Czyszczenie suchym lodem hala produkcyjna

Rodzaj realizacji: Czyszczenie suchym lodem

Data: 24.06.2018
Miejsce: Województwo śląskie
Czas trwania:  8 h
Zleceniodawca: zakład produkcyjny

Zlecenie

Czyszczenie suchym lodem hali produkcyjnej w województwie śląskim. Zlecenie obejmowało stanowiska pracy w postaci kabin, w których przyklejana jest tapicerka samochodowa do plastikowych podstaw.

Realizacja

Stanowiska pracy w zakładzie produkcyjnym zabrudzone były zaschniętym klejem. Do wykonania zlecenia użyto technologii czyszczenia suchym lodem. Wykorzystanie suchego lodu do czyszczenia powierzchni  w zakładach produkcyjnych, to idealne rozwiązanie, ponieważ nie ma potrzeby demontowania linii produkcyjnej oraz suszenia maszyn lub stanowisk pracy po zakończonych pracach.

Popularny artykuł na blogu Kastelnik: Co warto wiedzieć o suchym lodzie?

Suchy lód zapewnia dokładne czyszczenie zabrudzonych miejsc w bardzo delikatny sposób, gdyż nie stosuje się dodatkowo żadnych środków ściernych, roztworów wodnych czy chemicznych. Warto zwrócić uwagę, że technologia czyszczenia suchym lodem to najszybsza i najmniej szkodliwa dla środowiska metoda usuwania zabrudzeń z obecnie dostępnych na rynku. Lód wykorzystywany do czyszczenia pochodzi bowiem z odzyskanego CO2, dzięki czemu unika się dodatkowej emisji do atmosfery.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%