Czyszczenie kostki brukowej

Rodzaj realizacji: Czyszczenie kostki brukowej

Data: 08.05.2019
Miejsce: Katowice
Czas trwania: 4 h
Zleceniodawca: firma

Zlecenie

Czyszczenie kostki brukowej w Katowicach. Kostka brukowa była zabrudzona oraz zarośnięta mchem. Zlecenie obejmowało czyszczenie kamienia na schodach i tarasie, oraz czyszczenie podjazdu.

Realizacja

Do mycia kostki porośniętej mchem oraz podjazdu wokół budynku, wykorzystano myjkę wysokociśnieniową z opcją podgrzewania wody marki Karcher. Wysokie ciśnienie myjki oraz możliwość zastosowania gorącej wody, gwarantuje  szybkie i skuteczne usunięcie zabrudzeń oraz obecnego mchu. Do czyszczenia kamienia na schodach i tarasie, nasi technicy wybrali metodę hydropiaskowania. Do myjki wysokociśnieniowej zamontowano dedykowaną dyszę do hydropiaskowania. Użycie dyszy inżektorowej, umożliwia zasysanie ścierniwa (w tym przypadku piasku kwarcowego) do lancy myjki ciśnieniowej.  Następne strumień wody łączy się z pobranym ścierniwem i nabiera dużej prędkości. Rodzaj ścierniwa dobierany jest przez naszych techników odpowiednio do czyszczonej powierzchni oraz rodzaju zabrudzeń. Zastosowanie wody w procesie czyszczenia, zmniejsza pylenie aż o 95%, co gwarantuje bezpieczną pracę dla operatora.

Dzięki użyciu profesjonalnego sprzętu wysokiej jakości i odpowiednio dobranym metodom, w szybki sposób udało się uzyskać oczekiwany przez klienta efekt.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0 out of 5
  0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%