Ozonowanie pomieszczeń salonu samochodowego w Sosnowcu

Data: 02.02.2021
Miejsce: Sosnowiec
Czas trwania:  3 godziny
Zleceniodawca: salon samochodowy

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Dezynfekcja i profilaktyczne ozonowanie pomieszczeń na terenie salonu samochodowego znanej marki w Sosnowcu. Ozonowanie zostało wykonane na terenie prawie 1000 m2, w bardzo wysokich pomieszczeniach na sali sprzedażowej.

Ozonowanie powierzchni w Sosnowcu

Ozonowanie Sosnowiec – realizacja 02.02.2021

Niestety zagrożenie pandemią w naszym kraju nadal jest bardzo wysokie. Właśnie z tego powodu każdego dnia wiele dużych firm z woj. śląskiego kontaktuje się z nami, w sprawie zabiegu profilaktycznego ozonowania pomieszczeń. Właśnie taką usługę nasi technicy wykonali na początku lutego w salonie samochodowym na terenie Sosnowca. Bezpieczeństwo pracowników i odwiedzających salon jest najważniejsze dla właściciela salonu, stąd ta odpowiedzialna decyzja.  Specjalistyczne ozonowanie pomieszczeń wykonaliśmy na powierzchni prawie 1000 mkw.

Dezynfekcja w salonie samochodowym Sosnowiec

Zdjęcie: ozonowanie Sosnowiec, Copyright 2023 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Dezynfekcja pomieszczeń – etapy realizacji

Jak w przypadku każdego zlecenia z zakresu dezynfekcji pomieszczeń, nasi technicy w pierwszym etapie prac przystąpili do zabezpieczenia wszelkich otworów wentylacyjnych. Z pomieszczeń biurowych zostały wyniesione wszystkie żywe rośliny, które mogłyby źle znieść duże stężenie ozonu. Następnie nasi pracownicy rozstawili niezwykle wydajne generatory ozonu o mocy 240 g./h, w odpowiednich do tego miejscach.

Ozonowanie pomieszczeń zostało przeprowadzone w sumie w 8 pomieszczeniach biurowych (na parterze i piętrze budynku) oraz  w przestrzeni wystawowej salonu. Dezynfekcji ozonem poddaliśmy także samochody na zewnątrz, które są przecież często odwiedzane, i oglądane są przez potencjalnych kupujących.

Jakie są właściwości ozonu?

Ozon to trzyatomowa wersja tlenu, który znany jest wszystkim z lekcji biologii czy chemii. Tlen wzbogacony o trzeci atom ma właściwości utleniające, a tym samym jest w stanie likwidować z otoczenia groźne drobnoustroje w postaci np. bakterii, wirusów, grzybów, pleśni, roztoczy, a nawet alergenów. Co więcej, skutecznie usuwa z przestrzeni oporne w likwidacji zapachy np. zgnilizny, dymu nikotynowego czy zatęchłej piwnicy.

Ogromnym plusem dezynfekcji pomieszczeń i środków transportu poprzez wykorzystanie generatorów ozonu jest fakt, iż pomieszczenia po odkażaniu szybko nadają się do dalszego użytku, a są przy tym wolne od wszelkich niewidocznych gołym okiem zagrożeń takich bakterie czy wirusy. Co bardzo istotne, ozon dzięki temu, że jest gazem, trafia do nawet najbardziej trudno dostępnych szczelin i zakamarków.

Ozonowanie pomieszczeń – zakończenie dezynfekcji Kastelnik

Po zakończeniu dezynfekcji ozonem w salonie samochodowym w Sosnowcu nasi pracownicy przystąpili do wykonania pomiarów stężenia ozonu w otoczeniu. To kolejny i bardzo ważny etap zabiegu ozonowania pomieszczeń, o którym nie powinno się nigdy zapominać. Jeżeli szukasz firmy zajmującej się ozonowanie pomieszczeń – zadzwoń do nas!

Ozonowanie pomieszczeń w Sosnowcu

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%