Mycie i czyszczenie kostki brukowej Sosnowiec

Data: 28.08.2021
Miejsce: województwo śląskie
Czas trwania: 4 godziny
Zleceniodawca: czyszczenie kostki brukowej Sosnowiec / osoba fizyczna
Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie na mycie kostki brukowej Sosnowiec

Czyszczenie kostki brukowej w dobrej cenie jest jak najbardziej realne. Wszystko zależy od ilości i rodzaju zabrudzeń. Sezon letni charakteryzuje się tym, że chcemy korzystać z uroków pięknej pogody w przydomowym ogrodzie. Właściciele domów, którzy posiadają na swojej posesji kostkę brukową, doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jest ona pewnego rodzaju “ozdobą”, dlatego warto o nią skrzętnie dbać. Tak było również w przypadku naszego ostatniego klienta, który chcąc wyczyścić swoje podwórko, zadzwonił do specjalistów firmy Kastelnik. Czyszczenie kostki brukowej w Sosnowcu to dość poprana usługa o tej porze roku. Wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest to, aby realizacja była wykonana na jak najwyższym poziomie oraz w szybki m czasie, dlatego niezwłocznie przystąpiliśmy do pracy.

Mycie kostki brukowej Sosnowiec

Mycie i czyszczenie bruku w Sosnowcu- realizacja 28.08.2021

Zanieczyszczenia atmosferyczne, oleje silnikowy oraz zabrudzenia, które zostały po remoncie elewacji domu. Z takimi problemami musieliśmy się zmierzyć podczas ostatniego zlecenia w Sosnowcu. Bez względu na to, czy wcześniej kostka była czyszczona regularnie, czy nie, podczas prac budowlanych doznała ona wielu zanieczyszczeń. Niestety, ale wówczas  nie wszytko klient był w stanie sam usunąć, a potrzebny do tego sprzęt czyszczący posiada firma Kastelnik. Mycie kostki brukowej to nie tylko specjalistyczny sprzęt, ale również wiele lat doświadczenia, ot choćby na usuwanie oleju z kostki brukowej. Dlatego też czyszczenie kostki brukowej na terenie sosnowieckiej posesji trafiło w nasze ręce.

Jak usunąć plamy na kostce brukowej po remoncie elewacji?

Czyszczenie kostki brukowej i elewacji

Zdjęcie: mycie kostki brukowej Sosnowiec © Kastelnik Studio sp. z o.o.

 

Pierwszą czynnością, jaką wykonaliśmy, było zabezpieczenie małej architektury ogrodowej folią ochronną, zamiatanie i pozbywanie się wszystkiego, co mogłoby utrudniać zaplanowane wcześniej prace. Śmieci, które były przede wszystkim efektem wspomnianego już remontu zostały wyrzucone do przygotowanych wcześniej przez nas kontenerów na tego typu odpady. To bardzo ważna kwestia podczas czyszczenia bruku, o której nigdy nie należy zapominać. Następnie zajęliśmy się myciem wysokociśnieniową myjką, Kärcher HDS 1000 DE, która pozwoliła bez problemu pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń jak: zabrudzenia atmosferyczne, kurz, błoto. Udało się nam również skutecznie oczyścić szczeliny pomiędzy brukiem.
Czyszczenie kostki brukowej Sosnowiec
Szybko przyszedł czas na plamy, które wymagają szczególnej uwagi ze względu na trudność ich zmycia. Usuwanie oleju z kostki brukowej, to usługa opcjonalna, dość często zamawiana w całym województwie. Tutaj specjaliści naszej firmy musieli zastosować profesjonalne środki chemiczne o odczynie zasadowym. Ważną kwestią tutaj jest to, aby były one atestowane oraz nie uszkadzały nawierzchni.
Wspomnieć warto również, że zastosowane przez nas preparaty były bezpieczne dla środowiska oraz dla domowników. Oczywiście podczas ich aplikacji nasi pracownicy nie zapomnieli o przestrzeganiu zasad BHP.  Przed wykonaniem usługi również dokładnie sprawdzamy  rodzaj bruku, który będziemy czyścić, ponieważ to niezwykle ważna kwestia, aby dobrze dobrać rodzaj środka do nawierzchni. Dzięki temu nic nie niszczymy podczas prac sprzątających. Po zlikwidowaniu najcięższych plam zostało nam tylko wypełnić szczeliny piaskiem, które zostały po czyszczeniu wysokociśnieniową myjką  Kärcher HDS 1000 de, przy takiej mocy jest to normalną sprawą, że mogą powstać. Ostatnim etapem dla nas była nas impregnacja kostki brukowej. To ważny aspekt, wykonujemy ją w celu ochrony kostki brukowej przed zabrudzeniami atmosferycznymi, czy szybki ponownym porostem mchu.

Jakich metod używamy w trakcie mycia kostki brukowej?

Wykonując mnóstwo zleceń, jakimi jest mycie elewacji oraz czyszczenie kostki brukowej na terenie Śląska, pamiętamy o tym, aby posiadać jak najlepszy sprzęt z myciem na gorąco, który nas nigdy nie zawiedzie. Należy do nich np. taka maszyna jak np.: professional Kärcher  HDS 1000 de. Jednak to nie wszystko. Czasami mamy do czynienia ze zleceniami, gdzie są bardzo trudne zanieczyszczenia, wówczas używamy sprzętu, który wykorzystuje technologie suchego lodu Cold Jet Aero 40FP. Przykładem takiej realizacji jest na przykład zmycie graffiti. Dodatkowo oferujemy bezpłatną wycenę na mycie graffiti na ścianie oraz niskociśnieniowe czyszczenie elewacji.

Usuwanie oleju z kostki brukowej

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Usuwanie chwastow z kostki brukowej

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%