Ozonowanie pomieszczeń placówki bankowej

Data: 24.04.2020
Miejsce: Śląsk
Czas trwania:  4 godziny
Zleceniodawca: instytucja bankowa

 

Zlecenie

Interwencyjne ozonowanie pomieszczeń placówki bankowej, w której przebywała osoba będąca na kwarantannie domowej i nie powinna przebywać wśród innych osób w miejscu publicznym. Złamanie ogólnie obowiązujących zasad doprowadziło do wstrzymania pracy jednego z oddziałów banku na Śląsku kilka godzin.

Realizacja

Osób zarażonych wirusem COVID-19 niestety przybywa również w naszym kraju, podobnie jest z osobami przebywającymi na kwarantannie. Niestety nie wszyscy podchodzą do obowiązkowego 14 dniowego pobytu na kwarantannie w sposób odpowiedzialny, stąd takie interwencyjne wezwania jakie otrzymaliśmy od sztabu kryzysowego. Tym razem profesjonalne ozonowanie pomieszczeń było pilnie potrzebne w placówce bankowej na Śląsku, gdzie przebywała osoba, która złamała kwarantannę. Oddział banku został natychmiastowo zamknięty na kilka godzin. Wezwano wszystkie możliwe służby w tym ekipę techników Kastelnik. Nasi zespół podszedł do zgłoszenia bardzo poważnie, dlatego w szybkim czasie od otrzymania telefonu z prośbą o pomoc, byliśmy już na miejscu zdarzenia. Chodzi przecież o dobro nie tylko klientów banku, ale i jego pracowników. Dzięki naszym profesjonalnym generatorom ozonu jesteśmy w stanie przeprowadzić ozonowanie nawet 3000 mkw w ciągu jednej godziny, dlatego takie zlecenia są aktualnie dla nas chlebem powszednim.

Nasi pracownicy zaraz po uszczelnieniu wszystkich otworów wentylacyjnych przeszli do rozstawiania generatorów ozonu w odpowiednich do tego miejscach. Ozon, który jest trzyatomowym tlenem, nie tylko świetnie sobie radzi z nieprzyjemnymi zapachami jak spalenizna czy odór zgnilizny, ale posiada wyjątkowe właściwości dezynfekujące. Przy odpowiednim stężeniu ( od 2 ppm do 5 ppm ) oraz odpowiedniej ekspozycji, jest w stanie skutecznie pozbyć się z zamkniętego pomieszczenia wirusów, bakterii, grzybów czy pleśni. Dodatkowo dzięki temu, że jest gazem, dociera wszędzie tam, gdzie człowiek nie dotarłby z tradycyjnym środkiem dezynfekującym czy też za pomocą zamgławiania pomieszczeń. Odkażanie placówki bankowej uzupełniliśmy o ozonowanie kanałów wentylacyjnych oraz ręczną dezynfekcją przy pomocy środków chemicznych o działaniu wirusobójczym. Ten proces dezynfekujący objął przedmioty takie jak: klamki, krzesła, stoliki czy też telefony w banku. Po kilku godzinach placówka bankowa była odkażana i gotowa do pracy. Wszystkie nasze działania pozwoliły w szybkim czasie na przywrócenie działalności tego oddziału banku. Mamy cichą nadzieję, że podobno przypadki narażania postronnych osób przez osoby przebywające na kwarantannie, nie będą miały miejsca. W końcu chodzi tu o zdrowie nas wszystkich.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 3)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%