Likwidacja zapachu po zgonie w domu Zawiercie

Data: 15.09.2019
Miejsce: Zawiercie
Czas trwania:  1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Likwidacja zapachu po zgonie w domu letniskowym, na terenie mniejszej miejscowości w okolicy Zawiercia. Utylizacja wyposażenia z dwóch pokoi na parterze oraz usunięcie kolekcji trofeów myśliwskich. Do zgonu mężczyzny w sile wieku doszło na skutek śmiertelnego postrzału z broni myśliwskiej.


sprzątanie po zmarłych zawiercie

Realizacja

Pracę przy tym zleceniu sprzątania po zmarłym w Zawierciu rozpoczęliśmy jak zwykle w tego typu przypadkach, od opróżnienia pomieszczeń ze wszystkich mebli.  Najwięcej czasu poświęciliśmy na zdjęcie ze ścian bogatej kolekcji poroży. W domku letniskowym w Zawierciu, gdzie doszło do śmiertelnego wypadku znaleźliśmy bardzo dużo śladów krwi i płynów biologicznych. Było ich naprawdę mnóstwo zarówno na podłodze jak i ścianach, a nawet suficie. Zmarły mężczyzna był pracownikiem pobliskiego nadleśnictwa i niestety postrzelił się śmiertelnie podczas czyszczenia broni

sprzątanie po zgonach zawiercie

Sporo czasu zajęło naszym specjalistom od sprzątania po śmierci usunięcie wszystkich śladów krwi. Niestety w przypadku podłogi konieczne było zerwanie parkietu, ponieważ płyny ustrojowe po zgonie wniknęły w szczeliny między panelami.  Mało osób wie, że ludzkie zwłoki wydzielają w swoim otoczeniu ponad 30 niebezpiecznych związków chemicznych. Aby wyeliminować ich toksyczne działanie przeprowadziliśmy ozonowania pomieszczeń po śmierci. Pozwoliło to również na całkowitą likwidację zapachu po zgonie, który jest tak trudny do zniesienia dla postronnych osób. Ozon, dzięki swojemu stanowi skupienia, dociera w najtrudniej dostępne miejsca, co gwarantuje skuteczną i kompleksową dezynfekcję po śmierci w Zawierciu. Ozonowanie  po śmierci wykonaliśmy również w niewielkim korytarzu, który prowadził do miejsca zdarzenia, a przez który musiała przejść ekipa ratowników medycznych, wynosząc zwłoki denata. Pracę podczas sprzątania po śmierci w Zawierciu zakończyliśmy wyniesionych wcześniej mebli oraz trofeów myśliwskich zmarłego mężczyzny.

Pozostałe usługi czyszczenia i dezynfekcji w okolicy Zawiercia

Oprócz likwidacji zapachu po zgonie w Zawierciu w wykonywaliśmy  również następujące usługi sprzątania specjalistycznego po zmarłych osobach;

 1. dezynfekcja domu po śmierci Myszków,
 2. sprzątanie po zgonie Siemianowice Śląskie;
 3. ozonowanie pomieszczeń Zawiercie,
 4. sprzątanie domu po zmarłej osobie Mysłowice,
 5. usuwanie śladów krwi z mieszkania po zgonie w mieście Sosonowiec;
 6. odkażanie mieszkania po zgonie Bytom.

dezynfekcja specjalistyczna

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%