Czyszczenie maszynowe podłóg hala produkcyjna 1000m2

Rodzaj realizacji: Czyszczenie podłóg

Data: 26.02.2019
Miejsce: Ruda Śląska
Czas trwania: 6 h
Zleceniodawca: firma

Zlecenie

Czyszczenie maszynowe podłóg w hali produkcyjnej w Rudzie Śląskiej. Hala produkcyjna obejmowała powierzchnię 1000m2 i posiadała liczne zabrudzenia pozostawione przez wózki widłowe.

Realizacja

Do realizacji tego zlecenia nasi technicy zdecydowali się wykorzystać innowacyjne szorowarki Orbot SprayBorg, które świetnie sprawdzają się w obiektach przemysłowych o dużych powierzchniach.  Jedyna w swoim rodzaju konstrukcja urządzeń Orbot pozwala znacząco ograniczyć zużycie wody potrzebnej do efektywnego czyszczenia hali przemysłowej.

Ruch rotacyjno-oscylacyjny szorowarek, usuwa natomiast brud oraz zanieczyszczenia, bez dodatkowego nakładu pracy, co wpływa pozytywnie na czas realizacji zlecenia.  Dzięki unikalnemu projektowi szorowarek eliminuje się również potrzebę korzystania z agresywnych środków chemicznych, co pozwala uniknąć negatywnych skutków dla środowiska.

W tym przypadku podłogi były wyjątkowo mocno zabrudzone śladami pozostawionymi przez wózki widłowe, dlatego czyszczenie mechaniczne było jedynym możliwym rozwiązaniem. Szorowarki wybrane do tego zadania świetnie poradziły sobie z zabrudzeniami i pozwoliły na osiągnięcie oczekiwanego przez naszego klienta efektu, w krótkim czasie. Realizacja zlecenia zakończyła się zastosowaniem powłoki polimerowej, która skutecznie zabezpiecza powierzchnię podłogi przed nowymi zabrudzeniami.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%