Czyszczenie piwnicy po zalaniu Katowice

Rodzaj realizacji: czyszczenie po zalaniu, dezynfekcja

Data: 06.08.2019
Miejsce: Katowice
Czas trwania: 2 dni
Zleceniodawca: instytucja publiczna

Zlecenie

Czyszczenie piwnicy po zalaniu w Teatrze Wyspiańskiego w Katowicach. Zalane zostały piwnice oraz szyby windowe. W tym przypadku przyczyną szkody były trwające tydzień intensywne opady deszczu. Dodatkowo nastąpiło wybicie kanalizacji, co tylko pogorszyło sytuację. Szczęśliwie zalanie nie trwało na tyle długo, aby mury teatru zdążyły nasiąknąć.

Realizacja

W związku z krótkotrwałym zalaniem osuszanie pomieszczeń teatru nie było konieczne. Przed przystąpieniem do pracy wykonaliśmy pomiary stopnia zawilgocenia. W pierwszej kolejności przystąpiliśmy do usunięcia wody oraz nagromadzonego mułu i szlamu. Następnie rozpoczęliśmy dokładne czyszczenie zalanych powierzchni myjkami wysokociśnieniowymi marki Karcher. Do zebrania wody z czyszczenia użyliśmy odkurzaczy do wody. Każdorazowo po zalaniu  pomieszczeń obowiązkowo wykonujemy dezynfekcję chemiczną środkami bakteriobójczymi. W kolejnym etapie przystąpiliśmy do dokładnego ręcznego czyszczenia powierzchni dotkniętych zalaniem. Cały proces czyszczenia piwnicy po zalaniu zakończyliśmy drugim pomiarem wilgotności. 

 

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%