Ozonowanie pomieszczenia po palaczu Kraków

Data: 18.08.2021
Miejsce: Kraków
Czas trwania: 6 godzin
Zleceniodawca: ozonowanie mieszkania po palaczu Kraków / osoba prywatna

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie na pozbycie się zapachu papierosów z mieszkania w Krakowie

Ozonowanie mieszkania po palaczu w Krakowie, ostatnio dostaliśmy bardzo ciekawe zlecenie, jakim było pozbycie się konsekwencji palenia w lokalu tj. nieprzyjemnego zapachu dymu z nikotyny. Osoba, która do nas zadzwoniła z problemem w mieszkaniu po palaczu, nie mogła poradzić sobie z nieprzyjemnym zapachem oraz z unoszącymi się w powietrzu toksynami. Dezynfekcja ozonem była to usługa, której ewidentnie poszukiwała nasza klientka.

Z informacji uzyskanych od właściciela, lokal mieszkalny był wynajmowany przez parę lat, niestety, ale lokator nie trzymał się ustalonego w umowie zakazu palenia. Właścicielka mieszkania chcąc wynająć je ponownie, jest zmuszona do odpowiedniego jego zdezynfekowania i dezodoryzacji.

Tradycyjne metody tj. dokładne mycie wszystkich powierzchni oraz wietrzenie nie pomogły, dlatego starsza Pani zwróciła się właśnie do nas z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu. Ozonowanie mieszkań po palaczu w Krakowie, to dość często zamawiana usługa. Zapach smrodu dymu papierosowego, to problem nie tylko w taksówkach, ale również w hotelach i wynajmowanych mieszkaniach. Już nie pierwszy raz spotykamy się z problemem dymu papierosowego, który jest niezwykle uciążliwy i nie jest łatwo, aby się go pozbyć ze ścian w mieszkaniach osób prywatnych.

ozonowanie pomieszczeń po palaczu

Usuwanie zapachu dymu papierosowego Kraków – realizacja 12.08.2021

Kraków rejon Starego Miasta, mieszkanie usytuowane w wysokiej kamienicy. Piękny wystrój i białe ściany, które zostały dość mocno okopcone, dziś z poświatą żółci. Właścicielka mieszkania przebywa za granicą, dlatego wynajmuje swój lokal, a na rękę jest jej podpisywać umowy na dłuższy czas. Po zakończeniu tej ostatniej i próbie posprzątania lokalu do ponownego wynajmu niestety doznała niemiłej niespodzianki. Lokator pomimo oficjalnego zakazu palił w nim papierosy.

Ozonowanie mieszkania po palaczu Kraków

Mieszkanie po palaczu. Jak się pozbyć zapachu i plam nikotyny ze ścian

Co znajduje się w dymie papierowym? Otóż jest to bomba szkodliwych dla naszego zdrowia substancji, w tym aż 40 rakotwórczych. Należą do nich m.in. aceton, naftyloamina, polon, cyjanowodór.  Nie tylko osoby, które bezpośrednio korzystają z uciech tego nałogu, są narażone na jego negatywne skutki, ale i również te, które są pod wpływem dymu.

Nazywamy to potocznie “paleniem biernym”. Takie mieszkanie wymaga pozbycia się toksycznych substancji, smrodu oraz wyczyszczenia ścian i plam nikotyny. Ozonowanie mieszkania w Krakowie w tym przypadku wydawało się jedynym sensownym rozwiązaniem, by nieprzyjemny zapach zniknął.

Co daje ozonowanie mieszkania po palaczu?

Konieczność usunięcia szkodliwych dla zdrowia substancji oraz usunięcia smrodu po dymie papierosowym zmotywowało właścicielkę krakowskiego mieszkania do powierzenia tego zadania ekipie firmy Kastelnik. Dezodoryzacja pomieszczeń i ozonowanie po palaczu w Krakowie to zadanie dla profesjonalnej firmy sprzątającej, która doskonale wie jakiej metody użyć. Bez dłuższego zastanawiania się, wiedzieliśmy, że najlepiej tutaj sprawdzi się dezynfekcja za pomocą ozonu. Dlaczego? Jest on idealny do usuwania wszelkiego rodzaju drobnoustrojów oraz zapewnia skuteczną dezodoryzację.

Jak posprzątać mieszkanie palacza?

Sprzątanie mieszkania na wynajem to często doczyszczanie detali oraz dezynfekcja ozonem. Metoda ta nazywana jest nie tylko ekologiczną, ale i również niezawodną w dezynfekcji mieszkań, czy też innych obiektów komercyjnych. Stosuje się go nie tylko w przypadku pojawienia się nieprzyjemnych zapachów, ale i profilaktycznie podczas pandemii koronawirusa. Na czym polega ten zabieg? Na połączeniu się wypuszczonego ze specjalistycznego generatora cząstek tlenu.

Ozon wchodzi w reakcje z różnymi mikroorganizmami, pozbywając się ich i neutralizując przy tym nieprzyjemne zapachy. Należą do nich wirusy, bakterie oraz grzyby na mokrych ścianach budynku. Po zakończeniu realizacji rozkłada się on samoistnie.

Dzięki profesjonalnym generatorom ozonu kolejny raz udało się pozbyć się szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów oraz odoru dymu papierosowego. Dodatkowo zajęliśmy się również specjalistycznym czyszczeniem ścian, które były okopcone przez dym papierosowy.

Ozonowanie pomieszczeń Kraków- jak się pozbyć zapachu dymu papierosowego?

Alotropowa odmiana tlenu, czyli ozon to idealny środek do dezynfekcji, który nie pozostawia za sobą żadnych odpadów wtórnych. Ma silne właściwości utleniające i jest dobrym środkiem do dezynfekcji. Jego głównymi zaletami są również niezwykła skuteczność wobec szkodliwych mikroorganizmów, czy też nieprzyjemnych zapachów. W Krakowie ozonowanie pomieszczeń sprawdza się idealnie niemal w każdych warunkach, ponieważ nie używamy wówczas trujących środków chemicznych. Pamiętać jednak należy, iż zabieg ten powinien być przeprowadzany przez profesjonalistów, którzy wiedzą, jak go poprawnie wykonywać.

Neutralizowanie zapachów, czyli nie tylko ich maskowanie, ale pozbycie się ich na dobre możliwe jest dzięki zastosowaniu ozonu, Dlatego też zastosowaliśmy go w przypadku krakowskiego mieszkania po palaczu. W efekcie lokal został przygotowany do ponownego wynajmu. Smród oraz niebezpieczne toksyny zostały usunięte. Ozonowanie pomieszczeń, to metoda dezynfekcji, która pozwala na usunięcie pleśni, grzybów, oraz roztoczy z mieszkania palacza.

co daje ozonowanie po papierosach

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%