Czyszczenie lokalu mieszkalnego po zmarłym Skawina

Data: 10.04.2020
Miejsce: Skawina
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca:osoba prywatna

Zlecenie

Sprzątanie mieszkania w bloku w Skawinie po śmierci starszego mężczyzny na zlecenie rodziny. Mieszkanie było zastane w bardzo złym stanie, więc w procesie czyszczenie zastosowaliśmy ekologiczna i mało inwazyjną technologię czyszczenia suchym lodem.


sprzątanie po zmarłych Skawina

Realizacja

Po otrzymaniu telefonu od klienta ze Skawiny koło Krakowa udaliśmy się pod wskazany adres , aby wykonać zlecenie wysprzątania lokalu po śmierci. Sam zgon nastąpił kilka dni wcześniej a ciało szybko wywieziono do kostnicy. W pierwszej kolejności wynieśliśmy wszystkie meble do utylizacji i przystąpiliśmy do etapu czyszczenia. Niestety mieszkanie było nie tylko zagracone, ale też zabrudzone substancjami nieznanego pochodzenia, bardzo trudnymi do wyczyszczenia. W związku z tym zdecydowaliśmy się wykorzystać suchy lód do czyszczenia po zmarłym w Skawinie.

Czyszczenie suchym lodem polega na usuwaniu zabrudzeń z powierzchni granulatem lodu z wykorzystaniem sprężonego powietrza. Cząsteczki są wypuszczane ze specjalnego urządzenia z prędkością min. 500km/h w temperaturze -78,5. °C. Uderzają w zabrudzoną powierzchnię i dzięki zawrotnej prędkości usuwają wszelkie zanieczyszczenia, których nie da się wyczyścić tradycyjnymi sposobami. Ta metoda czyszczenia po zgonie świetnie sprawdza się np. w usuwaniu zaschniętych śladów krwi.

czyszczenie po zmarłym Skawina

Co więcej, myta powierzchnia zostaje dodatkowo zdezynfekowana. Dzięki technologii suchego lodu bez problemu poradziliśmy sobie z brudem w domu denata w Skawinie. W kilka godzin wyszorowaliśmy wszystkie pomieszczenia i poddaliśmy je procesowi ozonowania w celu pozbycia się nieprzyjemnych zapachów i ewentualnych drobnoustrojów z powietrza. Mieszkanie po zakończonym sprzątaniu po zgonie oddaliśmy w idealnym stanie, z możliwością ponownego w nim zamieszkani nowych lokatorów.

dezynfekcja po zgonie infolonia

Pozostałe usługi czyszczenia i dezynfekcji w okolicy Skawiny

Oprócz sprzątania i dezynfekcji po zgonie w Skawinie w ofercie posiadamy również:

  • dezynfekcja domu po śmierci Myślenice,
  • ozonowanie lokalu po zgonie Krynica-Zdrój,
  • sprzątanie kawalerki po śmierci Oświęcim,
  • czyszczenie domu po zgonie Bochnia,
  • odkażanie mieszkania po zgonie Brzesko.

oznonowanie kastelnik

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Nasi klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%