Opróżnianie mieszkania z mebli Katowice, oś. Tysiąclecia

Data: 10.11.2022
Miasto: Katowice, woj. śląskie
Czas trwania:  2 dni
Zleceniodawca: osoba prywatna, właścicielka mieszkania
Rodzaj usługi: likwidacja mieszkań, wywóz mebli Katowice

Kastelnik – wywóz mebli z mieszkań – usługi całodobowe 24/7

Opróżnianie mieszkań ze starych mebli w Katowicach na oś. Tysiąclecia

Pewnego letniego poranka, do naszej firmy zwróciła się Klientka, prosząc o pomoc w kompleksowej likwidacji mieszkania po zmarłej kilka lat temu mamie. Nasza rozmówczyni wyjaśniła, iż wraz z rodziną mieszka od ponad 30 lat za granicą, a mama była ostatnią już bliską osobą mieszkającą w Polsce.

W związku ze śmiercią ukochanej mamy i dalszymi planami pozostania na emigracji nasza Zleceniodawczyni zdecydowała się na sprzedaż mieszkania, a wcześniej na całkowitą likwidację jego zawartości. Czy można było trafić lepiej? Od razu wiedzieliśmy, że będziemy w stanie pomóc naszej zleceniodawczyni i wykonać zlecenie związane z utylizacją mebli.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Wywóz starych mebli z mieszkania

Opróżnianie mieszkania z mebli Katowice

Tapczan i pościel to często oddawane przedmioty do utylizacji.

Firma Kastelnik profesjonalnie i kompleksowo zajmuje się likwidacją mieszkań i domów. Usługi wykonujemy nie tylko w przypadku chęci przygotowania mieszkania do sprzedaży, ale również opróżniamy mieszkania z ich zawartości po zgonach, zalaniach, pożarach i innych przykrych zdarzeniach losowych.

Oferujemy takie usługi jak:

 • całościowe opróżnianie mieszkań;
 • wynoszenie gabarytów z piwnicy;
 • utylizacja mebli, w tym meblościanek wielkogabarytowych;
 • wywóz mebli i pozostałej po lokatorze zawartości pomieszczeń;
 • dezynfekcja pomieszczeń po jego opróżnieniu;
 • ozonowanie mieszkania z wirusów i bakterii.

Likwidacja mieszkań – od czego należy zacząć?

Realizacja z uwagi na fakt, iż Klientka mieszka poza granicami kraju, usługa tj. wywóz mebli z mieszkania została zarezerwowana z kilku miesięcznym wyprzedzeniem. Do wykonania usługi likwidacji mieszkania doszło finalnie na początku listopada 2022 roku.

Opróżnianie pomieszczeń z mebli w Katowicach, osiedle Tysiąclecia

Już podczas zlecania naszej firmie utylizacji mebli i innych przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniu Klienta przesłała kilka zdjęć podglądowych, byśmy mogli odpowiednio przygotować się do wykonania naszych usług. Dzięki przesłanej dokumentacji fotograficznej byliśmy w stanie oszacować jak dużo niepotrzebnych sprzętów, zbędnych rzeczy i gabarytów znajduje się w lokalu.

Mając tę wiedzę, w dniu realizacji posiadaliśmy już niezbędny sprzęt, odpowiednią ilość naszych pracowników oraz specjalistyczne kontenery, gdzie mogliśmy składować niepotrzebne przedmioty i stare meble. Ruszyliśmy więc do pracy!

Jakie są etapy podczas przeprowadzania kompleksowego opróżniania mieszkania?

W pierwszym etapie realizacji nasi pracownicy opróżnili zawartość wszystkich szafek i mebli. Wieloletnie doświadczenie naszych techników sprawiło, iż wykonali to szybko i efektywnie. Wszystkie niepotrzebne rzeczy i śmieci: odzież, buty, przeterminowane artykuły spożywcze, stare i zaniedbane sprzęty zostały wyniesione z mieszkania. Na tym etapie lokal został opróżniony z wszystkich drobnych artykułów i przedmiotów. Faktyczna likwidacja mieszkań zawierająca utylizację mebli, gruntowne opróżnianie mieszkań, ewentualne opróżnianie piwnic, sprzątanie strychów i innych części należnych odbywa się w dalszej części usługi.

Kastelnik - firma opróżniająca mieszkania

W drugim etapie nasi fachowcy przystąpili do prac związanych z całkowitym opróżnieniem mieszkania. Z lokalu wyniesiono meblościankę, szafki kuchenne, stół, łóżko i sofę. Utylizację mebli musieliśmy przeprowadzić w przeznaczonym do tego miejscu, przedkładając kartę przekazania odpadu zgodnie z literą prawa. Wywóz mebli nie sprawił nam zbyt wielu problemów, gdyż podobne usługi świadczymy już od ponad 10 lat- nie tylko w Katowicach, ale także na terenie całego kraju.

Pomagamy całodobowo, usługi dezynfekcji Kastelnik

Trzeci etap likwidacji lokali wykonywany przez naszą firmę- najczęściej obejmuje całościowe ozonowanie pomieszczeń. Etap ten stanowi dopełnienie całości realizowanych usług. Dzięki ozonowaniu z mieszkania naszej Zleceniodawczyni zniknął nieprzyjemny zapach, a pomieszczenia stało się wolne od wszelkiego rodzaju wirusów i bakterii.

Ozonowanie mieszkania. Dlaczego warto ozonować mieszkanie przed sprzedażą?

Likwidacja mieszkania po matce naszej Klientki zaczynająca się od wyniesienia niepotrzebnych rzeczy, wywóz mebli, wyniesienie wielkich gabarytów, aż po ozonowanie- stanowiła przygotowanie mieszkania do sprzedaży.

W lokalu przeznaczonym do sprzedaży warto wykonać dezynfekcję ozonem, by przywrócić neutralne środowisko bezpieczne dla nowego właściciela. Warto dodać, że profesjonalne ozonowanie pomieszczeń gwarantuje usunięcie z powierzchni niebezpiecznych związków organicznych- wirusów, bakterii i innych patogenów. Po przeprowadzeniu zabiegu ozonowania można mieć niemalże pewność, iż zlikwidowane zostały plechy i grzybnie, a również ich wolne rodniki obecne w powietrzu.

Ozonowanie mieszkania Katowice jest jedną z najnowocześniejszych metod dezynfekcji. Ta bezpieczna metoda usuwania groźnych wirusów z powodzeniem może być stosowana po likwidacji mieszkania:

 • przygotowanego do sprzedaży czy przeprowadzki;
 • po zgonie człowieka w mieszkaniu;
 • po pożarze, zalaniu czy innym zdarzeniu losowym.
Czyszczenie mieszkania i WC

Likwidacja mieszkań wymaga wyniesienia wszystkich przedmiotów.

Firma Kastelnik wykonuje ozonowanie pomieszczeń na wypadek wszystkich opisanych powyżej zdarzeń. Jesteśmy do państwa dyspozycji całodobowo, a zabieg ozonowania przeprowadzamy nie tylko na całym śląsku, ale również w pozostałych częściach Polski.

Błyskawiczne opróżnianie mieszkań, domów i piwnic – cennik

Cena za wykonanie likwidacji mieszkania jest uzależniona od wielu czynników m.in. od:

 • okoliczności wywołującej potrzebę opróżnienia mieszkania;
 • ilości niepotrzebnych rzeczy: mebli, kanap, sof i innych przedmiotów;
 • metrażu i stopnia zanieczyszczenia pomieszczeń;
 • utrudnień technicznych: niska wysokość pomieszkania, brak windy i wiele innych.

Wyniesienie wyposażenia meblowego wraz z zawartością, wywóz mebli i ich utylizacja, a następnie ozonowanie pomieszczenia w przypadku opisanej realizacji likwidacji mieszkania w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia wyniósł 2800 zł

Na koszt wykonania usługi bezpośrednio wpływa cena wynajęcia specjalistycznych kontenerów, by zapewnić wywóz mebli i pozostałej zbędnej zawartości pomieszczenia. Likwidacja mieszkań i lokali wiąże się także z koniecznością utylizacji mebli w przeznaczonych do tego miejscach. Surowo zabronione jest bowiem utylizowanie mebli wielkogabarytowych w miejscach niedozwolonych.

Likwidacja mieszkań

Wywóz rzeczy z mieszkania to najczęściej oczekiwana usługa, przez sprzedającego i kupującego.

Firma opóźniająca mieszkania w Katowicach – usługi ekspresowe 24/7

Grupa Kastelnik do swoich klientów kieruje szeroką gamę usług, od likwidacji mieszkań po zmarłych osobach, ich kompleksową dezynfekcję, aż po specjalistyczne czyszczenie sadzy ze ścian po pożarze.

Do Państwa dyspozycji jest całodobowa infolinia, dzięki której nasi klienci mogą zapoznać się szczegółowo z rodzajami naszych usług porządkowych i cennikiem. Działamy na terenie całego kraju, a sprzątanie specjalistyczne suchym lodem to nasza specjalność.

Najszybsze opróżnianie mieszkań Katowice

Firma Kastelnik oferuje najszybsze opróżnianie mieszkania ze starych mebli i gabarytów.

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

 

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%