Dezynfekcja piwnicy po zmarłej osobie Gliwice

Data: 10.05.2019
Miejsce: Gliwice, woj. śląskie
Czas trwania:  6 godziny
Zleceniodawca: wspólnota mieszkaniowa

Zlecenie

Zgodnie ze zleceniem otrzymanym telefonicznie, zadaniem naszych techników była dezynfekcja piwnicy po zgonie w domu wielorodzinnym w Gliwicach była przeprowadzano jako jeden z etapów sprzątania mieszkań po zmarłych . Konieczność przeprowadzenia tych czynności spowodowana była śmiercią z wychłodzenia dwóch bezdomnych osób.

Realizacja

Zarządca budynku , w którym mieszkało wiele rodzin musiał się zmierzyć z trudnym zadaniem przywróceniem do użytkowania pomieszczeń wspólnych jakimi są piwnice. Po zakończeniu czynności policyjno – prokuratorskich, obowiązkowych w takich przypadkach, nasi pracownicy mogli przystąpić do skutecznego czyszczenia piwnicy po śmierci. Ciało zmarłego, o czym mało kto wie, wydziela około trzydzieści substancji chemicznych szkodliwych dla zdrowia człowieka. Zwłoki, szczególnie te, które długo leżą wydzielają także słodkawy, źle się kojarzący, zapach.

firma sprzątająca po zgonach

Trupi jad jest bardzo trudny do usunięcia i jeśli szybko nie zareagujemy, będzie się utrzymywał przez długi czas. Na podstawie podpisanej umowy przystąpiliśmy do dezynfekcji pomieszczeń piwnicznych po zgonie na jednym z gliwickich osiedli. Zostały wyczyszczone dokładnie posadzki oraz zastosowano ozonowanie po zwłokach, czynność, którą zastosowaliśmy zniszczyła bakterie i szkodliwe wirusy. Całkowicie zneutralizowała też,  unoszący się w piwnicy,  zapach śmierci związany z rozkładem ciała. W piwnicy, w której pracowaliśmy, jak to często bywa, znajdowało się też wiele zbędnych mebli i innych przedmiotów codziennego użytku, które stały się bezwartościowe. One też musiały być odkażone po śmierci zmarłej osoby.

Wiadomo, że ozonowanie gwarantuje skuteczne dotarcie z dezynfekcją do trudno dostępnych miejsc i daje rewelacyjne efekty. Dobrze więc się sprawdza w odkażaniu przedmiotów najróżniejszego przeznaczenia. Po utylizacji piwnicznych „gratów”, nasze zlecenie mogliśmy uznać za zrealizowane.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%