Czyszczenie kostki brukowej w Sosnowcu. Letnie porządki wokół domu

Data: 24.06.2021
Miejsce: Sosnowiec (Zagórze)
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Usuwanie chwastów, impregnacja kamienia oraz czyszczenie kostki brukowej w Sosnowcu w domu jednorodzinnym zlokalizowanym na ternie dzielnicy Zagórze, było przedmiotem naszej ostatniej realizacji w końcowych dniach czerwca.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Prace ogrodowe związane z myciem kostki brukowej są zazwyczaj realizowane wiosną, jednak nie każdy ma możliwość ich przeprowadzenia w tym czasie. Impregnacja kostki zamawiana jest zazwyczaj przy okazji. Kilka miesięcy temu mieliśmy jeszcze do czynienia z pandemią, przez którą niektórzy z nas byli na kwarantannie, nie mogąc zlecić prac porządkowych wokół domu. Tym bardziej ucieszył nas telefon, od naszego stałego klienta, w którym otrzymaliśmy zlecenie na wyczyszczenie kostki brukowej wokół domu oraz wymycie zanieczyszczeń atmosferycznych ze szklanych elewacji ogrodu zimowego. Usługi czyszczenia i mycia elewacji, to jeden z najstarszych działów firmy Kastelnik, pracujących wiosną i latem na terenach zielonych u osób prywatnych i firm.

Mycie kostki brukowej Sosonowiec

Czyszczenie kostki brukowej Sosnowiec – jak wykonać najlepiej?

Mycie ciśnieniowe bruku oraz czyszczenie kostki brukowej można wykonać samodzielnie lub zlecić jednej z lokalnych firm sprzątających. Często nasi klienci pytają o usuwanie plam oleju z zabrudzonej powierzchni w celu uzyskania dobrego efektu wizualnego. Ważne jest, by do zlecenia podejść w miarę indywidualnie i przygotować się odpowiednio wcześniej. Jak wyczyścić kostkę brukową niskim kosztem? Przede wszystkim prace rozpocząć należy od rozpoznania rodzaju zanieczyszczeń. Tak tez było w tym przypadku, kiedy realizowaliśmy czyszczenie kostki brukowej na zlecenie osoby indywidualnej.

mycie kostki brukowej Sosnowiec

Po zimie musieliśmy uprać się zabrudzeniami atmosferycznymi typu czarny osad z powietrza, a.także z zabrudzeniami biologicznym typu: chwasty, porosty. Bardzo często wyrastają one ze szczelin pomiędzy kostkami i jest kilka sposobów na ich usunięcie. Jednym z mniej popularnych sposobów usuwania trawy z kostki brukowej jest zastosowanie nieselektywnego herbicydu zawierającego jako substancję czynną glifosat, czyli środka chemicznego o nazwie Roundup. Nie jest to metoda ani ekologiczna, ani popularna w naszym kraju. Wynika ona z faktu, iż środek ten jest niszczący nie tylko dla chwastów, ale także komórek ludzkich. Stąd w firmie Kastelnik, preferujemy usuwanie chwastów za pomocą pary o temperaturze 160 stopni Celsjusza. Po wstępnym sparzeniu wypłukujemy pozostałość za pomocą myjek ciśnieniowych Karcher.

Czyszczenie kostki brukowej Sosnowiec Zagórze

Sosnowiec – mycie kostki brukowej na gorąco w 160° Celsjusza

Skuteczne mycie kostki brukowej czy dachu to szereg czynności, o które należy zadbać. W trakcie realizacji tego zlecenia zastosowano mycie i czyszczenie kostki brukowej za pomocą gorącej wody w temperaturze 60 stopnia Celsjusza. Włączenie ogrzewania wody daje dobre efekty nie tylko w domowej kuchni, sprawdza się też, na co dzień podczas mycia bruków. Możesz, przypominasz sobie, w jakich warunkach tłuszcz z patelni lepiej schodzi? Na zimno, czy na gorąco?

czyszczenie elewacji w domu

Odpowiedź, na powyższe pytanie wydaje się oczywistą stąd i wybór odpowiedniej technologii czyszczenia kostki brukowej nie był trudną sprawą. Po kilku godzinach pracy wyczyszczono około 200 m2 bruków wokół domów, a przy okazji wysprzątano ogród zimowy i wymyto wodą demineralizowaną w technologi Ionica Systems – elewacje szklane ogrodu zimowego. Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy sprzątającej, która wykona czyszczenie kostki brukowej lub dachu, nie tylko na gorąco, ale i pod wysokim ciśnieniem, zadzwoń do nas. Chętnie przyjedziemy na wycenę oraz wykonamy usługę mycia bruków wokół domów. W celu umówienia wyceny zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy wysoką jakość usługi podczas usuwania plam oleju z kostki brukowej, oraz czyszczenia mchu, zabrudzeń biologicznych i różnych plam. Posiadamy nowoczesne maszyny do czyszczenia kostki brukowej, a także realizujemy usuwanie graffiti z fasad elewacji. Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy.

Czyszczenie kostki brukowej w Sosnowcu

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  5,0
  Rated 5 out of 5
  5 out of 5 stars (based on 1 review)
  Excellent100%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%