Czyszczenie rynien

Rodzaj realizacji: Czyszczenie rynien

Data: 18.03.2019
Miejsce: Katowice
Czas trwania: 2 dni
Zleceniodawca: instytucja publiczna

Zlecenie

Czyszczenie rynien na wysokościach w budynku Sądu Rejonowego w Katowicach. Zlecenie dotyczyło usunięcia zanieczyszczeń nagromadzonych w rynnach wokół budynku i na patio.

Realizacja

Regularne czyszczenie i udrażnianie rynien jest niezwykle ważne, ponieważ pozwala uniknąć zniszczenia elewacji budynku. Najczęstszym powodem niedrożności rynien, są wpadające do nich liście i gałęzie, oraz zarastający je mech. Na potrzeby tego zlecenia, aby bezpiecznie dotrzeć do wszystkich fragmentów orynnowania, wykorzystano samochód z podnośnikiem koszowym. Podnośnik koszowy gwarantuje bezpieczną i stabilną pozycję pracownika, podczas prac na wysokościach oraz umożliwia zabranie ze sobą niezbędnych do wykonania zlecenia urządzeń. Dzięki wykorzystaniu podnośnika koszowego jesteśmy w stanie w bezpieczny sposób świadczyć usługi w najtrudniej dostępnych miejscach. W tym przypadku dodatkowo wykorzystany został sprzęt oraz techniki alpinistyczne, co pozwoliło w dokładny sposób usunąć liście, gałęzie oraz innego rodzaju zanieczyszczenia.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%