Czyszczenie maszyn przemysłowych suchym lodem

Rodzaj realizacji: Czyszczenie maszyn przemysłowych

Data: 08.03.2019
Miejsce: Gliwice
Czas trwania: 6 h
Zleceniodawca: firma

Zlecenie na usunięcie zabrudzeń po spawaniu w Gliwicach

Czyszczenie maszyn przemysłowych suchym lodem w hali produkcyjnej w Gliwicach. W zakładzie odbywały się prace spawalnicze. Głównym i najcięższym zabrudzeniem był trudny do usunięcia nagar.

Jak wyglądało mycie maszyn przemysłowych suchym lodem?

Konserwacja i oczyszczanie maszyn przemysłowych może narazić przedsiębiorcę na przestój w funkcjonowaniu zakładu. Najczęściej do usuwania zabrudzeń z tego rodzaju obiektów, wykorzystuje się środki chemiczne, których zastosowanie wymusza na właścicielu zakładu wyłączenie prądu, po to, aby konserwacja odbywała się w bezpiecznych warunkach. W kolejnym etapie oczyszczone obiekty wymagają dokładnego suszenia.

Popularny wpis na naszym blogu: Co warto wiedzieć o czyszczeniu suchym lodem?

Wydłuża to zdecydowanie okres przestoju w pracy zakładu i wpływa znacząco na koszt całego przedsięwzięcia. Wszystkie te uniedogodnienia eliminuje zastosowanie technologii suchego lodu, którą nasi technicy realizują z wykorzystaniem urządzeń Performance Cold Jet.  Suchy lód jako środek czyszczący pozwala na szybkie i efektywne usuwanie zabrudzeń nawet tak opornych jak nagar, który w tym przypadku był efektem prac spawalniczych. Dodatkowo czyszczenie suchym lodem umożliwia dokładne usunięcie zabrudzeń bez użycia środków ściernych.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Nie bez znaczenia jest fakt, że technologia czyszczenia suchym lodem nie wpływa negatywnie na środowisko. Suchy lód pochodzi bowiem z odzyskanego CO2, dzięki czemu nie generuje się dodatkowej emisji do atmosfery. Wykorzystywana przez naszą firmę technologia czyszczenia suchym lodem, to jedyna na rynku metoda, która pozwala w sposób bezpieczny, efektywny i szybki, usunąć naprawdę trudne zabrudzenia.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5,0 out of 5
  5,0 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%