Czyszczenie kostki brukowej rafineria Trzebinia

Data: 15.01.2020
Miejsce: Trzebinia
Czas trwania: 2 dni
Zleceniodawca: zakład przemysłowy

Zlecenie

Czyszczenie kostki brukowej w miejscowości Trzebinia, mycie płyt betonowych z tłustych plam oleju.

Realizacja

W tym tygodniu nasza ekipa zajmowała się realizacją zlecenia na terenie zakładu przemysłowego tj. rafinerii zlokalizowanej w mieście Trzebinia. Zamówienie obejmowało mycie płyt betonowych z zabrudzeń atmosferycznych oraz z silnie tłustych plam po oleju silnikowym.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Nasze prace wykonywane były na terenie o podwyższonym i wzmożonym rygorze BHP. Dokładnego doczyszczania wymagała posadzka betonowa, która znajdowała się przed halą  lokomotywowni, gdzieś pomiędzy bezkresem torów kolejowych. Gruntownego doczyszczenia wymagała posadzka z zabrudzeń nie tylko atmosferycznych, ale także z ciężkich do usunięcia plam oleju. Zabrudzenia powstałe na skutek naprawy olbrzymich lokomotyw. Nasi technicy po odbyciu specjalistycznego szkolenia BHP przystąpili do prac czyszczących.

Ubrani w odzież ognioodporną, myli i doczyszczali pod wysokim ciśnieniem zabrudzone posadzki płyt betonowych, a ciepła wody z podgrzewacza lała się strumieniami. To niezmiernie ważne, gdyż przyspiesza usuwanie tłustych plam. W trakcie mycia użyliśmy silnego środka czyszczącego z serii RM. Po wnikliwym i dokładnym oczyszczeniu betonowej podłogi, nasi technicy przeprowadzili impregnację, dzięki temu płyty nie będą podatne na kolejne zabrudzenia.To się sprawdza w naszej firmie od wielu lat. Impregnacja umożliwia na zabezpieczenie podłogi przed wnikaniem w jego strukturę olejów i smarów. To ważne dla kierownictwa tego zakładu przemysłowego i osób kontrolujących czystość. Dzięki naszemu doświadczeniu płyty zostały skutecznie wyczyszczone w niespełna 2 dni. Efekt to klient zadowolony w 100%, który już powierzył nam kolejne zlecenie w drugiej lokalizacji. Uwaga: usługę czyszczenia kostki brukowej oferujemy nie tylko w Katowicach. Obsługujemy zakłady przemysłowe na terenie całego kraju. Jeżeli masz problem z brudną posadzką przemysłową, zadzwoń do nas. Chętnie pomożemy.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%