Profesjonalne ozonowanie biura Gliwice

Data: 04.04.2020
Miejsce: Gliwice
Czas trwania:  5 godzin
Zleceniodawca: Zakład produkcyjny

Zlecenie

Ozonowanie pomieszczeń biurowych (Gliwice) dla jednej z firm działających na ternie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Usługa dezynfekcji pomieszczeń zrealizowana dla jednego z zakładów przemysłowych zlokalizowanego na terenie Śląska.

Realizacja

W wyniku wybuchu pandemii w naszej firmie każdego dnia pracujemy nad walką z wirusem SARS-CoV-19. Na dzień 5 kwietnia 2020 sytuacja na świecie jest dramatyczna. Wiele obiektów użyteczności publicznej zostało zamkniętych i zawiesiło działalność, będąc zmuszonym czekać na zakończenie epidemii. Jednakże wciąż wiele przedsiębiorstw, np. sklepy spożywcze, firmy transportowe, logistyczne pracują a ich pracownicy są narażeni na potencjalne zakażenie niebezpiecznym wirusem.

By móc bezpieczenie funkcjonować, zarząd firmy naszego klienta zdecydował się na regularną dezynfekcję pomieszczeń biurowych w jednym z gliwickich zakładów przemysłowym. Odkażanie biur przeprowadzamy przez techników firmy KASTELNIK, za pomocą specjalistycznych generatorów ozonu,  dzięki czemu już przy stężeniu powyżej 2 ppm, oraz odpowiednim czasie ekspozycji likwidujemy wirusy czyniąc środowisko pracy bezpiecznym. Profesjonalne wykonany zabieg ozonowania to wciąż jedna z najbardziej skutecznych metod dezynfekcji daje gwarancję pozbycia się wirusów. Jak podaje Centralny Instytut Ochrony Pracy prawdopodobieństwo zniszczenia wirusa SARS-CoV-2 z 2019 r. ozonem (O3) wynosi 85%. Podjęcie pracy w biurach naszego klienta, było możliwe już w kilka godzin po skończonym ozonowaniu pomieszczeń. Przy okazji naszych wizyt w biurowcu, wykonujemy jednocześnie ozonowanie kilkudziesięciu kabin, samochodów ciężarowych. Wszystko to przeprowadzane jest sprawnie z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.  Jeżeli zastanawiasz się jak przeprowadzić skuteczną dezynfekcję pomieszczeń, maszyn przemysłowych, powierzchni biurowych, to serdecznie zapraszam do kontaktu z nami. 

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%