Ozonowanie i dezynfekcja sklepu w Nysie

Data: 30.07.2020
Miejsce: Nysa woj. opolskie
Czas trwania:  4 godziny
Zleceniodawca: sieć sklepów

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń sklepu spożywczego na terenie miasta Nysa w woj. opolskim w ramach odkażania po zdiagnozowanym przypadku. To kolejna realizacja przeprowadzona przez naszą firmę na terenie województwa opolskiego. Oczywiście, wszystko to w związku ze stale nabierającą na sile pandemią wirusa COVID-19. Jak donoszą lokalne media, wzrost zachorowań może być spowodowany poluzowaniem obostrzeń i licznymi wyjazdami Polaków na wakacje. Jak przebiegała dezynfekcja ozonem w jednym ze sklepów w powiecie nyskim? Szczegóły realizacji firmy Kastelnik poniżej.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

ozonowanie pomieszczeń Nysa

Ozonowanie pomieszczeń Nysa – realizacja 30.07.2020

Nie ma dnia, aby w naszej firmie, nie został odebrany telefon w związku z pandemią koronawirusa.  Tym razem przeprowadziliśmy, profesjonalne ozonowanie w Nysie. Zlecenie dotyczące ozonowania powierzchnie handlowej wykonaliśmy na terenie sklepu, należącego do znanej sieci. Bezpieczeństwo pracowników oraz klientów jest dla właścicieli obiektu absolutnym priorytetem, dlatego zadecydowano o kontakcie z naszymi specjalistami.

Ozonowanie Nysa

Zdjęcie: ozonowanie sklepu Nysa, Copyright 2023 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Dezynfekcja sklepu spożywczego w Nysie

Nasi technicy po przyjeździe do sklepu w miejscowości Nysa, rozpoczęli zlecenie dezynfekcjo od ozonowania pomieszczeń, ale najpierw upewniliśmy się, że wszystkie otwory wentylacyjne są szczelne i zamknięte. W kolejnym etapie wybraliśmy miejsca, które były optymalne dla rozłożenia w nich generatorów ozonu.

Czym jest właściwie ozon, o którym tyle słyszymy? Ozon to nic innego, jak trzy atomowy tlen. Działanie ozonu, polega na atakowaniu napotkanych komórek organizmu i neutralizację ich poprzez utlenianie. W ten sposób ozon jest w stanie szybko i skutecznie zneutralizować bakterie chorobotwórcze. Dodatkową zaletą jest fakt, iż ozon skutecznie likwiduje roztocza, wirusy oraz grzyby. Dodatkowo świetnie usuwa niemiłe zapachy np. zawilgocenia czy rozkładu ludzkiego organizmu.

Jaka jest zaleta ozonowania pomieszczeń handlowych?

Zaletą ozonowania pomieszczeń jest również to, że ozon dzięki swojemu lotnemu stanowi skupienia, jest w stanie zdezynfekować miejsca , będące poza zasięgiem innych metod dezynfekcji.  Warto wspomnieć, że gaz ten jest  całkowicie bezpieczny dla żywności.  Wynika to z tego, że ulega bardzo szybkiemu rozkładowi, a po procesie utlenienia, zmienia ponownie w dwuatomowy tlen.

Dodatkowe korzyści, jakie daje ozonowanie

Czy istnieją dodatkowe korzyści z ozonowania żywności? Tak! Dzięki ozonowaniu, z żywności usuwa się fosforany, pestycydy, azotany, azotyny, hormony, antybiotyki, konserwanty oraz zanieczyszczenia metaliczne i mikrobiologiczne. Co więcej, ozonowanie wydłuża przydatność do spożycia większości produktów. Wychodzi więc na to, że dezynfekcja poprzez ozonowanie w obecnych czasach jest nie tylko zbawieniem dla ludzi, ale i do tego, co spożywamy. Firma Kastelnik – najlepszej jakości ozon w województwie opolskim. Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami.

Zastanawiasz się, czy ozonowanie jest skuteczną metodą dezynfekcji? Zachęcamy do lektury naszego artykułu na ten temat.

ozonowanie, dezynfekcja

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%