Dezynfekcja lokalu po zgonie Chorzów

Data: 30.05.2019
Miejsce: Chorzów
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Dezynfekcja lokalu po zgonie w Chorzowie, została przeprowadzona w ramach usługi sprzątanie po zmarłych Chorzów. Zlecenie otrzymaliśmy po tym, gdy odkryto, że lokator został zamordowany w swoim domu w związku z napadem na tle rabunkowym. Jednym z etapów sprzątania po zgonie była dezynfekcja pomieszczeń oraz utylizacja całego wyposażenia.

 

Dezynfekcja po zgonie Chorzów – realizacja 30.05.2019

W trakcie działalności naszej firmy często zdarzają się niesłychanie wymagające sytuacje. Nasi pracownicy, oprócz fachowej wiedzy i znajomości realiów prawnych, muszą wykazać się dużą odpornością psychiczną. Towarzyszyć jej  jednak musi wrażliwość i empatia. W tym przypadku wszystkie te cechy musiały dać znać o sobie w jak najwyższym stopniu. To co zastaliśmy w lokalu w Chorzowie, było bowiem trudne do zniesienia nawet dla osób, które od wielu lat zajmują się sprzątaniem po zmarłych.

 

Sprzątanie po zgonach w Chorzowie

Zdjęcie: mieszkanie po zgonie Chorzów, Copyright 2019 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Sprzątanie po zwłokach w Chorzowie – szczegóły realizacji

Liczne ślady krwi i płynów biologicznych znajdowały się na podłodze i ścianach. Tkwiły w ich szczelinach i pęknięciach. Zabrudzone były wszystkie meble w salonie oraz część mebli w przedpokoju. Po wyniesieniu wszystkich zniszczonych mebli, do usunięcia śladów krwi po zgonie wykorzystaliśmy technologię suchego lodu. Nowatorska metoda czyszczenia suchym lodem, daje gwarancję likwidacji bakterii i mikroorganizmów, szkodliwych dla człowieka. Nie wszyscy bowiem wiedzą, że ludzkie zwłoki wydzielają bardzo wiele trujących związków chemicznych. Suchy lód dociera w najbardziej niedostępne miejsca, niszcząc niechciane substancje. Jest bezpieczny podczas wykonywania wszelkich prac związanych ze sprzątaniem specjalistycznym.

W tym przypadku przeprowadziliśmy ozonowanie, przy użyciu profesjonalnych generatorów ozonu. Gaz ten zneutralizował pozostałe bakterie, grzyby i wirusy, a co najważniejsze w sytuacji, w której się znaleźliśmy, zlikwidował przykry zapach związany z rozkładem ludzkiego organizmu. Pracę, przy tym wyjątkowo trudnym zleceniu,  nasi pracownicy zakończyli, wystawiając certyfikat, który potwierdza przeprowadzenie specjalistycznej dezynfekcji lokalu po zgonie w Chorzowie.

Oprócz dezynfekcji mieszkań po zgonie i ozonowania w Chorzowie w ofercie posiadamy również:

  • dezynfekcję mieszkań po śmierci;
  • odkażanie mieszkania po zgonie;
  • sprzątanie lokali po śmierci w wyniku wypadku;
  • ozonowanie domu po zmarłym;
  • czyszczenie mieszkania po zgonach.

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Sprzątanie po zgonie w Chorzowie

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%