Ozonowanie domu po zgonie w Warszawie

Data: 26.01.2023;
Miasto: Warszawa, woj. mazowieckie;
Czas trwania: 1 dzień;
Zleceniodawca: osoba prywatna;
Rodzaj usługi: sprzątanie mieszkania po zgonie Warszawa

Kastelnik – sprzątanie po zmarłych – usługi całodobowe 24/7

Ozonowanie mieszkania po zgonie Warszawa Białołęka

Alkoholizm to choroba, która druzgocząco wpływa nie tylko na osobę uzależnioną, ale również na najbliższych. Nasza klientka, o czym boleśnie się przekonała, doświadczyła tego na własnej skórze, zlecając nam gruntowne sprzątanie mieszkania po śmierci swojego ojca w Warszawie.

Mężczyzna, który od lat borykał się z nałogiem, zostawił po sobie miejsce naznaczone cierpieniem. Mieszkanie przesiąknięte było niewyobrażalnie nieprzyjemnym zapachem, a naokoło rozrzucone były puste puszki po piwie. Niemal w każdym kącie można było dostrzec ślady krwi czy odchodów na podłodze. Bez wahania podjęliśmy się tego wyzwania, zdeterminowani, by pomóc wysprzątać mieszkanie naszej klientce i uporać się ze zbędnymi meblami.

Zobacz, jaką usługę wykonaliśmy na Pradze w maju 2023: wywóz mebli z mieszkania w Warszawie

Specjalistyczne usługi porządkowe rozpoczęła dokładna dezynfekcja mieszkania. Likwidacja śladów krwi, płynów ustrojowych i skażenia biologicznego była dla nas priorytetem. Następnie nastąpiło opróżnianie mieszkania z pustych puszek po alkoholu, skażonych przedmiotów i innych. Na końcu wykonaliśmy wielogodzinne ozonowanie pomieszczeń po zgonie na warszawskiej Białołęce.

Sprzątanie mieszkania po zgonie Warszawa

Sprzątanie mieszkania po zgonie Warszawa, ul. Magiczna.

Sprzątanie po nieboszczyku- dlaczego jest tak ważne?

W ciele człowieka po śmierci następuje szereg procesów i zmian. Z ciała wydzielane są trupie jady, czyli aminy powstające w procesach gnilnych białek. Związki te są szkodliwe dla zdrowia pozostałych osób przebywających w pomieszczeniu, gdzie znajdują się zwłoki lub po ich usunięciu.

Czy wiesz, że ptomainy zwane potocznie jadami trupimi mogą w pomieszczeniu wywoływać przytłaczający, kwaśno-słodkawy zapach nadpsutego mięsa?

W mieszkaniu po zgonie znajdują się również chorobotwórcze toksyny, czyli trucizny organiczne wytwarzane przez człowieka po jego śmierci. W szczególności, jeżeli zwłoki zmarłych osób leżą w pomieszczeniu dłuższy czas, wtedy stężenie niebezpiecznych związków jest duże. Profesjonalne sprzątanie połączone z dezynfekcją miejsc, w których znajdowały się zwłoki- jest wtedy konieczne!

Mając na uwadze powyższe fakty, nie pozostawia wątpliwości fakt, iż kompleksowe usługi czyszczenia miejsca śmierci są niezbędne, by móc bezpiecznie korzystać ponownie z pomieszczenia. Profesjonalna dezynfekcja mieszkania z użyciem preparatów biobójczych i specjalistycznej chemii do odkażania gwarantuje usunięcie toksycznych związków chemicznych.

Dezynfekujemy pomieszczenia tylko przy użyciu sprawdzonej, atestowanej chemii oraz rekomendowanych ozonatorów powietrza.

Kompleksowa dezynfekcja miejsca śmierci – jak pracują profesjonaliści?

Usługi sprzątania mieszkania po zgonie rozpoczyna najczęściej opróżnianie mieszkań. Utylizacja niepotrzebnych przedmiotów i mebli stanowi pierwszy krok w sprzątaniu mieszkania. Wszystkie graty należy odpowiednio zabezpieczyć, a utylizacja mebli ma następować w odpowiednio przeznaczonych do tego miejscach. Likwidacja przedmiotów skażonych tj. zanieczyszczonych- płynami ustrojowymi lub krwią wymaga oddania do spalarni materiałów biologicznych.

Skażone przedmioty, plamy krwi na podłodze czy ścianach są często powodem nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniu. Kolejnym etapem jest dezynfekcja mieszkań. Nasza firma dysponuje wieloletnim doświadczeniem w zakresie usuwania krwi oraz innych zabrudzeń powstałych po śmierci człowieka.

Ozonowanie domu po zgonie Warszawa

Sprzątanie miejsc śmierci wymaga zastosowania specjalistycznych preparatów chemicznych o silnym działaniu odkażającym, przeciwbakteryjnym oraz przeciwwirusowym. Środki chemiczne powinny mieć wszelkie niezbędne atesty i testy. Należy pamiętać, także o neutralizacji zapachów co jest równie ważnym aspektem sprzątania.

Profesjonalna dezynfekcja może być wykonana za pomocą:

 • ozonowanie pomieszczeń,
 • użycie suchej mgły,
 • zastosowanie czwartorzędowych soli amoniowych.

Tylko fachowa firma sprzątająca zajmująca się dezynfekcją pomieszczeń posiada odpowiedni sprzęt o wystarczającej mocy, by móc wykonać odkażanie skutecznie i trwale.

Ozonowanie pomieszczeń, czyli pomoc w usuwaniu przykrych zapachów

Zabieg ozonowanie pomieszczeń Warszawa prócz swoich bakteriobójczych właściwości przydatnych w odkażaniu ma jeszcze jedną zaletę. Ozon eliminuje przykry zapach powstały od wcześniejszego skażenia mieszkania obecnością ludzkich zwłok. Wygenerowany trójatomowy tlen (ozon) wnika w strukturę materii, rozbijając łańcuchy nieprzyjemnego zapachu zawieszone w powietrzu.

Nie bez znaczenia jest stosowanie odpowiedniego sprzętu podczas wykonywanej usługi. W posiadaniu profesjonalnej firmy ozonującej pomieszczenia są najczęściej przemysłowe generatory ozonu. Tylko odpowiednia ilość i moc specjalistycznych maszyn wytwarzających ozon jest w stanie przynieść zadowalające efekty i zapewnić usuwanie nieprzyjemnych zapachów.

Usługi ozonowania Kastelnik 2023

Cechy przemysłowego generatora ozonu:

 • szybki w działaniu,
 • moc pozwala na osiągnięcie odpowiedniego stężenia,
 • ekonomiczny w użytkowaniu na miejscu zdarzenia,
 • skuteczny w usuwaniu wirusów, bakterii i roztoczy,
 • bezkonkurencyjny w likwidacji brzydkich zapachów.

Technicy firmy Kastelnik posiadają certyfikaty odpowiedniego przeszkolenia w zakresie dezynfekcji pomieszczeń za pomocą ozonu. Potrafią więc wykonać usługę fachowo nawet w trudnych warunkach sytuacyjnych.

Grupa Kastelnik, czyli wieloletnie doświadczenie i dobra jakość

Spotkała Cię sytuacja, w której musisz zająć się sprzątaniem miejsc śmierci? Niezależnie czy śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych, w wyniku wypadku czy za pośrednictwem osób trzecich. Nie załamuj się. Jak najszybciej skontaktuj się z naszym konsultantem całodobowej infolinii. Szybko odpowiemy na najczęściej zadawane pytania naszych Klientów. Sama rozmowa powinna Cię już uspokoić, a co dopiero zlecenie nam usługi sprzątania po zgonie.

Sprzątanie po zgonach  w Warszawie to kompleksowa pomoc w czyszczeniu miejsc po zwłokach w każdej warszawskiej dzielnicy. Nie tylko na Białołęce, ale też na Pradze, Sadybie i innych. Co więcej, nasza firma działa na terenie Warszawy, ale także na terenie całej Polski. Liczne oddziały firmy zapewniają dostępność naszych usług w całym kraju.

Usługi sprzątania po zgonach

Usługi sprzątania po zgonie obejmują również zamgławianie powietrza.

Usługi sprzątania firmy Kastelnik po zgonie obejmują:

 • opróżnianie mieszkania po osobie zmarłej,
 • natychmiastową pomoc w zakresie odkażania miejsc śmierci,
 • kompleksowe usługi dezynfekcji bakteriobójczej po zgonie Warszawa,
 • sprzątanie mieszkania ze zbędnych przedmiotów i gratów,
 • usuwanie wszelkich wirusów z pomieszczenia po śmierci człowieka,
 • utylizacja materiałów biologicznych w spalarni,
 • usuwanie śladów krwi i czyszczenie mieszkania z wydzielin organicznych,
 • czyszczenie mieszkania z płynów ustrojowych,
 • usługi dezynfekcji pomieszczeń użytku publicznego: przedszkola, przychodnie, sanatoria,
 • ozonowanie pomieszczeń podczas usługi sprzątania,
 • wykonywanie dezynfekcji mieszkań pod kątem chorób pasożytniczych i innych.

Sprzątanie po zgonach Warszawa- pomoc 24/7

W sprawach niecierpiących zwłoki skontaktuj się z nami telefonicznie. Profesjonalne sprzątanie miejsc po zmarłych osobach u podmiotów z zewnątrz może powodować szereg zapytań i wątpliwości. Nie bój się nam zadać tych pytań, serdecznie zapraszamy do rozmowy i skorzystania z naszej szerokiej oferty usług. Zajmiemy się sprzątnięciem i ozonowaniem mieszkania, by każdy nasz Klient czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Nasza firma sprzątająca może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w zakresie całkowitego doprowadzania mieszkania do stanu sprzed zgonu. Nasi technicy to sztab profesjonalistów dostępnych na terenie całego kraju.

Certyfikat dezynfekcji miejsca zgonu

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%