Czyszczenie piwnicy po zalaniu Wrocław Krzyki

Data: 01.08.2021
Miejsce: Wrocław Krzyki
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna, usługa: czyszczenie piwnicy po zalaniu we Wrocławiu

Kastelnik – sprzątanie po zalaniu – usługi całodobowe 24/7

Zlecenie

Początek sierpnia i środek szkolnych wakacji to dla wielu z nas chwila na złapanie oddechu, regeneracje organizmu podczas zaplanowanego wcześniej urlopu. W życiu zdarzają się różne nieplanowane sytuacje, do jednej z nich zostaliśmy właśnie wezwani. Sprzątanie po zalaniu Wrocław Krzyki, tego dotyczyło nasze ostatnie zadanie. Rodzina wróciła z urlopu i okazało się, iż piwnica jest całkowicie zalana fekaliami. Rzadko kiedy osoby prywatne są w stanie uporać się z tego typu sytuacją samodzielnie.

Sprzątanie po zalaniu Wrocław Krzyki

Sprzątanie po zalaniu fekaliami Wrocław Krzyki  – realizacja 01.08.2021

Dom zlokalizowany był  w jednej ze starszych dzielnic miasta, a usługa na sprzątanie po zalaniu Wrocław została zamówiona przez właścicieli, którzy właśnie wrócili z urlopu. Często zdarza się, iż przed wyjazdem na wakacje wyłączamy bezpieczniki w domu i zakręcamy główny zawór wody.

Czytaj również: sprzątanie zagraconego mieszkania we Wrocławiu

Konsekwencją tej pierwszej czynności jest rozmrożenie zamrażarki, co powoduje zepsucie znajdującego się tam mięsa i ogromny smród. Takie oto połączenie zdarzeń nastąpiło w domu naszych zleceniodawców. Jak to się mówi, nieszczęścia chodzą parami i tak też było tym razem we Wrocławiu. Czyszczenie piwnicy po wybiciu kanalizacji oraz dezynfekcja rozmrożonej lodówki to zadania, które musiały zostać szybko zrealizowane, by rodzina mogła bezpiecznie wrócić do domu.

Inne usługi dostępne w Twoim mieście: sprzątanie po zgonach we Wrocławiu

Czyszczenie piwnicy po wybiciu kanalizacji we Wrocławiu

Przed przystąpieniem do pracy, ekipa sprzątająca zalaną piwnicę odpowiednio zabezpieczyła się pod kątem ochrony zdrowia tj. odzież ochronna, maski pełnotwarzowe 3M oraz długie rękawice. Wykonano wstępną dezynfekcję pomieszczenia, a następnie przystąpiono do usunięcia zanieczyszczeń z posadzki.

Warto dodać, iż czyszczenie po zalaniu w mieście Wrocław realizowane jest według ściśle określonej procedury.

Należy bowiem pamiętać, iż sprzątanie pomieszczeń po zalaniu to nie tylko oczyszczanie, ale również dezynfekcja po fekaliach i osuszanie po zalaniu. Często w powietrzu unoszą się groźne związki chemiczne, które mogą powodować zatrucie, a nawet śmierć. To właśnie dlatego czyszczenie po zalaniu fekaliami jest obowiązkowe w każdym przypadku.

czyszczenie piwnicy po zalaniu Wrocław Krzyki

Zdjęcie: sprzątanie po zalaniu Wrocław Krzyki ©2021 Kastelnik Studio sp. z o.o.

Należy pamiętać, iż, zalane mieszkanie lub piwnica wymaga często utylizacji przedmiotów. Sprzątanie mieszkań po zalaniu we Wrocławiu, nie polega wyłącznie na wyniesieniu kilku wiader nieczystości. Okropny smród, jak i przerażający widok, to nie są jedyne okoliczności, z jakim musimy zmierzyć się na miejscu realizacji usługi.

Zalane wyposażenie to zagrożenie bakteriologiczne, które wymaga dezynfekcji po zalaniu oraz utylizacji. W przypadku tego zlecenia wszystkie skażone przedmioty, które zostały zniszczone po zalaniu, zostały przekazane do spalarni termicznej.

Ozonowanie piwnicy po zalaniu Wrocław Krzyki

Uprzątnięcie pomieszczeń piwnicy oraz ozonowanie po zalaniu we Wrocławiu zajęło nam kilka dodatkowych godzin. Było potrzeba uzyskania wysokiego stężenia ozonu w powietrzu, tak by dobrze zdezynfekować zalaną fekaliami piwnicę. Dobrze się składa, iż technicy firmy Kastelnik mają zawsze do dyspozycji profesjonalne generatory ozonu o dużej mocy, dzięki którym mogą dezynfekować duże powierzchnie.

Cały proces ozonowania pomieszczeń po zalaniu we Wrocławiu, ale i w innych miastach jest skrupulatnie kontrolowany za pomocą mierników ozonu firmy Drager. Tylko dzięki temu, wiemy jakie stężenie ozonu zostało osiągnięte oraz jak długo ma jeszcze trwać dezynfekcja zalanej piwnicy.

firma sprzątająca po zalaniu we Wrocławiu

Dezynfekcja rozmrożonej lodówki- usuwanie zagrożenia epidemiologicznego

Niemal równocześnie do prac takich jak sprzątanie po zalaniu Wrocław, było realizowane odkażanie kuchni a właściwie utylizacja zawartości rozmrożonej lodówki. Jej zawartość spowodowała niesamowity smród w całym mieszkaniu, który co tu dużo mówić, było nie do zniesienia.

Po usunięciu zniszczonego mięsa lodówka została wydezynfekowana oraz skrzętnie wyczyszczona z chodzącego po niej robactwa. Ozonowanie mieszkań po zalaniu Wrocław, to nie jedyne zastosowanie tego gazu. Usuwanie zapachu skażonego mięsa zostało wykonane, właśnie za pomocą zabiegu ozonowania. Tylko w ten sposób fetor z wnętrza lodówko-zamrażarki mógł być skutecznie usunięty. Czyszczenie po zalaniu Wrocław realizowane jest przez firmę Kastelnik, na terenie całego miasta oraz w innych okolicznych miejscowościach województwa dolnośląskiego w trybie usług dostępnych przez całą dobę. Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną przez powódź, zalanie- skontaktuj się z nami.

Przeczytaj także: jak zabezpieczyć piwnicę przed zalaniem?

Osuszanie po zalaniu we Wrocławiu nie zawsze jest konieczne

Osuszanie po zalaniu w mieszkaniach i domach we Wrocławiu nie jest zawsze wymagane. Tym razem nie było konieczne, gdyż zalanie w tym konkretnym przypadku okazało się powierzchowne. Ekipa sprzątająca skupiła się raczej na eliminacji powierzchownych nieczystości, tak więc dezynfekcja po zalaniu fekaliami Wrocław Krzyki zakończyła się w ciągu jednego dnia. Realizacja tego zlecenia skończyła się tuż przed zachodem słońca, a nasi technicy od zadowolonego klienta otrzymali pudełko smacznych wakacyjnych pierników.

dezynfekcja po fekaliach Wrocław Krzyki

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%