Ozonowanie salonu samochodowego Częstochowa

Data: 24.10.2020
Miejsce: Częstochowa
Czas trwania:  6 godzin
Zleceniodawca: salon samochodowy

Zlecenie

Dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń w obrębie salonu samochodowego na terenie Częstochowy. Ozonowanie zostało wykonane na powierzchni biurowej oraz w przestrzeni wystawowej.

Ozonowanie Częstochowa – realizacja 24.10.2020

Jedno z naszych ostatnich zleceń z zakresu dezynfekcji i ozonowania pomieszczeń wykonaliśmy w salonie samochodowym w mieście Częstochowa. Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników i klientów, jest dla właściciela obiektu najważniejsze. Dlatego właśnie padła decyzja o skorzystania z pomocy specjalistów z zakresu dezynfekcji firmy Kastelnik.  Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń przeprowadziliśmy w przestrzeni wystawowej salonu samochodowego oraz w biurach pracowników administracyjnych i handlowców.

Ozonowanie pomieszczeń Częstochowa

Zdjęcie: ozonowanie Częstochowa, Copyright 2020 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Nasi specjaliści w pierwszej kolejności przystąpili do wykonania czynności zabezpieczających tj. od uszczelnienia widocznych otworów wentylacyjnych. W kolejnym etapie nastąpiło rozmieszczenie generatorów ozonu zgodnie z ogromną wiedzą i bogatym doświadczeniem w dezynfekcji, naszych pracowników.

Czym jest ozon?

Ozon, zarówno ten występujący w naszym środowisku naturalnie, jak i ten wytworzony generatorami, ma potwierdzone działanie wirusobójcze i bakteriobójcze. Co więcej, skutecznie likwiduje trudne do usunięcia zapachy np. dymu nikotynowego czy wieloletniej wilgoci. Zaletą dezynfekcji pomieszczeń przy użyciu ozonu jest także jego stan skupienia. Dzięki byciu gazem ozon jest w stanie wniknąć w najmniej dostępne miejsca, które zazwyczaj są kompletnie poza zasięgiem tradycyjnych np. ręcznych metod odkażania.

Ozonowanie pomieszczeń – zakończenie dezynfekcji Kastelnik

Po kilku godzinach od zakończenia dezynfekcji ozonem, w częstochowskim salonie samochodowym, wszystkie pomieszczenia były całkowicie bezpieczne zarówno dla pracowników jak i klientów. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych specjalistów, kolejny raz zagwarantowaliśmy bezpieczeństwo pracy w woj. śląskim. Jeżeli szukasz firmy zajmującej się ozonowanie pomieszczeń – zadzwoń do nas!

kontakt-kastelnik

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%