Mycie witryn sklepowych w sklepie Silesia Outlet w Gliwicach

Rodzaj realizacji: czyszczenie powierzchni ze szkła

Data: 26.03.2019
Miejsce: Gliwice
Czas trwania: 2 h
Zleceniodawca: firma

Usługi sprzątania w sklepie w Gliwicach

Czyszczenie witryn sklepowych w Silesia Outlet w Gliwicach. Zadanie polegało na usunięciu zabrudzeń zgromadzonych na witrynach sklepowych przed uroczystym otwarciem galerii. Konieczne było również wyczyszczenie instalacji sufitowych w obiekcie.

Mobilna technologia Ionic System

Do czyszczenia witryn sklepowych zastosowano technologię Ionic Systems. Ta metoda pozwala na ekonomiczne mycie szklanych powierzchni do wysokości 12 m, dzięki wykorzystaniu kijów karbonowych. Unika się w ten sposób konieczności korzystania z technik i sprzętów alpinistycznych. Ponadto użyto specjalistycznego agregatu do produkcji wody demineralizowanej, zapewniając stały dostęp do niedrogiego środka czystości, jakim jest woda demineralizowana.

Zaletą systemu SpaceVac jest możliwość obsługi z poziomu gruntu, co eliminuje potrzebę korzystania z drabin czy rusztowań. SpaceVac pozwala na ekonomiczne czyszczenie powierzchni aż do wysokości 15 m – informuje Mieszko Kastelnik.

Mycie wodą bez smug

Woda demineralizowana posiada doskonałe właściwości czyszczące i odparowuje z mytych powierzchni, nie pozostawiając smug. Dzięki urządzeniom używanym przez naszych techników, możliwe jest mycie nawet 16 m² na minutę, co znacząco wpływa na czas i koszt realizacji zlecenia. Do oczyszczenia instalacji sufitowych nasi specjaliści zastosowali system SpaceVac.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%