Dezynfekcja w komunikacji miejskiej na Śląsku

Data: 09.10.2020
Miejsce: Katowice
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: MZK

Zlecenie

Dezynfekcja i ozonowanie w Katowicach wnętrza autobusów, które stanowią środek komunikacji publicznej na terenie aglomeracji śląskiej.

Realizacja

W ramach naszej usługi ozonowania pomieszczeń w Katowicach  w ostatnim czasie wykonaliśmy profesjonalną dezynfekcję autobusów, które stanowią główny filar komunikacji miejskiej na Śląsku. W obecnych czasach prawidłowe ozonowanie samochodów i autobusów to praktycznie jedyny sposób na zapewnienie bezpiecznego transportu. Ozonowanie pomieszczeń to skuteczny sposób na dezynfekcję i pozbycie się bakterii, wirusów i grzybów. Co więcej, ozon świetnie radzi sobie z eliminacją nieprzyjemnych zapachów z przestrzeni pasażerskiej.

Dezyndekcja w komunikacji miejskiej Katowice ozonowanie

Dlaczego ozonowanie to w obecnej sytuacji najlepszy sposób na odkażanie pomieszczeń? Ozon, wytwarzany jest przez generatory ozonu nadzorowane przez wyszkolonych specjalistów. W przeciwieństwie do niezbadanych, a często polecanych metod dezynfekcji, ozon nie maskuje zagrożenia, a skutecznie je eliminuje. Dzięki zastosowaniu ozonowania pozbędziemy się nieprzyjemnego zapachu nikotyny, spalenizny, a nawet rozkładu ciała. Jest to również gaz o wysokim działaniu bakterio i wirusobójczym, co w obecnej sytuacji w Polsce jest niezwykle istotne.

Całodobowo zajmujemy się dezynfekcją i ozonowaniem pomieszczeń na terenie aglomeracji śląskiej. Oferujemy ozonowanie w placówkach medycznych, szpitalach oraz izbach przyjęć. Mamy doświadczenie w odkażaniu przedszkoli, żłobków oraz sklepów spożywczych. Dzięki naszym generatorom ozonu z najwyższej półki jesteśmy w stanie przeprowadzić zabieg ozonowania nawet do 3000mkw w ciągu 1h np. w placówce bankowej, biurowcu czy galerii handlowej.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%