Ozonowanie salonu samochodowego Częstochowa

Data: 24.10.2020
Miejsce: Częstochowa
Czas trwania:  6 godzin
Zleceniodawca: salon samochodowy

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń w obrębie salonu samochodowego na terenie Częstochowy. Ozonowanie zostało wykonane na powierzchni biurowej oraz w przestrzeni wystawowej.

ozonowanie pomieszczeń częstochowa

Ozonowanie Częstochowa – realizacja 24.10.2020

Jedno z naszych ostatnich zleceń z zakresu dezynfekcji i ozonowania pomieszczeń wykonaliśmy w salonie samochodowym w mieście Częstochowa. Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników i klientów, jest dla właściciela obiektu najważniejsze. Dlatego właśnie padła decyzja o skorzystania z pomocy specjalistów z zakresu dezynfekcji firmy Kastelnik.  Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń przeprowadziliśmy w przestrzeni wystawowej salonu samochodowego oraz w biurach pracowników administracyjnych i handlowców.

Ozonowanie salonu samochodowego

Zdjęcie: ozonowanie Częstochowa, Copyright 2023 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Nasi specjaliści w pierwszej kolejności przystąpili do wykonania czynności zabezpieczających tj. od uszczelnienia widocznych otworów wentylacyjnych. W kolejnym etapie nastąpiło rozmieszczenie generatorów ozonu zgodnie z ogromną wiedzą i bogatym doświadczeniem w dezynfekcji, naszych pracowników.

Czym jest ozon?

Ozon, zarówno ten występujący w naszym środowisku naturalnie, jak i ten wytworzony generatorami, ma potwierdzone działanie wirusobójcze i bakteriobójcze. Co więcej, skutecznie likwiduje trudne do usunięcia zapachy np. dymu nikotynowego czy wieloletniej wilgoci. Zaletą dezynfekcji pomieszczeń przy użyciu ozonu jest także jego stan skupienia. Dzięki byciu gazem ozon jest w stanie wniknąć w najmniej dostępne miejsca, które zazwyczaj są kompletnie poza zasięgiem tradycyjnych np. ręcznych metod odkażania.

Ozonowanie pomieszczeń – zakończenie dezynfekcji Kastelnik

Po kilku godzinach od zakończenia dezynfekcji ozonem, w częstochowskim salonie samochodowym, wszystkie pomieszczenia były całkowicie bezpieczne zarówno dla pracowników jak i klientów. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych specjalistów, kolejny raz zagwarantowaliśmy bezpieczeństwo pracy w woj. śląskim. Jeżeli szukasz firmy zajmującej się ozonowanie pomieszczeń – zadzwoń do nas!

kontakt kastelnik

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%