Ozonowanie i dezynfekcja pomieszczeń biurowych Bielsko-Biała

Data: 30.07.2020
Miejsce: Bielsko-Biała
Czas trwania:  4 godziny
Zleceniodawca: firma prywatna

Zlecenie

Dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń budynku firmy w okolicy miasta Bielsko-Biała. Ozonowanie zostało wykonane na powierzchni biurowej obejmującej ponad 2700m2 oraz dodatkowo w szwalniach i magazynach.

Realizacja

W Polsce z dnia na dzień rośnie liczba potwierdzonych przypadków zarażeń wirusem COVID-19. Podobnie jest z osobami kierowanymi na kwarantannę. Niestety nie wszyscy podchodzą do obecnej sytuacji w kraju odpowiedzialnie, i świadomie ignorują różnego rodzaju obostrzenia. Tym razem ozonowanie pomieszczeń Bielsko-Biała, przeprowadziliśmy w firmie znajdującej się na południu Polski. Bezpieczeństwo pracowników jest dla właścicieli obiektu najważniejsze, stąd decyzja o skontaktowaniu się z fachowcami z firmy Kastelnik.  Profesjonalnemu ozonowaniu pomieszczeń zostały poddane szwalnie, magazyny oraz wszystkie pomieszczenia biurowe w budynku, o łącznej powierzchni ponad 2700m2.

Nasi technicy po przyjeździe na miejsce zlecenia, rozpoczęli pracę od uszczelnienia wszystkich otworów wentylacyjnych, a następnie przeszli do rozmieszczanie specjalistycznych generatorów ozonu, w odpowiednich miejscach. Ozon, którego zapach kojarzy się niektórym z zapachem obecnym po burzy, ma sprawdzone działanie wirusobójcze i bakteriobójcze. Dodatkowo świetnie eliminuje nieprzyjemne zapachy np. spalenizny czy zgnilizny. Zaletą ozonowania pomieszczeń jest również to, że ozon dzięki byciu gazem, dociera nawet w najtrudniej dostępne miejsca, które pozostają poza zasięgiem ręcznej dezynfekcji.  Po kilku godzinach od zakończenia ozonowania pomieszczeń w Bielsku-Białej, magazyny i szwalnie były gotowe do pracy i bezpieczne dla pracowników. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych specjalistów, zapewniliśmy bezpieczeństwo pracy, w kolejnej firmie na Śląsku.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%