Czyszczenie suchym lodem odkurzacza przemysłowego

Rodzaj realizacji: Czyszczenie suchym lodem

Data: 25.06.2019
Miejsce: Katowice
Czas trwania:  5 h
Zleceniodawca: firma

Zlecenie

Czyszczenie suchym lodem maszyny przemysłowej w województwie śląskim. Dokładnego czyszczenia oraz konserwacji wymaga odkurzacz przemysłowy, który służy do odsysania opiłków metalu, powstałych podczas procesu cięcia laserem.

Realizacja

Zlecenie dotyczyło czyszczenia maszyny, filtrów oraz przestrzeni na filtry. Do realizacji zlecenia wybrano urządzenie typu Cold Jet . Dzięki wykorzystaniu technologii czyszczenia suchy lodem, nie było potrzeby użycia żadnych roztworów wodnych ani chemicznych. Wpływa to zdecydowanie pozytywnie na koszt usługi oraz nie szkodzi środowisku. Dodatkowo, lód wykorzystywany do czyszczenia pochodzi z odzyskanego CO2, co nie wpływa na  zwiększenie jego ilości w atmosferze.

W procesie samego czyszczenia z wykorzystaniem suchego lodu nie użyto żadnych środków ściernych, dzięki czemu wyeliminowane zostało ryzyko powstania jakichkolwiek uszkodzeń.
Wybrana przez naszych techników metoda czyszczenia suchym lodem umożliwiła szybkie i dokładne oczyszczenie maszyny, filtrów oraz przestrzeni na filtry z nagromadzonych opiłków metalu.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%