Czyszczenie kostki brukowej w Sosnowcu. Letnie porządki wokół domu

Data: 24.06.2021
Miejsce: Sosnowiec (Zagórze)
Czas trwania: 1 dzień
Zleceniodawca: osoba prywatna

Zlecenie

Usuwanie chwastów, impregnacja kamienia oraz czyszczenie kostki brukowej w Sosnowcu w domu jednorodzinnym zlokalizowanym na ternie dzielnicy Zagórze, było przedmiotem naszej ostatniej realizacji w końcowych dniach czerwca. Prace ogrodowe związane z myciem kostki brukowej są zazwyczaj realizowane wiosną, jednak nie każdy ma możliwość ich przeprowadzenia w tym czasie. Impregnacja kostki zamawiana jest zazwyczaj przy okazji. Kilka miesięcy temu mieliśmy jeszcze do czynienia z pandemią, przez którą niektórzy z nas byli na kwarantannie, nie mogąc zlecić prac porządkowych wokół domu. Tym bardziej ucieszył nas telefon, od naszego stałego klienta, w którym otrzymaliśmy zlecenie na wyczyszczenie kostki brukowej wokół domu oraz wymycie zanieczyszczeń atmosferycznych ze szklanych elewacji ogrodu zimowego. Usługi czyszczenia i mycia elewacji, to jeden z najstarszych działów firmy Kastelnik, pracujących wiosną i latem na terenach zielonych u osób prywatnych i firm.

Mycie kostki brukowej Sosonowiec

Czyszczenie kostki brukowej Sosnowiec – jak wykonać najlepiej?

Mycie ciśnieniowe bruku oraz czyszczenie kostki brukowej można wykonać samodzielnie lub zlecić jednej z lokalnych firm sprzątających. Często nasi klienci pytają o usuwanie plam oleju z zabrudzonej powierzchni w celu uzyskania dobrego efektu wizualnego. Ważne jest, by do zlecenia podejść w miarę indywidualnie i przygotować się odpowiednio wcześniej. Jak wyczyścić kostkę brukową niskim kosztem? Przede wszystkim prace rozpocząć należy od rozpoznania rodzaju zanieczyszczeń. Tak tez było w tym przypadku, kiedy realizowaliśmy czyszczenie kostki brukowej na zlecenie osoby indywidualnej.

Po zimie musieliśmy uprać się zabrudzeniami atmosferycznymi typu czarny osad z powietrza, a.także z zabrudzeniami biologicznym typu: chwasty, porosty. Bardzo często wyrastają one ze szczelin pomiędzy kostkami i jest kilka sposobów na ich usunięcie. Jednym z mniej popularnych sposobów usuwania trawy z kostki brukowej jest zastosowanie nieselektywnego herbicydu zawierającego jako substancję czynną glifosat, czyli środka chemicznego o nazwie Roundup. Nie jest to metoda ani ekologiczna, ani popularna w naszym kraju. Wynika ona z faktu, iż środek ten jest niszczący nie tylko dla chwastów, ale także komórek ludzkich. Stąd w firmie Kastelnik, preferujemy usuwanie chwastów za pomocą pary o temperaturze 160 stopni Celsjusza. Po wstępnym sparzeniu wypłukujemy pozostałość za pomocą myjek ciśnieniowych Karcher.

Czyszczenie kostki brukowej Sosnowiec Zagórze

Sosnowiec – mycie kostki brukowej na gorąco w 160° Celsjusza

Skuteczne mycie kostki brukowej czy dachu to szereg czynności, o które należy zadbać. W trakcie realizacji tego zlecenia zastosowano mycie i czyszczenie kostki brukowej za pomocą gorącej wody w temperaturze 60 stopnia Celsjusza. Włączenie ogrzewania wody daje dobre efekty nie tylko w domowej kuchni, sprawdza się też, na co dzień podczas mycia bruków. Możesz, przypominasz sobie, w jakich warunkach tłuszcz z patelni lepiej schodzi? Na zimno, czy na gorąco?

Odpowiedź, na powyższe pytanie wydaje się oczywistą stąd i wybór odpowiedniej technologii czyszczenia kostki brukowej nie był trudną sprawą. Po kilku godzinach pracy wyczyszczono około 200 m2 bruków wokół domów, a przy okazji wysprzątano ogród zimowy i wymyto wodą demineralizowaną w technologi Ionica Systems – elewacje szklane ogrodu zimowego. Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy sprzątającej, która wykona czyszczenie kostki brukowej lub dachu, nie tylko na gorąco, ale i pod wysokim ciśnieniem, zadzwoń do nas. Chętnie przyjedziemy na wycenę oraz wykonamy usługę mycia bruków wokół domów. W celu umówienia wyceny zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy wysoką jakość usługi podczas usuwania plam oleju z kostki brukowej, oraz czyszczenia mchu, zabrudzeń biologicznych i różnych plam. Posiadamy nowoczesne maszyny do czyszczenia kostki brukowej, a także realizujemy usuwanie graffiti z fasad elewacji. Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy.

Czyszczenie kostki brukowej w Sosnowcu

Informacja o prawie autorskim do materiałów wykorzystywanych

Wszelkie materiały informacyjne pliki, rysunki, zdjęcia, treści internetowe itp. prezentowane w witrynie internetowej www.kastelnik.pl są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631). Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody autora Kastelnik Studio sp. z o.o. jest zabronione.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami pod adresem biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Płatności akceptuje First Data Polcard

Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

Aktualna ocena

5
5,0 rating
5 na 5 gwiazdek (ilość ocen: 1)
Doskonale100%
Bardzo dobrze0%
Średnio0%
Słabo0%
Okropnie0%