Renowacja schodów

Rodzaj realizacji: Renowacja schodów

Data: 22.03.2019
Miejsce: Lędziny
Czas trwania:  3 dni
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Renowacja schodów w Lędzinach. Zlecenie obejmowało ściąganie starych płytek z metalowych schodów. Należało również usunąć nagromadzoną rdzę. Schody zostały pomalowane i zaimpregnowane.

Kastelnik – czyszczenie kostki brukowej – usługi całodobowe 24/7

Realizacja

W pierwszej kolejności z powierzchni metalowych schodów usunięte zostały stare płytki, którymi wyłożone były schody. Oczyszczanie metalowych schodów z pozostałości po płytkach wykonano za pomocą technologii strumieniowego czyszczenia suchym lodem. Użycie suchego lodu wyklucza potrzebę stosowania jakichkolwiek środków chemicznych, wodnych czy też środków ściernych.

Zapewnia to skuteczne, tanie oraz bezpieczne dla środowiska czyszczenie, szczególnie w trudno dostępnych miejscach. Wykorzystanie suchego lodu pozwoliło również szybko i dokładnie usunąć nagromadzoną na schodach i poręczach rdzę, co znacząco wpłynęło na walor estetyczny. Po dokładnym usunięciu resztek po płytkach oraz rdzawego nalotu, schody zostały na nowo pomalowane i zabezpieczone impregnatem.
Zastosowanie technologii czyszczenia suchym lodem pozwoliło naszym technikom na szybką i skuteczną renowację schodów w zgodzie ze środowiskiem.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%