Czyszczenie suchym lodem huta szkła woj. Śląskie

Data: 16.02.2020
Miejsce: woj. Śląskie
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: Huta Szkła

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Czyszczenie maszyn przemysłowych przy użyciu technologii suchego lodu. Zlecenie realizowane na hali produkcyjnej w hucie szkła, podczas przestoju technologicznego związanego z serwisem maszyny.

Realizacja

Kolejny raz wykorzystanie technologii suchego lodu pozwoliło na szybki serwis oraz konserwację maszyn przemysłowych. Tym razem ta nowoczesna metoda czyszczenia (całkowicie bez użycia wody), została przez nas wykorzystana w zakładzie przemysłowym, gdzie odbywa się produkcja wielkogabarytowych elementów ze szkła.  Czy wiedziałeś, że podczas usuwania zabrudzeń w tradycyjny sposób,  do czyszczenia najczęściej stosowane są silne środki chemiczne, które wymuszają zatrzymanie linii produkcyjnej. Często zdarza się również używanie wszelakich skrobaków, dłut itp., które uszkadzają czyszczoną powierzchnie. Prace serwisowe, tj. czyszczenie suchym lodem oferowane przez specjalistów z firmy Kastelnik, to w pełni bezpieczny sposób czyszczenia oraz dezynfekcji, wspomagający dział utrzymania ruchy. Często zdarza się przeprowadzenie prac związanych z konserwacją maszyn i urządzeń przemysłowych bez ich całkowitego zatrzymania, lub znacznego skrócenia czasu niezbędnego na przeprowadzenie czynności serwisowych. Wyżej wymienione czynniki są niewątpliwie plusem dla każdego zakładu produkcyjnego. Czym właściwie jest suchy lód? Jest to zamrożony dwutlenek węgla pod postacią stałą, który w procesie czyszczenia ulega sublimacji, czyli ulatnia się. Metoda ta eliminuje potrzebę stosowania silnej chemii czy tradycyjnych metod ściernych. Co więcej, ze względu na to, że pochodzi z odzyskanego CO2, jest całkowicie obojętny dla środowiska i bezpieczny dla człowieka.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%