Opróżnianie mieszkania po zmarłym staruszku Warszawa Ursynów

Data: 02.09.2021
Miejsce: Warszawa
Czas trwania: 8 godzin
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Nasi wykwalifikowani technicy wrzesień rozpoczęli przeprowadzeniem usługi sprzątanie po zgonie w Warszawie. Lokator malutkiego mieszkania w jednym z bloków na Ursynowie został znaleziony martwy w wannie. Zmarły, był w bardzo podeszłym wieku. Miał 82 lata i prawdopodobnie umarł śmiercią naturalną w trakcie kąpieli. Mężczyzna po tym, jak 10 lat temu zmarła jego małżonka, mieszkał samotnie.

Para była bezdzietna, dlatego ciało mężczyzny odnalazł dopiero po 7 dniach kolega mężczyzny, który był z nim umówiony na wspólne oglądanie meczu polskiej reprezentacji.  Oprócz profesjonalnej dezynfekcji mieszkania po zwłokach głównym celem naszej pracy było opróżnienie mieszkania po zmarłym w dzielnicy Ursynów w Warszawie.

sprzątanie po śmierci Warszawa

Sprzątanie po zgonie Warszawa – realizacja 02.09.2021

Jak można się domyślić, zwłoki, które zostały odnalezione dopiero tydzień po zgonie, są już w pełni procesu rozkładu. Nie wszyscy wiedzą, że już kilka godzin po śmierci ludzki organizm wydziela wiele trujących związków chemicznych, potocznie określanych jako jady trupie. Osobom niezaznajomionym z tematem wydaje się, że jeśli od zgonu upłynęło tylko kilka godzin, to nie musimy dezynfekować skażonych pomieszczeń. Nic bardziej mylnego.

Najwięcej trujących związków powstaje na 10 godzin od zgonu człowieka. Są one bardzo groźne i mogą doprowadzić do uszkodzeń układu pokarmowego czy oddechowego zdrowej osoby. Nie możemy więc lekceważyć tego zagrożenia.

sprzątanie po zgonie w Warszawie

Zdjęcie: Opróżnianie mieszkania po zmarłym Warszawa Ursynów © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Opróżnianie mieszkania po zmarłych

Słodki i duszący zapach zwłok, które tydzień spędziły w wodzie i ciepłej łazience jest trudny do opisania. Nasi najbardziej doświadczeni technicy, którzy sprzątają mieszkania i domy po zgonach w Warszawie już od wielu lat, twierdzą, że to chyba najgorszy przypadek, jaki widzieli. Przynajmniej jeśli chodzi o poziom stężenia tego duszącego odoru.

W pierwszej kolejności, aby skutecznie odkazić mieszkanie na warszawskim Ursynowie, musieliśmy je dokładnie opróżnić. Tego też życzyła sobie daleka krewna mężczyzny, która była powołana do zarządzania jego majątkiem. Uprzątnęliśmy więc wszystkie pomieszczenia z przedmiotów należących do mężczyzny. Z mieszkania wynieśliśmy m.in. duże łóżko, komplet wypoczynkowy oraz dwie stare szafy. Oprócz tego było oczywiście wiele mniejszych przedmiotów. Część z nich została spakowana do specjalnych kartonów i odpowiednio zabezpieczona. Krewna zmarłego staruszka ma zamiar odebrać je w najbliższych dniach.

Dezynfekcja całodobowa po śmierci Kastelnik

Odkażanie po śmierci poprzez ozonowanie – usuwanie wirusów i bakterii

Każdorazowo przed rozpoczęciem sprzątania po zgonach  w Warszawie nasi pracownicy naradzają się, jaka metoda dezynfekcji będzie najbardziej trafna. Jako specjaliści na rynku usług tego typu dysponujemy różnorodnymi technikami odkażania mieszkać po zgonach. Dzięki temu możemy wybrać najlepszą metodę do danej sytuacji.

Do tego zlecenia opróżniania mieszkania po zmarłym w Warszawie wybraliśmy technologię ozonowania pomieszczeń. Polega ona na produkcji przez specjalne  generatory trzyatomowej wersji tlenu, którą znamy właśnie pod nazwą ozon.  Nasze generatory ozonu pozwalają na odkażanie nawet 9000 m3 w ciągu 1 h.

Bardzo lubimy stosować ozon do dezynfekcji funeralnej, ponieważ daje nam on 100% pewność, że mieszkanie po zgonie jest całkowite wolne od bakterii, wirusów, grzybów i innych drobnoustrojów. Co więcej, ozon skutecznie likwiduje zapach rozkładających się zwłok, który w tym przypadku był bardzo trudny do zniesienia.

Odkażanie po śmierci

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%