Dezynfekcja mieszkania po zmarłym Brzesko

Data: 17.01.2020
Miejsce: Brzesko
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca:osoba prywatna

Zlecenie

Czyszczenie mieszkania po śmierci starszego mężczyzny w Brzesku. Ze względu na bardzo zaawansowany rozkład ciała, niezbędne było całkowite usunięcie mebli, profesjonalna dezynfekcja po śmierci oraz ozonowanie całego lokalu mieszkalnego w bloku.Realizacja

Otrzymaliśmy zlecenie wysprzątania mieszkania po zmarłym w Brzesku w woj. małopolskim, w którym doszło do zgonu i częściowego rozkładu zwłok. Ze względu na wydostanie się dużej ilości płynów ustrojowych z ciała, konieczne było usuniecie skażonych mebli z domu i ich utylizacja. Transport skażonych odpadów to jedna z usług, którą oferujemy przy sprzątaniu mieszkań po zgonach.  Cały proces odbywa się zgodnie z obowiązującym prawem i przy zachowaniu jak największej ostrożności. Nie jest to trudne, ponieważ posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która w swojej karierze widziała już bardzo wiele.

Dezynfekcja mieszkania po zmarłym Brzesko

Kiedy pokój został opróżniony, przystąpiliśmy do dezynfekcji lokalu po zgonie. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, takiemu jak np. zamgławiacze elektryczne ULV, czy profesjonalne wytwornice pary sprzątanie i dezynfekcja lokalu przebiegła bardzo szybko. Zgodnie z wymogami prawa wysprzątaliśmy także klatkę schodową, którą wynosiliśmy skażone meble. W związku z tym, że ciało przebywało dość długo w mieszkaniu po zgonie przeprowadziliśmy dezodoryzacje pomieszczeń z użyciem ozonu.

Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń po śmierci to bardzo skuteczny sposób na pozbycie się tzw. zapachu śmierci i doskonałe odświeżenie pomieszczenia.  Metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia człowieka. Po zabiegu, już kolejnego dnia mieszkanie nadaje się do ponownego zamieszkania, bez ryzyka zarażenia się drobnoustrojami. Nasza skuteczna i szybko wykonana praca przy sprzątaniu mieszkania po śmierci w Brzesku została doceniona przez zleceniodawcę, który wystawił nam bardzo pozytywną rekomendację.

Inne usługi sprzątania i dezynfekcji w okolicy Brzeska

Oprócz czyszczenia mieszkań po zgonie i dezynfekcji w Brzesku w ofercie posiadamy również:

  • dezynfekcja domu po śmierci Wadowice,
  • ozonowanie lokalu po zgonie Skawina,
  • sprzątanie mieszkania po śmierci Chrzanów,
  • czyszczenie domu po zgonie Wolbrom,
  • odkażanie mieszkania po zgonie Tarnów.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%