Ozonowanie i dezynfekcja pomieszczeń biurowych Bielsko-Biała

Data: 30.07.2020
Miejsce: Bielsko-Biała
Czas trwania:  4 godziny
Zleceniodawca: firma prywatna

Kastelnik – ozonowanie pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń budynku firmy w okolicy miasta Bielsko-Biała. Ozonowanie zostało wykonane na powierzchni biurowej obejmującej ponad 2700 m2 oraz dodatkowo w szwalniach i magazynach. Kastelnik oferuje skuteczne ozonowanie pomieszczeń na terenie całego powiatu bielskiego. Realizacja tego zlecenia, jak najbardziej wpisywała się w charakter działalności naszej firmy.

ozonowanie pomieszczeń bielsko-biała

Ozonowanie i dezynfekcja Bielsko-Biała – realizacja 30.07.2020

W Polsce z dnia na dzień rośnie liczba potwierdzonych przypadków zarażeń wirusem COVID-19. Podobnie jest z osobami kierowanymi na kwarantannę. Niestety nie wszyscy podchodzą do obecnej sytuacji w kraju odpowiedzialnie, i świadomie ignorują różnego rodzaju obostrzenia. Tym razem ozonowanie pomieszczeń Bielsko-Biała, przeprowadziliśmy w firmie znajdującej się na południu Polski.

Bezpieczeństwo pracowników jest dla właścicieli obiektu najważniejsze, stąd decyzja o skontaktowaniu się z fachowcami z firmy Kastelnik.  Profesjonalnemu ozonowaniu pomieszczeń zostały poddane szwalnie, magazyny oraz wszystkie pomieszczenia biurowe w budynku, o łącznej powierzchni ponad 2700 m2. To całkiem spora ilość, zważając na czas, jaki mieliśmy na realizację zlecenia.

Ozonowanie Bielsko-Biała

Zdjęcie: ozonowanie pomieszczeń Bielsko-Biała © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Jak wygląda ozonowanie pomieszczeń?

Nasi technicy po przyjeździe na miejsce zlecenia, rozpoczęli pracę od uszczelnienia wszystkich otworów wentylacyjnych, a następnie przeszli do rozmieszczanie specjalistycznych generatorów ozonu, w odpowiednich miejscach. Ozon, którego zapach kojarzy się niektórym z zapachem obecnym po burzy, ma sprawdzone działanie wirusobójcze i bakteriobójcze. Dodatkowo świetnie eliminuje nieprzyjemne zapachy np. spalenizny czy zgnilizny.

Zaletą ozonowania pomieszczeń jest również to, że ozon dzięki byciu gazem, dociera nawet w najtrudniej dostępne miejsca, które pozostają poza zasięgiem ręcznej dezynfekcji.  Po kilku godzinach od zakończenia ozonowania pomieszczeń w Bielsku-Białej, magazyny i szwalnie były gotowe do pracy i bezpieczne dla pracowników. Dzięki bogatemu doświadczeniu naszych specjalistów zapewniliśmy bezpieczeństwo pracy, w kolejnej firmie na Śląsku.

ozonowanie dezynfekcja

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%