Mycie elewacji biurowca Kraków

Rodzaj realizacji: mycie, elewacji, wodą demineralizowaną

Data: 28.11.2019
Miejsce: Kraków
Czas trwania: 14 h
Zleceniodawca: firma

Zlecenie

Nasze dzisiejsze zlecenie dotyczyło czyszczenia elewacji biurowca wykonanej z płyt HPL zabrudzeń atmosferycznych. Wraz z myciem elewacji naszym zadaniem było umycie pionowych przeszkleń ciągnących się przez całą długość budynku.

Realizacja

Metoda czyszczenia elewacji każdorazowo dobierana jest indywidualnie. Zależy do rodzaju elewacji, bryły budynku oraz stopnia jego zabrudzenia. Podczas tego zlecenia czyszczenie elewacji wykonano przy użyciu technologii Ionic System bez użycia technik alpinistycznych. Metoda ta została wybrana ze względu na gładką i lśniącą strukturę paneli elewacyjnych oraz długie przeszklenia. Nie bez znaczenia była też cena. Niski koszt mycia elewacji oraz przeszkleń ma zawsze kluczowe znaczenia dla naszych klientów.  Ionic system to tanie mycie na wysokości, to czyszczenie wodą demineralizowaną za pomocą karbonowego kija i specjalistycznego agregatu do produkcji idealnie czystej wody.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Efekt to brak zabrudzeń i smug. Metoda ta umożliwia czyszczenie budynków do wysokości 12 m, bez konieczności wynajmowania alpinistów. Korzyścią dla przedsiębiorcy jest znaczne obniżenie kosztów mycia elewacji w biurowcu, będącym siedzibą jego firmy.

Zalało Twoje mieszkanie lub dom?

Zadzwoń: pn.-pt. 10:00-20:00

+48 pokaż numer
+48 pokaż numer
+48 pokaż numer

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%