Czyszczenie kostki brukowej Tarnowskie Góry

Data: 10.12.2020
Miejsce: Tarnowskie Góry – powiat tarnogórski
Czas trwania: 2 dni
Zleceniodawca: firma

Zlecenie

Nasza ostatnia realizacja obejmowało dwudniowe kompleksowe czyszczenie kostki brukowej o powierzchni 5000 m2 z podziałem na 2500 m2 na każdy dzień.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Mycie kostki brukowej z zabrudzeń po budowie przeprowadzone było w małej miejscowości w okolicy Tarnowskich Gór. Kostka brukowa, która wymagała gruntownego mycia, znajdowała się na bardzo rozległym obszarze stacji benzynowej, której to budowa właśnie się zakończyła. Do oczyszczenia był osad po remoncie, glina, błoto i inne zanieczyszczenia po skończonej właśnie budowie. Kastelnik działając całoroczne w powiecie tarnogórskim, przeprowadził skuteczne mycie kostki brukowej.

Zobacz, co ostatnio robiliśmy na stronie: realizacje Kastelnik

mycie kostki brukowej tarnowskie góry

Czyszczenie kostki brukowej w Tarnowskich Górach – realizacja 10.12.2020

Chociaż mogłoby się wydawać, że jesienią brak jest zajęcia dla specjalistów w zakresie mycia kostki brukowej, nic bardziej mylnego. Ciepłe i bezśnieżne zimy powodują, że podjazd z kostki brukowej, który jeszcze kilka lat temu pozostałby ukryty pod śniegiem, obecnie jest widoczny prawie przez cały rok. Jeśli  natomiast na kostce widzimy plamy z oleju, cementu czy smarów – z pewnością nie jest to dobra wizytówka naszej firmy. I niestety nie pomogą tutaj domowe sposoby.

Chętnych do poznania różnych sposobów na mycie kostki, odsyłamy do naszego artykułu jak wyczyścić kostkę brukową.

Zlecenie zrealizowane w ostatnim czasie przez naszych techników to czyszczenie kostki brukowej na dużym obszarze nowo powstałej stacji benzynowej w Miasteczku Śląskim, koło Tarnowskich Gór. Po budowie obiektu pozostało wiele zabrudzeń związanych z pracami ciężkim sprzętem oraz pracami budowlanymi. Nie da się ukryć, że taka ilość różnych plam może zostać usunięta z kostki brukowej tylko z pomocą odpowiednich środków.

Mycie kostki brukowej w Tarnowskich Górach

Mycie ciśnieniowe po budowie w Tarnowskich Górach.

Jaka metoda najlepsza do mycia kostki brukowej?

W przypadku tego zlecenia do czyszczenia kostki brukowej nasi technicy wybrali myjkę ciśnieniową z opcją podgrzewania wody. Gorąca woda wykorzystana do czyszczenia kostki zdecydowanie skraca czas mycia i ułatwia usunięcie plam z oleju silnikowego czy tłuszczu.

Aby czyszczenie kostki brukowej było skuteczne, nie wystarczy tylko strumień wody pod ciśnieniem. Należy także zadbać o odpowiednie preparaty do czyszczenia. Niezbędna tu jest wiedza na temat dostępnych na rynku środków chemicznych oraz sprzętu do czyszczenia kostki brukowej z oleju.

Proces czyszczenia kostki brukowej

Myjkę ciśnieniową napełniono środkiem do zabrudzeń takich jak olej, sadza czy smar. Środek ten ułatwia usuwanie trudnych zabrudzeń z kostki brukowej. Co więcej, profesjonalne myjki ciśnieniowe nie tylko skracają czas pracy podczas czyszczenia kostki brukowej, ale przede wszystkim zapewniają lepsze efekty niż domowe metody mycia.

Dzięki odpowiedniej wiedzy naszych specjalistów, wszystkie ślady po przeprowadzonej budowie stacji benzynowej zostały usunięte, a obiekt był gotowy na przyjęcie pierwszych klientów. Jak widać, ciepłe zimy mają swoje plusy.

Jeżeli szukasz profesjonalnej ekipy, zajmującej się czyszczeniem kostki brukowej, przez cały rok – zadzwoń do nas. W swoim portfolio posiadamy wiele udanych realizacji związanych z czyszczeniem kostki brukowej.

Nasi technicy to profesjonaliści, którzy pracują sprawnie oraz z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa w trakcie wykonywania usługi mycia kostki brukowej. Specjalizujemy się w usuwaniu silnych zanieczyszczeń typu: rozlana farba, kleje, olej czy też zanieczyszczenia biologiczne takie jak: trawa, czy też mech. Czekamy na Twój telefon – zadzwoń!

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  4,5
  Rated 4,5 out of 5
  4,5 out of 5 stars (based on 2 reviews)
  Excellent50%
  Very good50%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%