Czyszczenie lokalu mieszkalnego po zmarłym Skawina

Data: 10.04.2020
Miejsce: Skawina
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca:osoba prywatna

Zlecenie

Sprzątanie mieszkania w bloku w Skawinie po śmierci starszego mężczyzny na zlecenie rodziny. Mieszkanie było zastane w bardzo złym stanie, więc w procesie czyszczenie zastosowaliśmy ekologiczna i mało inwazyjną technologię czyszczenia suchym lodem.Realizacja

Po otrzymaniu telefonu od klienta ze Skawiny koło Krakowa udaliśmy się pod wskazany adres , aby wykonać zlecenie wysprzątania lokalu po śmierci. Sam zgon nastąpił kilka dni wcześniej a ciało szybko wywieziono do kostnicy. W pierwszej kolejności wynieśliśmy wszystkie meble do utylizacji i przystąpiliśmy do etapu czyszczenia. Niestety mieszkanie było nie tylko zagracone, ale też zabrudzone substancjami nieznanego pochodzenia, bardzo trudnymi do wyczyszczenia. W związku z tym zdecydowaliśmy się wykorzystać suchy lód do czyszczenia po zmarłym w Skawinie.

Czyszczenie suchym lodem polega na usuwaniu zabrudzeń z powierzchni granulatem lodu z wykorzystaniem sprężonego powietrza. Cząsteczki są wypuszczane ze specjalnego urządzenia z prędkością min. 500km/h w temperaturze -78,5. °C. Uderzają w zabrudzoną powierzchnię i dzięki zawrotnej prędkości usuwają wszelkie zanieczyszczenia, których nie da się wyczyścić tradycyjnymi sposobami. Ta metoda czyszczenia po zgonie świetnie sprawdza się np. w usuwaniu zaschniętych śladów krwi.

Co więcej, myta powierzchnia zostaje dodatkowo zdezynfekowana. Dzięki technologii suchego lodu bez problemu poradziliśmy sobie z brudem w domu denata w Skawinie. W kilka godzin wyszorowaliśmy wszystkie pomieszczenia i poddaliśmy je procesowi ozonowania w celu pozbycia się nieprzyjemnych zapachów i ewentualnych drobnoustrojów z powietrza. Mieszkanie po zakończonym sprzątaniu po zgonie oddaliśmy w idealnym stanie, z możliwością ponownego w nim zamieszkani nowych lokatorów.

Pozostałe usługi czyszczenia i dezynfekcji w okolicy Skawiny

Oprócz sprzątania i dezynfekcji po zgonie w Skawinie w ofercie posiadamy również:

  • dezynfekcja domu po śmierci Myślenice,
  • ozonowanie lokalu po zgonie Krynica-Zdrój,
  • sprzątanie kawalerki po śmierci Oświęcim,
  • czyszczenie domu po zgonie Bochnia,
  • odkażanie mieszkania po zgonie Brzesko.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

0
0,0 rating
0 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 0)
Doskonale0%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%