Dezynfekcja samochodu po wypadku z udziałem zwierzęcia Kraków

Data: 28.06.2020
Miejsce: Kraków
Czas trwania:  2 dni
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Sprzątanie po wypadku komunikacyjnym z udziałem leśnej zwierzyny w okolicy Krakowa. Zmniejszanie ilości terenów zielonych i ciągła rozbudowa miast powoduje, że do spotkań człowieka z dziką zwierzyną będzie niestety dochodziło coraz częściej. Miejmy nadzieje, że w przeciwieństwie do tej sytuacji, w większości przypadków spotkania te będą bezpieczne dla obu stron.

Realizacja

Korzystanie z lokalnych, leśnych dróg wiąże się z ryzykiem napotkania leśnej zwierzyny przebiegającej przez drogę. Nasze ostatnio zlecenie dotyczyło właśnie takiej sytuacji tj. sprzątania specjalistycznego po wypadku z udziałem sarny w okolicach Krakowa. Telefony w takich sprawach zdarzają się raczej rzadko, są dla naszych techników jednak ciekawym urozmaiceniem oraz kolejnym, cennym doświadczeniem.

Przebiegająca przez drogę sarna, odbiła się od samochodu jadącego przed naszym klientem i wpadła do jego samochodu przez przednią szybę, aż do bagażnika. W trakcie nieszczęśliwego lotu sarna została rozerwana przez szkło i pręty z zagłówka, co spowodowało jej zgon. W efekcie wypadku, całe wnętrze pojazdu zostało zabrudzone nie tylko krwią, ale również kawałkami poranionego zwierzęcia oraz odchodami. Usunięcie wszystkich zabrudzeń na własną rękę było właściwie niemożliwe, stąd telefon do naszej firmy zajmującej się specjalistycznym sprzątaniem w Krakowie.

Ze względu na wysoką temperaturę związaną z niedawnymi upałami, w ekspresowym tempie w samochodzie zalęgły się robaki. Choć widok ten nie był najprzyjemniejszy, był całkowicie zrozumiały w tej sytuacji. Nasza firma w sposób profesjonalny zdemontowała wszystkie elementy tapicerowane w pojeździe, po to, aby dotrzeć we wszystkie, nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie. Część płynów ustrojowych oraz pozostałości sarny dostały się niestety pomiędzy elementy stale związane z blachy. Elementem sprzątania po śmierci zwierzęcia, było więc rozcinane karoserii i doczyszczanie zdemontowanych drzwi. W finałowym etapie sprzątania samochodu po wypadku komunikacyjnym w mieście Kraków, wykonaliśmy ozonowanie wnętrza pojazdu oraz jego dezynfekcję.

W naszej ofercie oprócz specjalistycznego sprzątania po wypadkach komunikacyjnych lub wypadkach w pracy posiadamy również:

  • sprzątanie mieszkania po zgonie Skawina,
  • dezynfekcja kawalerki po zgonie Bochnia,
  • ozonowanie domu po śmierci Nowy Sącz,
  • czyszczenie domu po śmierci Tarnów,
  • odkażanie lokalu po zgonach Myślenice.Wszystkie zlecenia sprzątania po zmarłych wykonujemy w sposób dyskretny i profesjonalny. Oferujemy darmową wycenę oraz dostępność naszych techników 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%