Dezynfekcja lokalu po zgonie Chorzów

Data: 30.05.2019
Miejsce: Chorzów
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Dezynfekcja lokalu po zgonie w Chorzowie, została przeprowadzona w ramach usługi sprzątanie po zmarłych Chorzów. Zlecenie otrzymaliśmy po tym, gdy odkryto, że lokator został zamordowany w swoim domu w związku z napadem na tle rabunkowym. Jednym z etapów sprzątania po zgonie była dezynfekcja pomieszczeń oraz utylizacja całego wyposażenia.

sprzątanie mieszkania po zmarłym Chorzów

Dezynfekcja po zgonie Chorzów – realizacja 30.05.2019

W trakcie działalności naszej firmy często zdarzają się niesłychanie wymagające sytuacje. Nasi pracownicy, oprócz fachowej wiedzy i znajomości realiów prawnych, muszą wykazać się dużą odpornością psychiczną. Towarzyszyć jej  jednak musi wrażliwość i empatia. W tym przypadku wszystkie te cechy musiały dać znać o sobie w jak najwyższym stopniu. To co zastaliśmy w lokalu w Chorzowie, było bowiem trudne do zniesienia nawet dla osób, które od wielu lat zajmują się sprzątaniem po zmarłych.

 

Sprzątanie po zgonach Chorzów

Zdjęcie: mieszkanie po zgonie Chorzów, Copyright 2019 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Sprzątanie po zwłokach w Chorzowie – szczegóły realizacji

Liczne ślady krwi i płynów biologicznych znajdowały się na podłodze i ścianach. Tkwiły w ich szczelinach i pęknięciach. Zabrudzone były wszystkie meble w salonie oraz część mebli w przedpokoju. Po wyniesieniu wszystkich zniszczonych mebli, do usunięcia śladów krwi po zgonie wykorzystaliśmy technologię suchego lodu. Nowatorska metoda czyszczenia suchym lodem, daje gwarancję likwidacji bakterii i mikroorganizmów, szkodliwych dla człowieka. Nie wszyscy bowiem wiedzą, że ludzkie zwłoki wydzielają bardzo wiele trujących związków chemicznych. Suchy lód dociera w najbardziej niedostępne miejsca, niszcząc niechciane substancje. Jest bezpieczny podczas wykonywania wszelkich prac związanych ze sprzątaniem specjalistycznym.

całodobowa infolinia

W tym przypadku przeprowadziliśmy ozonowanie, przy użyciu profesjonalnych generatorów ozonu. Gaz ten zneutralizował pozostałe bakterie, grzyby i wirusy, a co najważniejsze w sytuacji, w której się znaleźliśmy, zlikwidował przykry zapach związany z rozkładem ludzkiego organizmu. Pracę, przy tym wyjątkowo trudnym zleceniu,  nasi pracownicy zakończyli, wystawiając certyfikat, który potwierdza przeprowadzenie specjalistycznej dezynfekcji lokalu po zgonie w Chorzowie.

Oprócz dezynfekcji mieszkań po zgonie i ozonowania w Chorzowie w ofercie posiadamy również:

  • dezynfekcję mieszkań po śmierci;
  • odkażanie mieszkania po zgonie;
  • sprzątanie lokali po śmierci w wyniku wypadku;
  • ozonowanie domu po zmarłym;
  • czyszczenie mieszkania po zgonach.

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Sprzątanie po zgonie w Chorzowie

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%