Dezynfekcja mieszkania po zmarłym Wrocław

Data: 27.01.2020
Miejsce: Wrocław, Osiedle Krzyki
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: osoba indywidualna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym na terenie Wrocławia. Zlecenie obejmowało czyszczenie mieszkania po zgonie oraz jego dezynfekcję.

sprzątanie po zmarłym wrocław krzyki

Realizacja

Sprzątanie mieszkania po zgonie to zadanie niezwykle odpowiedzialne, wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy oraz znajomości przepisów prawa, lecz także wysokiej empatii u osób go realizujących.  Właśnie takie cechy osobowości ma każdy z naszych pracowników, który realizuje prace dotyczące dezynfekcji mieszkań po zmarłej osobie.

dezynfekcja mieszkania po zgonie Wrocław

W przypadku tego konkretnego zlecenia, sprzątanie po śmierci odbywało się w mieszkaniu we wrocławskiej dzielnicy Krzyki. W pierwszej kolejności nasi technicy przystąpili do zabezpieczenia skażonych biologicznie elementów mieszkania.

dezynfekcja po zgonie telefon

Następnie usunięte zostały wszystkie elementy jego wyposażania, które zostało odkażone silnym środkiem do dezynfekcji, za pomocą zamgławiacza elektrycznego ULV. Dezynfekcji została poddana również klatka schodowa, ponieważ tą drogą przenoszone było ciało zmarłej osoby. Czy wiesz, że po śmierci człowieka jego ciało uwalnia ponad trzydzieści związków chemicznych? Związki te mogą być niezwykle szkodliwe dla osób przebywających w pomieszczeniu w którym nastąpił zgon.  Z tego też powodu na miejscu zdarzenia wykonujemy ozonowanie za pomocą generatorów ozonu. Jak wiadomo, ozon oprócz tego, że skutecznie eliminuje trudne i brzydkie zapachy, zabija również bakterie, roztocza, a także grzyby i wszelkie wirusy. Jest to zabieg stosowany od dawna podczas sprzątania po pożarze, w służbie zdrowia, np. dezynfekcja karetek, sal zabiegowych itp. Ozonowanie po zmarłych jest  więc niezbędną czynnością, którą należy wykonać każdorazowo wykonując specjalistyczne sprzątanie mieszkania po zmarłej osobie.

ozonowanie kastelnik

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%