Dezynfekcja mieszkania po zmarłym Brzesko

Data: 17.01.2020
Miejsce: Brzesko
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca:osoba prywatna

Zlecenie

Czyszczenie mieszkania po śmierci starszego mężczyzny w Brzesku. Ze względu na bardzo zaawansowany rozkład ciała, niezbędne było całkowite usunięcie mebli, profesjonalna dezynfekcja po śmierci oraz ozonowanie całego lokalu mieszkalnego w bloku.Realizacja

Otrzymaliśmy zlecenie wysprzątania mieszkania po zmarłym w Brzesku w woj. małopolskim, w którym doszło do zgonu i częściowego rozkładu zwłok. Ze względu na wydostanie się dużej ilości płynów ustrojowych z ciała, konieczne było usuniecie skażonych mebli z domu i ich utylizacja. Transport skażonych odpadów to jedna z usług, którą oferujemy przy sprzątaniu mieszkań po zgonach.  Cały proces odbywa się zgodnie z obowiązującym prawem i przy zachowaniu jak największej ostrożności. Nie jest to trudne, ponieważ posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która w swojej karierze widziała już bardzo wiele.

Kiedy pokój został opróżniony, przystąpiliśmy do dezynfekcji lokalu po zgonie. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, takiemu jak np. zamgławiacze elektryczne ULV, czy profesjonalne wytwornice pary sprzątanie i dezynfekcja lokalu przebiegła bardzo szybko. Zgodnie z wymogami prawa wysprzątaliśmy także klatkę schodową, którą wynosiliśmy skażone meble. W związku z tym, że ciało przebywało dość długo w mieszkaniu po zgonie przeprowadziliśmy dezodoryzacje pomieszczeń z użyciem ozonu.

Profesjonalne ozonowanie pomieszczeń po śmierci to bardzo skuteczny sposób na pozbycie się tzw. zapachu śmierci i doskonałe odświeżenie pomieszczenia.  Metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia człowieka. Po zabiegu, już kolejnego dnia mieszkanie nadaje się do ponownego zamieszkania, bez ryzyka zarażenia się drobnoustrojami. Nasza skuteczna i szybko wykonana praca przy sprzątaniu mieszkania po śmierci w Brzesku została doceniona przez zleceniodawcę, który wystawił nam bardzo pozytywną rekomendację.

Inne usługi sprzątania i dezynfekcji w okolicy Brzeska

Oprócz czyszczenia mieszkań po zgonie i dezynfekcji w Brzesku w ofercie posiadamy również:

  • dezynfekcja domu po śmierci Wadowice,
  • ozonowanie lokalu po zgonie Skawina,
  • sprzątanie mieszkania po śmierci Chrzanów,
  • czyszczenie domu po zgonie Wolbrom,
  • odkażanie mieszkania po zgonie Tarnów.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%