Odkażanie placówki medycznej poprzez ozonowanie

Data: 26.05.2020
Miejsce: Śląsk
Czas trwania:  4 godziny
Zleceniodawca: placówka medyczna

 

Zlecenie

Zabieg ozonowania pomieszczeń idealnie sprawdza się w przypadku wystąpienia zagrożenia epidemiologicznego np. wykryty przypadek koronowirusa w szpitalu czy innej placówce medycznej. Bezpośredni kontakt człowieka z człowiekiem w dużym skupisku ludzi, to duże zagrożenie. To właśnie tu wymagana jest szybka interwencja, chodzi o zminimalizowanie możliwości rozprzestrzenienia się wirusa.  Interwencyjne ozonowanie pomieszczeń placówki medycznej, w której zdiagnozowano osobę zarażoną zostało przeprowadzone błyskawicznie, a w czasie kilku godzin od otrzymania zlecenia pomieszczenia były zdezynfekowane i wolne od niebezpiecznego wirusa.

Realizacja

Ozonowanie pomieszczeń placówki medycznej, jeżeli przeprowadzone jest zgonie z zaleceniami sanepidu, wykonywane jest z pełną kontrola stężeń O3. Działania te realizowane są przez wykwalifikowany personel profesjonalnej firmy, zajmującej się na codzień likwidacją zagrożeń epidemiologicznych w ramach świadczonych usług specjalistycznych. Jest to niezmiernie skuteczne w walce z wszelkimi wirusami.

Metoda w pełni bezpieczną, bezinwazyjna i nie pozostawia kropek jak w przypadku zamgławiania pomieszczeń. Gaz rozprzestrzenia się równomiernie do wszystkich zakamarków niszcząc wszelakie drobnoustroje. Interwencja jak zwykle rozpoczęła się od otrzymania zgłoszenia telefonicznego. Był środek nocy, około godziny trzeciej nad ranem, nasi technicy byli już na miejscu. Po sprawnym wyładowaniu generatorów ozonu zostały one przetransportowane do sal szpitalnych wymagających dezynfekcji. Ozonowaniu poddane zostały również windy placówki medycznej. To w nich zazwyczaj gromadzi się wiele osób, stąd potrzeba ich odkażania przy okazji naszej wizyty. Po godzinie szóstej rano, realizacja zlecenia została zakończona a medycy wrócili do swych codziennych obowiązków. Całe zdarzenie idealnie obrazuje na czym polega dezynfekcja 24h/7 – pełna gotowość do wyjazdu i pomoc w jak najszybszym czasie.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%