Profesjonalne ozonowanie biura Gliwice

Data: 04.04.2020
Miejsce: Gliwice
Czas trwania:  5 godzin
Zleceniodawca: Zakład produkcyjny

Zlecenie

Ozonowanie pomieszczeń biurowych (Gliwice) dla jednej z firm działających na ternie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Usługa dezynfekcji pomieszczeń zrealizowana dla jednego z zakładów przemysłowych zlokalizowanego na terenie Śląska.

Realizacja

W wyniku wybuchu pandemii w naszej firmie każdego dnia pracujemy nad walką z wirusem SARS-CoV-19. Na dzień 5 kwietnia 2020 sytuacja na świecie jest dramatyczna. Wiele obiektów użyteczności publicznej zostało zamkniętych i zawiesiło działalność, będąc zmuszonym czekać na zakończenie epidemii. Jednakże wciąż wiele przedsiębiorstw, np. sklepy spożywcze, firmy transportowe, logistyczne pracują a ich pracownicy są narażeni na potencjalne zakażenie niebezpiecznym wirusem.

By móc bezpieczenie funkcjonować, zarząd firmy naszego klienta zdecydował się na regularną dezynfekcję pomieszczeń biurowych w jednym z gliwickich zakładów przemysłowym. Odkażanie biur przeprowadzamy przez techników firmy KASTELNIK, za pomocą specjalistycznych generatorów ozonu,  dzięki czemu już przy stężeniu powyżej 2 ppm, oraz odpowiednim czasie ekspozycji likwidujemy wirusy czyniąc środowisko pracy bezpiecznym. Profesjonalne wykonany zabieg ozonowania to wciąż jedna z najbardziej skutecznych metod dezynfekcji daje gwarancję pozbycia się wirusów. Jak podaje Centralny Instytut Ochrony Pracy prawdopodobieństwo zniszczenia wirusa SARS-CoV-2 z 2019 r. ozonem (O3) wynosi 85%. Podjęcie pracy w biurach naszego klienta, było możliwe już w kilka godzin po skończonym ozonowaniu pomieszczeń. Przy okazji naszych wizyt w biurowcu, wykonujemy jednocześnie ozonowanie kilkudziesięciu kabin, samochodów ciężarowych. Wszystko to przeprowadzane jest sprawnie z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.  Jeżeli zastanawiasz się jak przeprowadzić skuteczną dezynfekcję pomieszczeń, maszyn przemysłowych, powierzchni biurowych, to serdecznie zapraszam do kontaktu z nami. 

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.





Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%