Ozonowanie salonu samochodowego Częstochowa

Data: 24.10.2020
Miejsce: Częstochowa
Czas trwania:  6 godzin
Zleceniodawca: salon samochodowy

Zlecenie

Dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń w obrębie salonu samochodowego na terenie Częstochowy. Ozonowanie zostało wykonane na powierzchni biurowej oraz w przestrzeni wystawowej.

Realizacja

Jedno z naszych ostatnich zleceń z zakresu dezynfekcji i ozonowania pomieszczeń wykonaliśmy w salonie samochodowym w mieście Częstochowa. Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników i klientów, jest dla właściciela obiektu najważniejsze. Dlatego właśnie padła decyzja o skorzystania z pomocy specjalistów z zakresu dezynfekcji firmy Kastelnik.  Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń przeprowadziliśmy w przestrzeni wystawowej salonu samochodowego oraz w biurach pracowników administracyjnych i handlowców.

Ozonowanie salonu samochodowego w Częstochowie

Nasi specjaliści w pierwszej kolejności przystąpili do wykonania czynności zabezpieczających tj. od uszczelnienia widocznych otworów wentylacyjnych. W kolejnym etapie nastąpiło rozmieszczenie generatorów ozonu zgodnie z ogromną wiedzą i bogatym doświadczeniem w dezynfekcji, naszych pracowników.

Ozon, zarówno ten występujący w naszym środowisku naturalnie, jak i ten wytworzony generatorami, ma potwierdzone działanie wirusobójcze i bakteriobójcze. Co więcej, skutecznie likwiduje trudne do usunięcia zapachy np. dymu nikotynowego czy wieloletniej wilgoci. Zaletą dezynfekcji pomieszczeń przy użyciu ozonu jest także jego stan skupienia. Dzięki byciu gazem ozon jest w stanie wniknąć w najmniej dostępne miejsca, które zazwyczaj są kompletnie poza zasięgiem tradycyjnych np. ręcznych metod odkażania.

Po kilku godzinach od zakończenia dezynfekcji ozonem w częstochowskim salonie samochodowym, wszystkie pomieszczenia były całkowicie bezpieczne zarówno dla pracowników jak i klientów. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych specjalistów, kolejny raz zagwarantowaliśmy bezpieczeństwo pracy w woj. śląskim.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%