Dezynfekcja w komunikacji miejskiej na Śląsku

Data: 09.10.2020
Miejsce: Katowice
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: MZK

Zlecenie

Dezynfekcja i ozonowanie w Katowicach wnętrza autobusów, które stanowią środek komunikacji publicznej na terenie aglomeracji śląskiej. Jak zawsze odkażanie przeprowadzane na miejscu wskazanym przez klienta, w tym konkretnym przypadku w miejskiej zajezdni autobusowej MZK.

Dezynfekcja Katowice – realizacja 09.10.2020

W ramach naszej usługi ozonowania pomieszczeń w Katowicach  w ostatnim czasie wykonaliśmy profesjonalną dezynfekcję autobusów, które stanowią główny filar komunikacji miejskiej na Śląsku. W obecnych czasach prawidłowe ozonowanie samochodów i autobusów to praktycznie jedyny sposób na zapewnienie bezpiecznego transportu. Ozonowanie pomieszczeń to skuteczny sposób na dezynfekcję i pozbycie się bakterii, wirusów i grzybów. Co więcej, ozon świetnie radzi sobie z eliminacją nieprzyjemnych zapachów z przestrzeni pasażerskiej.

Dezynfekcja pomieszczeń autobusu w Katowicach

Zdjęcie: dezynfekcja autobusu Katowice, Copyright 2020 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Ozonowanie pomieszczeń autobusu na Śląsku

Dlaczego ozonowanie powierzchni to w obecnej sytuacji najlepszy sposób na odkażanie pomieszczeń? Ozon (O3), wytwarzany jest przez przemysłowe generatory ozonu nadzorowane przez wyszkolonych specjalistów wyposażonych w mierniki ozonu firmy Dräger. W przeciwieństwie do niezbadanych, a często polecanych innych metod dezynfekcji, ozon nie maskuje zagrożenia, ale skutecznie je eliminuje. Dzięki zastosowaniu tej właśnie metody dezynfekcji, to właśnie podczas ozonowania pojazdów pozbędziemy się nieprzyjemnego zapachu nikotyny, spalenizny, a nawet rozkładu ciała w przypadku czyszczenia mieszkań po zmarłych. Jest to również gaz o wysokim działaniu bakterio i wirusobójczym, co w obecnej sytuacji w Polsce jest niezwykle istotne.

Firma dezynfekująca Kastelnik

Całodobowo zajmujemy się dezynfekcją i ozonowaniem pomieszczeń na terenie aglomeracji śląskiej. Oferujemy ozonowanie w placówkach medycznych, szpitalach oraz izbach przyjęć. Mamy doświadczenie w odkażaniu przedszkoli, żłobków oraz sklepów spożywczych. Dzięki naszym generatorom ozonu z najwyższej półki jesteśmy w stanie przeprowadzić zabieg ozonowania nawet do 3000 metrów kwadratowych w ciągu 1h np. w placówce bankowej, biurowcu czy galerii handlowej.

dezynfekcja autobusów Śląsk

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%