Dezynfekcja lokalu po zgonie Chorzów

Data: 30.05.2022
Miejsce: Chorzów
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Kastelnik – sprzątanie po zgonach – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Dezynfekcja lokalu po zgonie w Chorzowie została przeprowadzona w ramach usługi sprzątanie po zmarłych Chorzów. Zlecenie otrzymaliśmy po tym, gdy odkryto, że lokator został zamordowany w swoim domu w związku z napadem na tle rabunkowym. Jednym z etapów sprzątania po zgonie była dezynfekcja pomieszczeń oraz utylizacja całego wyposażenia.

sprzątanie mieszkania po zmarłym Chorzów

Dezynfekcja po zgonie Chorzów – realizacja 30.05.2022

W trakcie działalności naszej firmy często zdarzają się niesłychanie wymagające sytuacje. Nasi pracownicy, oprócz fachowej wiedzy i znajomości realiów prawnych, muszą wykazać się dużą odpornością psychiczną. Towarzyszyć jej  jednak musi wrażliwość i empatia. W tym przypadku wszystkie te cechy musiały dać znać o sobie w jak najwyższym stopniu.

To, co zastaliśmy w lokalu w Chorzowie, było bowiem trudne do zniesienia nawet dla osób, które od wielu lat zajmują się sprzątaniem po zmarłych – mówi Mieszko Kastelnik z firmy sprzątającej po zwłokach.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Sprzątanie po zgonach Chorzów

Zdjęcie: mieszkanie po zgonie Chorzów, Copyright 2023 © Kastelnik Studio sp. z o.o.

Sprzątanie po zwłokach w Chorzowie – szczegóły realizacji

Liczne ślady krwi i płynów biologicznych znajdowały się na podłodze i ścianach. Tkwiły w ich szczelinach i pęknięciach. Zabrudzone były wszystkie meble w salonie oraz część mebli w przedpokoju. Po wyniesieniu wszystkich zniszczonych mebli, do usunięcia śladów krwi po zgonie wykorzystaliśmy technologię suchego lodu.

Nowatorska metoda czyszczenia suchym lodem dała gwarancję likwidacji bakterii i innych groźnych mikroorganizmów, szkodliwych dla człowieka. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu tej metody, udało się oszczędzić wiele czasu i wysiłku, a także uniknąć nieprzyjemnych zapachów związanych z rozkładającymi się szczątkami ciała.

W tym mieszkaniu ozon zneutralizował nie tylko niebezpieczne patogeny, ale również bakterie, grzyby i wirusy, a co najważniejsze w sytuacji, w której się znaleźliśmy, zlikwidował przykry zapach związany z rozkładem ludzkiego organizmu. Pracę, przy tym wyjątkowo trudnym zleceniu,  nasi pracownicy zakończyli, wystawiając certyfikat, który potwierdza przeprowadzenie specjalistycznej dezynfekcji lokalu po zgonie w Chorzowie.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: sprzątanie domu po zgonie – co robić, krok po kroku?

całodobowa infolinia

Sprzątanie po zgonach Chorzów – co z trupim jadem?

W tym przypadku przeprowadziliśmy ozonowanie, przy użyciu profesjonalnych generatorów ozonu. Sprzątanie po zgonie w Chorzowie to nie tylko usunięcie mebli z mieszkania, ale również eliminacja niebezpiecznych związków chemicznych w tym trupiego jadu.

W tym mieszkaniu ozon zneutralizował nie tylko niebezpieczne patogeny, ale również bakterie, grzyby i wirusy, a co najważniejsze w sytuacji, w której się znaleźliśmy, zlikwidował przykry zapach związany z rozkładem ludzkiego organizmu. Pracę, przy tym wyjątkowo trudnym zleceniu,  nasi pracownicy zakończyli, wystawiając certyfikat, który potwierdza przeprowadzenie specjalistycznej dezynfekcji lokalu po zgonie w Chorzowie.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Sprzątanie mieszkania po zgonach Chorzów

Oprócz dezynfekcji mieszkań po zgonie i ozonowania w Chorzowie w ofercie posiadamy również:

 • dezynfekcję mieszkań po śmierci;
 • sprzątanie zaniedbanego pomieszczenia po zbieraczu;
 • odkażanie mieszkania po zgonie;
 • sprzątanie lokali po śmierci w wyniku wypadku;
 • ozonowanie domu po zmarłym;
 • czyszczenie mieszkania po zgonach.

Sprzątanie zaniedbanego mieszkania w woj. śląskim

Nie wszyscy bowiem wiedzą, że ludzkie zwłoki wydzielają bardzo wiele trujących związków chemicznych. Suchy lód dociera w najbardziej niedostępne miejsca, niszcząc niechciane substancje. Jest bezpieczny podczas wykonywania wszelkich prac związanych z czyszczeniem specjalistycznym. Sprzątanie zaniedbanego mieszkania to nie tylko usługa poszukiwana przez rodziny zmarłych osób z Chorzowa, ale również z innych miast województwa śląskiego. Zapuszczone mieszkanie nie może być ani remontowane, ani przekazane do sprzedaży. Warto więc w pierwszej kolejności zadbać o solidne wysprzątanie.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Jak sprzedać mieszkanie po zgonie?

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Sprzątanie po zgonie w Chorzowie

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,5
  Rated 4,5 out of 5
  4,5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent50%
  Very good50%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%