Ozonowanie pomieszczeń salonu samochodowego w Sosnowcu

Data: 02.02.2021
Miejsce: Sosnowiec
Czas trwania:  3 godziny
Zleceniodawca: salon samochodowy

Zlecenie

Dezynfekcja i profilaktyczne ozonowanie pomieszczeń na terenie salonu samochodowego znanej marki w Sosnowcu. Ozonowanie zostało wykonane na terenie prawie 1000 m2, w bardzo wysokich pomieszczeniach na sali sprzedażowej.

Ozonowanie powierzchni w Sosnowcu

Ozonowanie Sosnowiec – realizacja 02.02.2021

Niestety zagrożenie pandemią w naszym kraju nadal jest bardzo wysokie. Właśnie z tego powodu każdego dnia wiele dużych firm z woj. śląskiego kontaktuje się z nami, w sprawie zabiegu profilaktycznego ozonowania pomieszczeń. Właśnie taką usługę nasi technicy wykonali na początku lutego w salonie samochodowym na terenie Sosnowca. Bezpieczeństwo pracowników i odwiedzających salon jest najważniejsze dla właściciela salonu, stąd ta odpowiedzialna decyzja.  Specjalistyczne ozonowanie pomieszczeń wykonaliśmy na powierzchni prawie 1000 mkw.

Dezynfekcja w salonie samochodowym Sosnowiec

Zdjęcie: ozonowanie Sosnowiec, Copyright 2021 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Dezynfekcja pomieszczeń – etapy realizacji

Jak w przypadku każdego zlecenia z zakresu dezynfekcji pomieszczeń, nasi technicy w pierwszym etapie prac przystąpili do zabezpieczenia wszelkich otworów wentylacyjnych. Z pomieszczeń biurowych zostały wyniesione wszystkie żywe rośliny, które mogłyby źle znieść duże stężenie ozonu. Następnie nasi pracownicy rozstawili niezwykle wydajne generatory ozonu o mocy 240 g./h, w odpowiednich do tego miejscach. Ozonowanie pomieszczeń zostało przeprowadzone w sumie w 8 pomieszczeniach biurowych (na parterze i piętrze budynku) oraz  w przestrzeni wystawowej salonu. Dezynfekcji ozonem poddaliśmy także samochody na zewnątrz, które są przecież często odwiedzane, i oglądane są przez potencjalnych kupujących.

Jakie są właściwości ozonu?

Ozon to trzyatomowa wersja tlenu, który znany jest wszystkim z lekcji biologii czy chemii. Tlen wzbogacony o trzeci atom ma właściwości utleniające, a tym samym jest w stanie likwidować z otoczenia groźne drobnoustroje w postaci np. bakterii, wirusów, grzybów, pleśni, roztoczy, a nawet alergenów. Co więcej, skutecznie usuwa z przestrzeni oporne w likwidacji zapachy np. zgnilizny, dymu nikotynowego czy zatęchłej piwnicy. Ogromnym plusem dezynfekcji pomieszczeń i środków transportu poprzez wykorzystanie generatorów ozonu jest fakt, iż pomieszczenia po odkażaniu szybko nadają się do dalszego użytku, a są przy tym wolne od wszelkich niewidocznych gołym okiem zagrożeń takich bakterie czy wirusy. Co bardzo istotne, ozon dzięki temu, że jest gazem, trafia do nawet najbardziej trudno dostępnych szczelin i zakamarków.

Ozonowanie pomieszczeń – zakończenie dezynfekcji Kastelnik

Po zakończeniu dezynfekcji ozonem w salonie samochodowym w Sosnowcu nasi pracownicy przystąpili do wykonania pomiarów stężenia ozonu w otoczeniu. To kolejny i bardzo ważny etap zabiegu ozonowania pomieszczeń, o którym nie powinno się nigdy zapominać. Jeżeli szukasz firmy zajmującej się ozonowanie pomieszczeń – zadzwoń do nas!

Ozonowanie pomieszczeń w Sosnowcu

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%