Czyszczenie kostki brukowej koło Tarnowskich Gór

Data: 10.12.2020
Miejsce: okolice Tarnowskich Gór
Czas trwania: 2 dni
Zleceniodawca: firma

Zlecenie

Nasza ostatnia realizacja obejmowało dwudniowe kompleksowe czyszczenie kostki brukowej tj. 2500 m2 / dziennie, w małej miejscowości w okolicy Tarnowskich Gór. Kostka brukowa, która wymagała gruntownego mycia, znajdowała się na bardzo rozległym obszarze stacji benzynowej, której budowa właśnie się zakończyła. Do oczyszczenia był osad po remoncie, glina, błoto i inne zanieczyszczenia po skończonej właśnie budowie.

mycie kostki brukowej

Realizacja

Chociaż mogłoby się wydawać, że jesienią brak jest zajęcia dla specjalistów w zakresie mycia kostki brukowej, nic bardziej mylnego. Ciepłe i bezśnieżne zimy powodują, że podjazd z kostki brukowej, który jeszcze kilka lat temu pozostałby ukryty pod śniegiem, obecnie jest widoczny prawie przez cały rok. Jeśli  natomiast na kostce widzimy plamy z oleju, cementu czy smarów – z pewnością nie jest to dobra wizytówka naszej firmy. I niestety nie pomogą tutaj domowe sposoby. Chętnych do poznania różnych sposobów na mycie kostki, odsyłamy do naszego artykułu jak wyczyścić kostkę brukową.

Zlecenie zrealizowane w ostatnim czasie przez naszych techników to czyszczenie kostki brukowej na dużym obszarze nowo powstałej stacji benzynowej w Miasteczku Śląskim, koło Tarnowskich Gór. Po budowie obiektu pozostało wiele zabrudzeń związanych z pracami ciężkim sprzętem oraz pracami budowlanymi. Nie da się ukryć, że taka ilość różnych plam może zostać usunięta z kostki brukowej tylko z pomocą odpowiednich środków.

Czyszczenie kostki brukowej w Tarnowskich Górach

Czyszczenie kostki brukowej w Tarnowskich Górach

Jaka metoda najlepsza do mycia kostki brukowej?

W przypadku tego zlecenia do czyszczenia kostki brukowej nasi technicy wybrali myjkę ciśnieniową z opcją podgrzewania wody. Gorąca woda wykorzystana do czyszczenia kostki zdecydowanie skraca czas mycia i ułatwia usunięcie plam z oleju silnikowego czy tłuszczu. Aby czyszczenie kostki brukowej było skuteczne, nie wystarczy tylko strumień wody pod ciśnieniem. Należy także zadbać o odpowiednie preparaty do czyszczenia. Niezbędna tu jest wiedza na temat dostępnych na rynku środków chemicznych oraz sprzętu do czyszczenia kostki brukowej z oleju.

Proces czyszczenia kostki brukowej

Myjkę ciśnieniową napełniono środkiem do zabrudzeń takich jak olej, sadza czy smar. Środek ten ułatwia usuwanie trudnych zabrudzeń z kostki brukowej. Co więcej, profesjonalne myjki ciśnieniowe nie tylko skracają czas pracy podczas czyszczenia kostki brukowej, ale przede wszystkim zapewniają lepsze efekty niż domowe metody mycia. Dzięki odpowiedniej wiedzy naszych specjalistów, wszystkie ślady po przeprowadzonej budowie stacji benzynowej zostały usunięte, a obiekt był gotowy na przyjęcie pierwszych klientów. Jak widać, ciepłe zimy mają swoje plusy.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%