Sprzątanie domu jednorodzinnego po zgonie Wisła

Data: 20.11.2018
Miejsce: Śląsk
Czas trwania:  11 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

 

Zlecenie

Czyszczenie, dezynfekcja oraz utylizacja mebli i sprzętów z mieszkania po morderstwie człowieka. Do przykrego zdarzenia doszło na skutek brutalnego włamania, które miało miejsce na osiedlu domków jednorodzinnych w gminie Wisła. Jak wygląda dezynfekcja mieszkania po zgonie, po zmarłej osobie? Nie jest to sprawa łatwa.

sprzątanie po zgonie wisła

Realizacja

Zgodnie z wolą pogrążonej w smutku rodziny, nasi pracownicy mieli przeprowadzić sprzątanie po zmarłym  oraz dezynfekcję pomieszczeń po zgonie w Wiśle, który nastąpił w sposób tragiczny. W tak ekstremalnej sytuacji należy wykazać się dużą wrażliwością i empatią. Rodzina często nie wie, jakie zabiegi sanitarno – dezynfekcyjne powinny by wykonane po śmierci, aby pomieszczenia nadawały się do dalszego używania i były bezpieczne dla zdrowia człowieka. I tu bardzo się przydaje profesjonalizm naszych techników. Doradzą oni, jaki zakres prac dezynfekcyjnych jest w danym przypadku niezbędny, pamiętając jednocześnie jakie są wymogi prawa co do ich działania,  w określonym stanie faktycznym. Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń sprawdzi się doskonale w unieszkodliwianiu wirusów i chorobotwórczych bakterii.

sprzatanie po zgonie Wisła

Nie wszyscy bowiem wiedzą, że ciało osoby zmarłej wytwarza szereg szkodliwych dla życia ludzkiego substancji. Ozon zneutralizuje także przykry zapach po zgonie, który może się utrzymywać nawet przez wiele dni. Po wykonaniu zabiegów ozonowania pomieszczenia będą bezpieczne a  mieszkańcy będą z nich mogli korzystać bez ograniczeń. Dodatkowo nasi technicy wykonali dezynfekcję opryskową silnymi środkami chemicznymi o szerokim spektrum działania i wynieśli z domu wszystkie meble, które zostały skażone podczas tego przykrego wydarzenia.

dezynfekcja po zgonie

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Dla klientów z woj. śląskiego proponujemy:

 • czyszczenie po zgonie Cieszyn
 • sprzątanie po zmarłym Ustroń
 • czyszczenie domu po zmarłej osobie Żywiec
 • sprzątanie mieszkania po zmarłym Skoczów
 • dezynfekcje po zmarłej osobie Bielsko-Biała

We wszystkich tych oraz sąsiednich gminach wykonujemy zarówno profesjonalne usuwanie śladów po zgonie, jak i specjalistyczną i bezpieczną likwidację odpadów niebezpiecznych i skażonych biologicznie.

dezynfekcja kastelnik

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%