Dezynfekcja lokalu po zgonie Chorzów

Data: 30.05.2019
Miejsce: Chorzów
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Dezynfekcja lokalu po zgonie w Chorzowie. Zlecenie otrzymaliśmy po tym, gdy odkryto, że lokator został zamordowany w swoim domu w związku z napadem na tle rabunkowym. Jednym z etapów sprzątania po zgonie była dezynfekcja pomieszczeń oraz utylizacja całego wyposażenia.

 

Realizacja

W trakcie działalności naszej firmy często zdarzają się niesłychanie wymagające sytuacje. Nasi pracownicy, oprócz fachowej wiedzy i znajomości realiów prawnych, muszą wykazać się dużą odpornością psychiczną. Towarzyszyć jej  jednak musi wrażliwość i empatia. W tym przypadku wszystkie te cechy musiały dać znać o sobie w jak najwyższym stopniu. To co zastaliśmy w lokalu w Chorzowie, było bowiem trudne do zniesienia nawet dla osób, które od wielu lat zajmują się sprzątaniem po zmarłych.

Liczne ślady krwi i płynów biologicznych znajdowały się na podłodze i ścianach. Tkwiły w ich szczelinach i pęknięciach. Zabrudzone były wszystkie meble w salonie oraz część mebli w przedpokoju. Po wyniesieniu wszystkich zniszczonych mebli, do usunięcia śladów krwi po zgonie wykorzystaliśmy technologię suchego lodu. Nowatorska metoda czyszczenia suchym lodem, daje gwarancję likwidacji bakterii i mikroorganizmów, szkodliwych dla człowieka. Nie wszyscy bowiem wiedzą, że ludzkie zwłoki wydzielają bardzo wiele trujących związków chemicznych. Suchy lód dociera w najbardziej niedostępne miejsca, niszcząc niechciane substancje. Jest bezpieczny podczas wykonywania wszelkich prac związanych ze sprzątaniem specjalistycznym.

W tym przypadku przeprowadziliśmy ozonowanie, przy użyciu profesjonalnych generatorów ozonu. Gaz ten zneutralizował pozostałe bakterie, grzyby i wirusy, a co najważniejsze w sytuacji, w której się znaleźliśmy, zlikwidował przykry zapach związany z rozkładem ludzkiego organizmu. Pracę, przy tym wyjątkowo trudnym zleceniu,  nasi pracownicy zakończyli, wystawiając certyfikat, który potwierdza przeprowadzenie specjalistycznej dezynfekcji lokalu po zgonie w Chorzowie.

Oprócz dezynfekcji mieszkań po zgonie i ozonowania w Chorzowie w ofercie posiadamy również:

  • dezynfekcja kawalerki po śmierci Zabrze;
  • odkażanie mieszkania po zgonie Bytom,
  • sprzątanie lokalu po śmierci Tarnowskie Góry;
  • ozonowanie domu po zmarłym Świętochłowice;
  • czyszczenie mieszkania po zgonach Czeladź.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

1.5
1,5 rating
1.5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 4)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo50%
Okropnie50%