Mycie kostki brukowej Katowice Murcki

Rodzaj realizacji: czyszczenie kostki brukowej, katowice

Data: 27.08.2018
Miejsce: Katowice
Czas trwania: 1h
Zleceniodawca: instytucja publiczna

Zlecenie

Czyszczenie kostki brukowej w dzielnicy Murcki w Katowicach. Kostka brukowa została silnie zabrudzona, olejem silnikowym, który przez dłuższy czas kapał z samochodu. Czyszczenie zostało zlecone przez wspólnotę mieszkaniową.

Realizacja

Do pozbycia się tłustych plam z kostki brukowej nasi technicy wykorzystali myjkę wysokociśnieniową marki Karcher z opcją podgrzewania wody. Trudne do usunięcia zabrudzenia, takie jak oleiste plamy, najłatwiej usunąć poprzez czyszczenie na gorąco. Do myjki wysokociśnieniowej wykorzystano dyszę rotacyjną, która zapewnia obroty strumienia punktowego o bardzo wysokiej sile rażenia. Pozwala to zwiększyć wydajność czyszczenia nawet do 10 razy. Dysza rotacyjna świetnie sprawdza się w użyciu na rozległych i wytrzymałych powierzchniach, takich jak kostka brukowa. Do napełnienia myjki wykorzystano intensywny środek czyszczący. Jest to środek przeznaczony do trudnych  zanieczyszczeń jak olej czy smar, a przy tym zapewnia szybkie i bardzo efektywne działanie.  Po czyszczeniu kostki brukowej, nasi technicy przeprowadzili dokładną dezynfekcją podłoża. Właściwie dobrane środki czystości, w parze z najwyższej jakości sprzętem, pozwoliły uzyskać świetny efekt w stosunkowo krótkim czasie.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%