Mycie szklanych elewacji sklepu Decathlon w Katowicach

Rodzaj realizacji: woda demineralizowana, mycie elewacji

Data: 18.12.2018
Miejsce: Katowice
Czas trwania: 2h
Zleceniodawca: firma

Zlecenie

Mycie elewacji szklanych sklepu Decathlon w Katowicach. Zlecenie dotyczyło usunięcia zabrudzeń atmosferycznych nagromadzonych na szklanej elewacji sklepu po jesiennych zawieruchach. Metoda czyszczenia dobrana została na podstawie rodzaju elewacji budynku oraz stopnia jej zabrudzenia.

Realizacja

W tym przypadku do realizacji zlecenia wybrano technologię Ionic Systems. Metoda ta umożliwia tanie mycie szklanych elewacji do wysokości 12 m przy użyciu kijów karbonowych, co eliminuje potrzebę korzystania z technik alpinistycznych. Dodatkowo, użyty przez naszych techników specjalistyczny agregat do produkcji wody demineralizowanej, zapewnia stały dostęp do taniego środka czystości.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Woda demineralizowana ma bowiem doskonałe właściwości czyszczące, a przy tym odparowuje z czyszczonych powierzchni bez pozostawiania smug czy zacieków. Dzięki wykorzystanym przez naszych techników urządzeniom, możliwe jest mycie nawet 16 m kw. na minutę, co znacznie skraca czas realizacji zlecenia oraz jej finalny koszt. Warto również zauważyć, że brak wykorzystania silnych chemikaliów, pozwala na tanie mycie na wysokości bez zabrudzeń, przy jednoczesnym braku negatywnych skutków dla środowiska.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%