Sprzątanie po zalaniu budynku w Chrzanowie

Data: 07.04.2021
Miejsce:
Chrzanów woj. małopolskie
Czas trwania:
7 h
Zleceniodawca:
osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Sprzątanie po zalaniu Chrzanów to zlecenie, które z początkiem kwietnia nasi specjaliści z zakresu osuszania nieruchomości po zalaniach, wyruszyli wykonać do miejscowości w Małopolsce. Realizacja obejmowała nie tylko czyszczenie po zalaniu, ale również osuszanie piwnicy budynku po zalaniu. Niestety nieremontowany dom jednorodzinny w połączeniu z dużymi opadami, które miały miejsce w tamtych okolicach, doprowadziły do zalania piwnicy budynku.

Na szczęście w piwnicy nie znajdowało się zbyt wiele przedmiotów, co zdecydowanie ułatwiło pracę naszym technikom. Trzeba przyznać, że kwietniowe opady deszczu i śniegu spowodowały zwiększoną ilość zapytań o usługę osuszania budynków na Śląsku i Małopolsce. Na szczęście firma Kastelnik wykonuje swoje usługi sprzątania po wybiciu kanalizacji, jak również czyszczenia i dezynfekcję po fekaliach oraz zalaniach całodobowo – 7/24. W rezultacie, nasi klienci mogą szybciej wrócić do normalnego życia.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Sprzątanie po zalaniach w Chrzanowie

Sprzątanie po zalaniu w Chrzanowie – realizacja 07.04.2021

Zanim nasi pracownicy przystąpili do wykonywania prac porządkowych w zalanej piwnicy, dokonali oni pomiaru poziomu wilgotności w pomieszczeniach. To stały element naszych przygotowań do osuszania i dezynfekcji pomieszczeń po podtopieniach czy zalaniach.

Jak wygląda praca podczas sprzątania pomieszczeń po zalaniach? Po pierwsze, nasi pracownicy przygotowali dokumentację opisową oraz fotograficzną z miejsca zdarzenia. Wszystkie dokumenty były potrzebne do procesu ubiegania się o odszkodowanie i jest to jeden z elementów naszej usługi usuwania skutków zalania w Chrzanowie. Staramy się, aby nasze usługi były jak najbardziej kompleksowe i skrojone pod naszych klientów. Dlatego też w tym przypadku, na życzenie poszkodowanej rodziny, przygotowaliśmy wszystkie dokumenty, które ułatwią kontakt z ubezpieczycielem w sprawie odszkodowania.

Osuszanie piwnicy po zalaniu na terenie Chrzanowa

Zdjęcie: sprzątanie piwnicy domu po zalaniu w Chrzanowie © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Likwidacja skutków zalania – szczegóły realizacji

Po zakończeniu kompletowania dokumentacji z miejsca zdarzenia, nasi specjaliści ocenili rodzaj szkód i skutki zalania piwnicy. Szczęśliwie dla naszych klientów, zalanie piwnicy było dość powierzchowne. Co ważne, dzięki temu nie było potrzeby osuszania głębokich warstw izolacyjnych budynków, co zdecydowanie skraca czas realizacji zlecenia sprzątania po zalaniu w Chrzanowie.

Do realizacji osuszania piwnicy domu jednorodzinnego nasi pracownicy wybrali urządzenie firmy  TROTEC®. Ogromną zaletą tego nowoczesnego sprzętu jest jego kompaktowy rozmiar. W rezultacie, dzięki temu, że urządzenie do osuszania jest niewielkie, nie emituje dużego hałasu oraz może być ustawione w optymalnym miejscu zalanego pomieszczenia. To zdecydowanie ułatwia naszym technikom pracę podczas tego typu zleceń, a co więcej nie powoduje dyskomfortu dźwiękowego u naszych klientów.

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu

Kolejnym i finalnym etapem osuszana budynku po zalaniu w Chrzanowie, było wykonanie dokładnej dezynfekcji. Skąd ta konieczność? Niestety zalanie pomieszczeń sprzyja rozwojowi grzyba i pleśni, dlatego ważne jest, aby jak najszybciej wykonać w takich miejscach kompleksową dezynfekcję. Nasi pracownicy wybrali do tego etapu prac, dezynfekcję ozonem.

Ozon, który wytwarzany jest przez wydajne generatory ozonu, za pomocą utlenienia pozwala na likwidację nieprzyjemnych zapachów, np. w piwnicy, w której doszło do zalania. Co więcej, ozon ma potwierdzone działania grzybobójcze, wirusobójcze oraz bakteriobójcze. Wystarczy odpowiedni sprzęt, wiedza na temat czasu ekspozycji i stężenia ozonu, aby zapewnić dokładne odkażanie miejsc po zalaniach i to w bezpieczny dla człowieka sposób. Każdorazowo po zakończonym ozonowaniu pomieszczeń, nasi pracownicy wykonują pomiary stężenia ozonu. Wszystko po to, aby nasi klienci mieli pewność, że pomieszczenia po dezynfekcji są bezpieczne i gotowe do użytku. W ofercie firmy Kastelnik znajduje się również dezynfekcja po zalaniu fekaliami oraz czyszczenie pomieszczeń po fekaliach. Jeżeli szukasz informacji, jaka jest cena za sprzątanie po zalaniu – zadzwoń do nas!

Odkażanie po zalaniach

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%