Mycie witryn sklepowych w sklepie Silesia Outlet w Gliwicach

Rodzaj realizacji: mycie powierzchni szklanych

Data: 26.03.2019
Miejsce: Gliwice
Czas trwania: 2 h
Zleceniodawca: firma

Zlecenie

Mycie witryn sklepowych w sklepie Silesia Outlet w Gliwicach. Zlecenie dotyczyło usunięcia zabrudzeń nagromadzonych na witrynach sklepowych przed wielkim otwarciem galerii. Czyszczenia wymagały również instalacje sufitowe w galerii.

Realizacja

Do mycia witryn sklepowych wybrano technologię Ionic Systems. Metoda ta umożliwia tanie mycie szklanych powierzchni do wysokości 12 m dzięki wykorzystaniu kijów karbonowych. Eliminuje to potrzebę korzystania z technik i sprzętów alpinistycznych. Dodatkowo, wykorzystano specjalistyczny agregat do produkcji wody demineralizowanej, który pozwala na stały dostęp do taniego środka czystości, jakim jest woda demineralizowana. Woda ta, ma świetne właściwości czyszczące i odparowuje z czyszczonych powierzchni bez pozostawiania smug. Dzięki wykorzystanym przez naszych techników urządzeniom, możliwe jest mycie nawet 16 m kw. na minutę. Wpływa to znacząco na czas oraz koszt realizacji zlecenia. Do oczyszczenia instalacji sufitowych nasi technicy wykorzystali system SpaceVac. Bardzo dużą zaletą tego systemu jest obsługiwanie go z gruntu, dzięki czemu nie ma potrzeby używania drabin czy rusztowań. System SpaceVac umożliwia tanie czyszczenie powierzchni do wysokości 15 m.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%