Mycie kostki brukowej Woźniki

Rodzaj realizacji: Czyszczenie kostki brukowej

Data: 15.05.2019
Miejsce: Woźniki
Czas trwania: 5h
Zleceniodawca: firma usługowa

Czyszczenie kostki brukowej przed sklepem w Woźnikach

Zadanie czyszczenia kostki brukowej na parkingu sklepu w Woźnikach okazało się nie lada wyzwaniem. Powierzchnia kostki, która służy codziennie wielu klientom, została niestety zdewastowana przez rozlaną farbę lateksową. Nie była to zwykła plama – farba, z powodu swojego składu, przylegała mocno do powierzchni kostki, tworząc trudne do usunięcia zabrudzenia.

Znając skalę problemu, postanowiono zastosować efektywne środki czyszczące. Do walki z tym uporczywym zabrudzeniem wykorzystano profesjonalne narzędzia i preparaty chemiczne z górnej półki cenowej. Zaczęło się od użycia myjki wysokociśnieniowej, która była w stanie złagodzić wpływ farby na kostkę. Następnie, w celu zneutralizowania resztek farby, zastosowano specjalistyczny środek do usuwania farb lateksowych.

Praca przy zmywaniu farby z kostki brukowej była skrupulatna i wymagała dużo uwagi, aby nie uszkodzić struktury kostki. Jednak dzięki profesjonalizmowi zespołu z firmy Kastelnik, misja została wykonana. Puste szczeliny, które mogłyby stanowić schronienie dla resztek farby, zostały dodatkowo wypełnione piaskiem, dodając estetyki całemu miejscu.

Przez cały proces mycia i obszar był odpowiednio zabezpieczony, aby zapewnić bezpieczeństwo przechodniom i klientom sklepu. Efekt końcowy był zadowalający – czysta i schludna kostka brukowa odzyskała swój pierwotny wygląd, znów stając się estetycznym tłem dla tętniącego życiem parkingu sklepu w Woźnikach.

Czym usunięto zabrudzenia z farby na kostce brukowej?

Do mycia kostki zabrudzonej farbą lateksową, nasi technicy wybrali myjkę wysokociśnieniową marki Karcher z opcją podgrzewania wody. Zastosowanie gorącej wody pod wysokim ciśnieniem ułatwia pozbycie się najtrudniejszych zabrudzeń i zdecydowanie skraca czas pracy. Możliwe jest tanie czyszczenie z plam oleju, tłuszczu czy właśnie zaschniętej farby.

Specjalistyczny środek czyszczący – Kastelnik

Myjkę Karcher napełniono specjalistycznym środkiem czyszczącym, specjalnie dobranym do powierzchni oraz rodzaju zabrudzenia. Bogate doświadczenie naszych techników w połączeniu z odpowiednim sprzętem, pozwoliło w krótkim czasie przywrócić poprzedni, estetyczny wygląd kostki brukowej na parkingu sklepu.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%