Dezynfekcja w komunikacji miejskiej na Śląsku

Data: 09.10.2020
Miejsce: Katowice
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: MZK

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Dezynfekcja i ozonowanie w Katowicach wnętrza autobusów, które stanowią środek komunikacji publicznej na terenie aglomeracji śląskiej. Jak zawsze odkażanie przeprowadzane na miejscu wskazanym przez klienta, w tym konkretnym przypadku w miejskiej zajezdni autobusowej MZK.

dezynfekcja środków transportu

Dezynfekcja Katowice – realizacja 09.10.2020

W ramach naszej usługi ozonowania pomieszczeń w Katowicach  w ostatnim czasie wykonaliśmy profesjonalną dezynfekcję autobusów, które stanowią główny filar komunikacji miejskiej na Śląsku. W obecnych czasach prawidłowe ozonowanie samochodów i autobusów to praktycznie jedyny sposób na zapewnienie bezpiecznego transportu. Ozonowanie pomieszczeń to skuteczny sposób na dezynfekcję i pozbycie się bakterii, wirusów i grzybów. Co więcej, ozon świetnie radzi sobie z eliminacją nieprzyjemnych zapachów z przestrzeni pasażerskiej.

Dezynfekcja pomieszczeń autobusu w Katowicach

Zdjęcie: dezynfekcja autobusu Katowice, Copyright 2020 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Ozonowanie pomieszczeń autobusu na Śląsku

Dlaczego ozonowanie powierzchni to w obecnej sytuacji najlepszy sposób na odkażanie pomieszczeń? Ozon (O3), wytwarzany jest przez przemysłowe generatory ozonu nadzorowane przez wyszkolonych specjalistów wyposażonych w mierniki ozonu firmy Dräger. W przeciwieństwie do niezbadanych, a często polecanych innych metod dezynfekcji, ozon nie maskuje zagrożenia, ale skutecznie je eliminuje. Dzięki zastosowaniu tej właśnie metody dezynfekcji, to właśnie podczas ozonowania pojazdów pozbędziemy się nieprzyjemnego zapachu nikotyny, spalenizny, a nawet rozkładu ciała w przypadku czyszczenia mieszkań po zmarłych. Jest to również gaz o wysokim działaniu bakterio i wirusobójczym, co w obecnej sytuacji w Polsce jest niezwykle istotne.

całodobowa infolinia

Firma dezynfekująca Kastelnik

Całodobowo zajmujemy się dezynfekcją i ozonowaniem pomieszczeń na terenie aglomeracji śląskiej. Oferujemy ozonowanie w placówkach medycznych, szpitalach oraz izbach przyjęć. Mamy doświadczenie w odkażaniu przedszkoli, żłobków oraz sklepów spożywczych. Dzięki naszym generatorom ozonu z najwyższej półki jesteśmy w stanie przeprowadzić zabieg ozonowania nawet do 3000 metrów kwadratowych w ciągu 1h np. w placówce bankowej, biurowcu czy galerii handlowej.

dezynfekcja autobusów Śląsk

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%