po zgonie, ozonowanie pomieszczeń, a wszystko to w ramach sprzątania po zgonach w Mysłowicach.

sprzątanie po zmarłym Mysłowice

Jak przebiegała realizacja dezynfekcji po zgonie?

Ciało przeleżało kilka dni w nagrzanym pokoju, a jego rozkład w momencie naszej interwencji był już dość zaawansowany. O tej porze roku, tego typu zlecenia dla naszej doświadczonej ekipy nie są zaskoczeniem. Często sprzątamy mieszkania po śmierci, nawet gdy zgon nastąpił z przyczyn nienaturalnych (samobójstwa, wypadki) lub gdy doszło do rozkładu zwłok. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w realizacji dezynfekcji po zgonach i ogromnym pokładom empatii nasi technicy doskonale radzą sobie nawet w tak trudnych przypadkach jak ten opisany w niniejszym artykule.

sprzątanie po zgonie mysłowice

Czyszczenie po zmarłych w Mysłowicach – dezynfekcja domu po zwłokach

Od czego zacząć sprzątanie po zmarłym? W związku z uwolnieniem się toksycznych substancji z ciała denata, naszą akcję sprzątania po śmierci w Mysłowicach rozpoczęliśmy od utylizacji wszystkich skażonych biologicznie przedmiotów. Całe umeblowanie pokoju, w którym doszło do zgonu, zostało wyniesione i bezpiecznie zutylizowane. Na życzenie klienta zerwaliśmy drewniane podłogi, a materiały z nich również poddaliśmy utylizacji.

Całe mieszkanie zostało zdezynfekowane za pomocą silnych specjalistycznych środków czyszczących i dezynfekujących. Przy okazji wysprzątaliśmy także piwnice oraz usunęliśmy grzyba ze ściany. Wiemy, że dom będzie wystawiony na sprzedaż, więc spadkobiercom zależało na gruntownym posprzątaniu całego budynku. Na koniec poszczególne pomieszczenia poddane zostały dezodoryzacji z użyciem ozonu i nadtlenku wodoru. Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń to, zaraz po zamgławianiu pomieszczeń, najlepsza i najbezpieczniejsza metoda na pozbycie się tak zwanego trupiego zapachu.

Pozwala po kilku godzinach na ponowne komfortowe korzystanie z wysprzątanego lokalu. Prace przy dezynfekcji domu po zmarłym w Mysłowicach zajęły nam dwa dni robocze, które uwieńczone zostały pisemną pochwałą od klienta i wystawieniem przezeń pozytywnej opinii w Internecie. Po wszystkim wystawiliśmy certyfikat dezynfekcji po zmarłym,  gdzie została szczegółowo opisana przeprowadzona procedura odkażania.

dezynfekcja po zgonie infolinia

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Wykonujemy również usługi:

We wszystkich tych oraz sąsiednich gminach wykonujemy zarówno specjalistyczną likwidację śladów po śmierci, jak i dyskretne eliminowanie zapachów oraz usuwanie odpadów niebezpiecznych – skażonych biologicznie. Czyszczenie po zgonach w Mysłowicach, jaki i inne nasze usługi realizowane jest przez całą dobę.

ozonowanie dezynfekcja

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik




  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%