Ozonowanie pomieszczeń biurowych Sosnowiec

Data: 17.03.2020
Miejsce: Sosnowiec
Czas trwania:  8 godzin
Zleceniodawca: Zakład przemysłowy

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Ozonowanie 4.000 m2 pomieszczeń biurowych oraz socjalnych dla jednej z firm działających na ternie Zagłębia. Usługa prewencyjnej dezynfekcji pomieszczeń realizowane w dwóch oddziałach na terenie miasta Sosnowiec oraz na terenie Dąbrowy Górniczej.

Realizacja

Światowa gospodarka została uśpiona w pierwszej połowie marca 2020 r. Wiele obiektów użyteczności publicznej zostało zamkniętych, jednak część firm np. tych związanych z transportem, jak również sklepy spożywcze, apteki nadal funkcjonują.

W jednej z takich właśnie firm wykonywaliśmy ozonowanie pomieszczeń biurowych w Sosnowcu poprzez ozonowanie biura pracowników, a także odkażanie samochodów służbowych. Profesjonalne wykonanie zabiegu ozonowania dało gwarancję na pozbycia się wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów oraz umożliwiło podjęcie w bezpieczny sposób pracy w kolejnym dniu roboczym. Odkażaniu zostały również poddane kanały wentylacyjne  znajdujące się w budynku tego zakładu przemysłowego. Podczas przeprowadzanych czynności Pani Ania, kierowniczka biura zadała pytanie, czy może liczyć na nas w przypadku zachorowania przez jednego z pracowników na chorobę zakaźną?

Nasza odpowiedź była błyskawiczna. Jesteśmy przygotowani na ozonowanie oraz dezynfekcję pomieszczeń w których przebywała osoba  zarażona, usługi czyszczenia miejsc po skażeniach biologicznych wykonujemy od wielu lat, nasi pracownicy są w pełni przeszkoleni, zabezpieczeni w kombinezony z normami EN-14126,  a środki chemiczne jakies stosujemy posiadają atesty pod kątem wirusobójczego działania wykonane przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, Państwowy Zakład Higieny.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%