Ozonowanie pomieszczeń placówki bankowej

Data: 24.04.2020
Miejsce: Śląsk
Czas trwania:  4 godziny
Zleceniodawca: instytucja bankowa

Kastelnik – dezynfekcja pomieszczeń – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Interwencyjne ozonowanie pomieszczeń placówki bankowej, w której przebywała osoba będąca na kwarantannie domowej i nie powinna przebywać wśród innych osób w miejscu publicznym. Złamanie ogólnie obowiązujących zasad doprowadziło do wstrzymania pracy jednego z oddziałów banku na Śląsku kilka godzin.

Ozonowanie pomieszczeń placówki bankowej

Realizacja

Osób zarażonych wirusem COVID-19 niestety przybywa również w naszym kraju, podobnie jest z osobami przebywającymi na kwarantannie. Niestety nie wszyscy podchodzą do obowiązkowego 14 dniowego pobytu na kwarantannie w sposób odpowiedzialny, stąd takie interwencyjne wezwania jakie otrzymaliśmy od sztabu kryzysowego. Tym razem profesjonalne ozonowanie pomieszczeń było pilnie potrzebne w placówce bankowej na Śląsku, gdzie przebywała osoba, która złamała kwarantannę. Oddział banku został natychmiastowo zamknięty na kilka godzin.

Wezwano wszystkie możliwe służby w tym ekipę techników Kastelnik. Nasi zespół podszedł do zgłoszenia bardzo poważnie, dlatego w szybkim czasie od otrzymania telefonu z prośbą o pomoc, byliśmy już na miejscu zdarzenia. Chodzi przecież o dobro nie tylko klientów banku, ale i jego pracowników. Dzięki naszym profesjonalnym generatorom ozonu jesteśmy w stanie przeprowadzić ozonowanie nawet 3000 mkw w ciągu jednej godziny, dlatego takie zlecenia są aktualnie dla nas chlebem powszednim.

odkażanie ozonowanie

Nasi pracownicy zaraz po uszczelnieniu wszystkich otworów wentylacyjnych przeszli do rozstawiania generatorów ozonu w odpowiednich do tego miejscach. Ozon, który jest trzyatomowym tlenem, nie tylko świetnie sobie radzi z nieprzyjemnymi zapachami jak spalenizna czy odór zgnilizny, ale posiada wyjątkowe właściwości dezynfekujące. Przy odpowiednim stężeniu ( od 2 ppm do 5 ppm ) oraz odpowiedniej ekspozycji, jest w stanie skutecznie pozbyć się z zamkniętego pomieszczenia wirusów, bakterii, grzybów czy pleśni.

Dodatkowo dzięki temu, że jest gazem, dociera wszędzie tam, gdzie człowiek nie dotarłby z tradycyjnym środkiem dezynfekującym czy też za pomocą zamgławiania pomieszczeń. Odkażanie placówki bankowej uzupełniliśmy o ozonowanie kanałów wentylacyjnych oraz ręczną dezynfekcją przy pomocy środków chemicznych o działaniu wirusobójczym.

Ten proces dezynfekujący objął przedmioty takie jak: klamki, krzesła, stoliki czy też telefony w banku. Po kilku godzinach placówka bankowa była odkażana i gotowa do pracy. Wszystkie nasze działania pozwoliły w szybkim czasie na przywrócenie działalności tego oddziału banku. Mamy cichą nadzieję, że podobno przypadki narażania postronnych osób przez osoby przebywające na kwarantannie, nie będą miały miejsca. W końcu chodzi tu o zdrowie nas wszystkich.ozonowanie kastelnik

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 3 reviews)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%