Czyszczenie kostki brukowej przy restauracji KFC

Rodzaj realizacji: czyszczenie kostki brukowej z oleju

Data: 14.08.2018
Miejsce: Ruda Śląska
Czas trwania: 4 h
Zleceniodawca: firma

Zlecenie

Czyszczenie kostki brukowej przy restauracji KFC w Rudzie Śląskiej. Kostka brukowa została zabrudzona substancjami oleistymi, które przy zwykłym czyszczeniu są niezwykle trudne do usunięcia. Szczególnie mocno zabrudzone były fragmenty kostki wokół koszy na śmieci.

Realizacja

Do usunięcia tłustych plam na kostce brukowej użyto myjki wysokociśnieniowej Karcher z opcją podgrzewania wody. Czyszczenie na gorąco najlepiej sprawdza się w przypadku wyjątkowo opornych i trudnych do usunięcia zabrudzeń.

Kastelnik – sprzątanie specjalistyczne – usługi całodobowe 24/7

Do myjki dodatkowo zamontowano dyszę rotacyjną, której silne obroty strumienia punktowego zwiększają aż do 10 razy wydajność czyszczenia. Dysza rotacyjna świetnie sprawdza się w użyciu podczas czyszczenia kostki brukowejDo myjki wysokociśnieniowej dolano intensywny środek czyszczący. Jest on idealny do usuwania zanieczyszczeń takich jak olej, smar czy sadza i zapewnia szybkie i bardzo efektywne działanie. Mycie kostki brukowej zakończyliśmy dokładną dezynfekcją podłoża. Odpowiednio dobrany sprzęt oraz środki czyszczące pozwoliły uzyskać porządany przez klienta efekt w krótkim czasie.

Zobacz również

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas pod numer +48 735-960-510 lub wyślij wiadomość na adres biuro@kastelnik.pl lub za pomocą formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Tobą do 24h.

  Samanta Sznajder sekretariat Kastelnik
  Płatności akceptuje First Data Polcard

  Płatności akceptuje First Data Polcard. Za nasze usługi możesz zapłacić kartą kredytową.

  Nasi klienci

  Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Pomóż nam dalej się rozwijać w dobrym kierunku!

  Aktualna ocena

  0,0
  Rated 0,0 out of 5
  0,0 out of 5 stars (based on 0 reviews)
  Excellent0%
  Very good0%
  Average0%
  Poor0%
  Terrible0%