Czyszczenie podłoża po deinstalacji maszyny przemysłowej

Rodzaj realizacji: Czyszczenie podłóg

Data: 15.08.2018
Miejsce: Gliwice
Czas trwania: 4 h
Zleceniodawca: firma

Zlecenie

Czyszczenie podłoża suchym lodem w zakładzie produkcyjnym w Gliwicach. Zlecenie dotyczyło czyszczenia śladów po deinstalacji maszyny oraz zabrudzeń z zaschniętej farby.

Realizacja

Czyszczenia wymagało podłoże betonowe, na którym pozostały nieestetyczne ślady po usunięciu maszyny. Dodatkowo na podłożu obecne były trudne do usunięcia zabrudzenia z zaschniętej farby. Do realizacji tego zlecenia nasi technicy wybrali innowacyjną technologię czyszczenia suchym lodem, która w sposób szybki i efektywny radzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Użycie suchego lodu, eliminuje potrzebę korzystania ze środków ściernych oraz chemicznych. Ma to pozytywny wpływ na środowisko, szczególnie, że suchy lód pochodzi z odzyskanego CO2, dzięki czemu nie generuje się dodatkowej emisji do atmosfery. Brak potrzeby wykorzystywania specjalistycznej chemii wpływa również pozytywnie na cenę usługi, co na pewno stanowi duży plus dla klienta. Technologia czyszczenia suchym lodem, nie dość, że jest bezpieczna dla środowiska, jest również bezinwazyjna dla czyszczonych powierzchni, oraz nie generuje odpadów. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie rewelacyjnych efektów w krótkim czasie, co wpływa na koszt zlecenia.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%